Dekolte giyen kadın teşhircimidir?

teşhircilik değilde kimilerine dekolte çok basit duruyor. kimilerinde de dekolte abartılı olsa bile hoş duruyor. yakıştırmak önemli bence

Eger bir kadinin fizigi güzel ise, birde oturmasini kalkmasini biliyor ise, birde giydigi yakismis ise vallahi ben sahsen cok seviyorum...
Bir kere genciz, simdi giymeyecegizde ne zaman giyecegiz dekolte, mini etek veya sort...
Kisacasi:
"zamanina ve mekanina göre giyinmeyi bilince, teshircilige girmiyor acik giyinmek"

aynen katiliyorum ve kimseyi eletirmeyi bu konuda dogru bulmuyorum ayrica ben tatil yerlerinde teshiri seviyorum biraz alin size tartisicak ortam buyrun :)

aynen katiliyorum ve kimseyi eletirmeyi bu konuda dogru bulmuyorum ayrica ben tatil yerlerinde teshiri seviyorum biraz alin size tartisicak ortam buyrun :)
Ben de severim tatil yerlerinde teşhiri. Yazın genellikle mini etek giyerim. Yazın beni pantolonla uzun etekle göremezsiniz.

Dekolte,kadının güzel yanını gösteren çirkin yanını unutturan bir şeydir

O yüzden teşhircilik değildir.Ama sen dekolte sınırını aşar da abartırsan hem çirkin görünür hem

işte teşhircilik olabilir...

Ne güzel varlıktır kadın...Bunun delkoltesi olmazsa olur mu hiç...Olmazzzz...

Varoluşumuz,vücudumuz zaten buna göre çizilmiş....

Sırtımız,bacaklarımız,kalçalarımız,göğsümüz bunlar için var edilmiş bence

Yoksa zaten erkek gibi yaratılırdık..

Madem göstermemiz istenmiyordu..O zaman öyle olurduk

Tabii güzelliği bozulmayacak şekilde...Her dem dekolteden yanayım...

Sana katılmamak mümkün değil yağmurseli. Vücudumuzun birçok yeri güzel yaratılmış ki bu güzellikleri gösteriyoruz. Güzelliklerimizi sadece kocamızın görmesi bence doğru değildir. Sadece evde değil dış mekanlarda da gerek göğüs gerekse bacak dekoltesi olan kıyafetler giymeyi severim. İşin sevindirici yanı kocam da bunu istiyor. Gönül rahatlığıyla dekolte kıyafeti de mini eteği de giyebiliyorum. Darısı tüm bayanların başına.

Göğüslerin ,kalçaların sırtın yada güzel bacakların gösterilmesi için yaratıldığını ilk defa burda okudum.
Bakın sahip olduklarımız gösterilmek için yaratılmış hadi açın erkeklerin gözü kadın göğüsü kadın kalçası kadın sırtı görsün.
Arkadaş yaratılış amacımızı açıkladı.
Aslında kadınlar çıplak gezmeli o zaman daha iyi sergilenir her şey yaradılış amacımıza daha çok uyar..
Ama kahretsin moda denen bir şey var o modaya göre kıyafet giyiliyor ya ondan çıplak değil yarı çıplaklıkla idare ediliyor:KK68:

ne demek "darısı tüm bayanların başına"?????????????

Kocamın benim mini etek giymemi olumlu karşılaması nedeniyle bunu dedim. İlk defa mini etek giyerken de kocamdan cesaret aldım. Mini etekle nasıl otururum dediğimde bişey olmaz sen ilk defa giyiyorsun yanlış da otursan bişey demem dedi. Öyle de oldu.

Resmen mahalle baskısı bu açıkların üzerine uygulanıyor...

anacım kime ne ya istediğim yerimi açarım saçarım,sen kapatıyorsan kapat

Ben güzel olan hemcinslerimi görmeyi seviyorum...

