Saç Rengi ve Saç Boyama oryal sac acici ile boyayi karistirmak?

GuerillaTanya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
834
7
selam kizlar
ben saclarimi 2 kez siyaha boyadim. simdi acik bir kahveye dönmek istiyorum. saclarimi eskiden kizil yaptigimda oryalle aldigim sac boyasini karistirip sacima uyguluyordum ve sonuc muhtesem oluyordu.

ama siyah sacta denemeyeli uzun yillar oldu. simdi ben oryalle sac boyasini mi karistirim, yoksa önce oryal uygulayip sonra mi rengi süreyim?

cevaplarinizi bekliyorum

ben bir defa denedim çok kötü oldu saçlarım yıprandı kırıldı uçları hep orealden dolayı ama sen önceden yapıyomuşsun zaten yani saçlarına bi zararı olmuyo demekki bende sıvı peroksitle açmayı denicem

Siyah sacı açmak kızıldan daha zordur bence.Bunun için alacağın oryelle önce saçını aç sonra boya. biraz oryal ayırıp boyayada karıştrabilirsn.=)

koyu saçları açmak için kolestonun bir serisi var. watsons varsa civarınızda ordan yardımcıolsunlar. oryal değilmiş içindeki. saça en fazla boya kadar zarar veriyomuş. onu bir deneyin isterseniz.

bence kendi başına deneme hiç tavsiye etmem canım.. yine sen bilirsin ama tecürbe eden biri olarak sonuç hiç hoş olmuyor.. başta iyi sanıyosun ama açtıkça açıyorsun ve bi bakmışsın saçlar yanmış hamur gibi olmuş.. ben şuan toparlamaya çalışıyorum bakımlarla kürlerle..

X