iste yenı halıyle ayşecik zeynep degırmencıoglu

yaaa bu kadının gençlik hallerine bayılıyorum.burnu estetikli haline.her filmini izlerim çok sempatik buluyorum çocukluğu da ayrı bi tatlıdır tabii

geçnliği bu arkadaşlar...
22761309437638830754493.jpg

filmlerinden birinde iki kardeş ona aşık oluyodu biri daha çapkın futbolcu öbürü nazik piyanist sonra ayşecik futbolcu olandan hoşlanıyordu ama öbürü çok hasta ölcek diye söylemiyodu filmin sonunda da ölüyodu zaten. işte o futbolcu olan gerçek hayattaki kocası yani resimdeki adam

adamda bayağı bi yaşlanmış
kadının yüzünde bi sevimsizlik var yaa gençliğindeki sempatiklik uçup gitmiş

pek beğenmem kendisini. soğuk ve sevimsiz geliyor bana benneyaptımki

ıste aysecık gın yenı halı hala guzell

bende bu kadını merak ederdim hep,şimdiki halini...:kahve:

nedense bende pek beğenmezdim...çocukluğunda şekermiş o ayrı tabi ama ben çocuk oyunculardan da parla şenol'u daha sevimli bulurum...gerçi aynı dönemler değiller sanırım ama farketmez

buradaki partneri gerçek hayatta da kocası, yukarıda onun da yaşlı hali var karısının yanında. adam bence yakışıklılaşmış
ayşecik'e gelince,ben hiç sevemedim bu kadının gençliğini

aa evet o adam kocasıydı,hatta bir filmde beraber oynadıklarını hatırlıyorum...ayşecik sakat kalıyordu bu adamda teğmendi falan,o filmdi galiba....ilk resimdekinin kocası olduğunu anlamadım hiç,çok değişmiş adam....

Zeynep Değirmencioğlu'nun eşi Fenerbahçenin eski futbolcusu Serkan Acar.Şimdi de Fenerbahçenin kulüp müdürü yanlış bilmiyorsam.Zeynep Değirmencioğlu Serkan Acarın kardeşi Sertan Acarla birçok filmde oynadı.Hatta Hayat mı bu filminde üçü birden vardı...Çok güzel filmdi ya=)

3715_1.jpg

Serkan Acar

2008-08-12_serkanacar446.jpg

Bence Zeynep hanımın siması hiç değişmemiş....

bence hiç güzel değil artık yazık yaa yıllar kadınlara değil erkeklere yarıyor...Türkan Şoray bile yaşlandı yaa o güzellikle:KK43:

X