Resmen mahalle baskısı bu açıkların üzerine uygulanıyor...

anacım kime ne ya istediğim yerimi açarım saçarım,sen kapatıyorsan kapat

Ben güzel olan hemcinslerimi görmeyi seviyorum...

isteyen istedigini giyer dolasir kapali olanada acik olanada kimsenin karismaya hakki yok tehir eden eder kimine cirkin gelir kimine hos bence bu konuda tartismaya gerekyok her koyun kendi bacagindan asilacak arkadaslar

etek giydiğinde bacaklarını aça aça oturuyorsa ya teşhircidir ya cidden maldır oturmasını bilmiyor :KK70:
ve sınırları zorlayan derecede açıklıktaki kıyafetler kimi vücutları teşhirci yapar ki zaten öyle kıyafetlerde bak nekadar büyük sık ve diri memelerim var dedirten kıyafetlerdir ve bence teşhirin alasıdır

teşhir sadece açarak ta olmaz aslında yani kimi kapalılar var (herkes değil kimi diyorum) daracık vücudu saran kıyafetler giyip süper makyajla ortada kıvırta kıvırta yürürlerk, erkek milletini değişik duygulara sürükler. vücut hatları o kıyafetin altındayken bile belli oluyorken kıvrımlarına tanga giydiğine kadar... ay ne güzel giyinmiş şekline bakmak yerine kıyafetsiz hayal ettiren cinslerde tam anlamıyla işini bilen teşhircidir :)

bence bu konuyu aciik kapali giyinme konusu yapmayalim kesin kilitlenir
arkadaslar bu konuyu acmislar ellerine saglik ama ´genelde soyle giyen boyle giyen teshircidir demis sanirim benim buraya tatil yerinde teshiri sevdigimi yazmam ve arkasindan bir kac kisininde cesaret bulup boyle yazmasi konuyu bakis acisini degistirdi hadi cesaret kimse kimseyi tercihleriyle alakali eletiremez arkadaslar beyler yapinca maco diyoruz bayanlarda hic azimsanmayacak sayida

Dekolteyi çok severim , hele gögüs dekoltesi vazgeçilmezimdir
Misal boğazlı kazak kayık yaka giymem
Hep V yaka giyinirim, elimde değil seviyorum
Mini etek giymesinide seviyorum
Zaten uzun olan , kapalı kıyafetlerden de nefret ediyorum
Ama herşeyi yerli yerinde giyinirim
Ortama bazen ayak uydurmak lazım
Misal bulunduğum şehir ve semt ortamından dolayı
Mini çok giyinmem ama düğündü vb. yerlerde sınırları zorlarım
Ha tehşircimiyim, yoo değilim sadece böyle giyinmesini seviyorum
Ama yeri ve zamanı önemli..

arkadaslar tatil yerinde hersey giyilir sinirlarda zorlanabilir ama istanbul fatihte yada mahhale arasinda bir karis etekle fink atilmaz misal brezilyada plajda tanga giyen kadin teshircimidir asla gayet normaldir herkes oyle oyuzden yerine gore niormal olan baska bir yerde abartili olabilir bunu demek istiyorum

dekolte giymiş "helede yakışmışsa" hemcinsim dahi olsa bakarım arkadaş:))
gözümüz gönlümüz açılsın dimi:))
ama şahsi olarak dekolteyi sadece tatil bölgelerindeyken tercih ederim.oram buram açıldımı derdim kalmıyo çünkü herkes benim gibi:KK66:
normal hayatımda yakamı boğazıma kadar ilikliyorum.beylerle içiçe bir çalışma ortamımda olduğumdan dolayı bende böyle mutlu hissediyorum..

Sana katılmamak mümkün değil yağmurseli. Vücudumuzun birçok yeri güzel yaratılmış ki bu güzellikleri gösteriyoruz. Güzelliklerimizi sadece kocamızın görmesi bence doğru değildir. Sadece evde değil dış mekanlarda da gerek göğüs gerekse bacak dekoltesi olan kıyafetler giymeyi severim. İşin sevindirici yanı kocam da bunu istiyor. Gönül rahatlığıyla dekolte kıyafeti de mini eteği de giyebiliyorum. Darısı tüm bayanların başına.

inanç ve yetiştirilme meselesi bence..ben dekolteyi sevmem,hoşuma gitmez..bana görede kadın kendini göstermek için yaratılmamıştır..biri bana baktığında rahatsız olurum.açık bir bayanım,ama bakımlıyım düzgün giyinirim paspal değilim..hiçbir zaman güzelliğin dekolte giymekte olduğunuda düşünmedim..eşimde sevmez ama bana birgün daha şunu giyme dememiştir zaten öyle giyinmediğim için..Allahtan kocam istemiyor öyle giyinmemi..benim yapıma ters çünkü,istese kavga çıkar..o yüzden darısı başıma değil yani:KK53:

X