İlişki sonrası ne yapmalıyım ? Yeni evliyim.

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
3 aylık evliyim .ilişki sonrası acı şikayeti ile doktora gitim enfesksiyon kapmış ilaç fitil krem verdi . korunmuyorumda .çok güzel bi cinsel hayatımız var aslında .ama sonrasında neyapmalıyım .sadece su ilemi yıkayım içini yıkamıyımmı siz neyapıyosunzu.her zman duş alamıyorum çünkü sabah işe gelmel zor oluyo

genital bölge temizleme jelleri var ondan kullanabilirsin,mutlaka temiz tutmalısın ama temiz tutmazsan enfeksiyon kapma riskin yüksek olur...

ama ilişki sonrası mutlaka duşunu al
o şekilde tabi ki enfeksiyon kaparsın
ben gecenin 3 ünde bile yapsam mutlaka duşumu alırım...

3 aylık evliyim .ilişki sonrası acı şikayeti ile doktora gitim enfesksiyon kapmış ilaç fitil krem verdi . korunmuyorumda .çok güzel bi cinsel hayatımız var aslında .ama sonrasında neyapmalıyım .sadece su ilemi yıkayım içini yıkamıyımmı siz neyapıyosunzu.her zman duş alamıyorum çünkü sabah işe gelmel zor oluyo

Arkadaşım kusura bakma ama işte bu enfeksiyon olmasın, hastalık olmasın diye Dinimiz ilişkiden sonra boy abdesti alın yani duş alın temizlenin diyor....Yani mutlaka duş alman ve boy abdesti alman şart duş alman bu dünyada eziyet çekmeyesin diye, boy abdestide o bür dünyada günahın birazcık az olsun diye...Kal sağlıcakla..

İlişki sonrası bazen duş almıyor musunuz ? akannehir
Zaten bu şekilde enfeksiyona zemin hazırlamış oluyorsunuz...
Ve sadece sizin değil eşinizin de temiz olması lazım....
Duşunuzu hemen almanız lazım ....

inancınız ne bılmıyorum ama abdest almıyorsanız belden asagısını mutlaka yıkamalısın. ayrıca ıc camasırını bol bol temızle , gunluk ped kullanabılırsın.

boy abdestinin bu dünya ya bakan faydası da bu sanırım.öbür dünya ya bakan tarafını hiç katmıycam çünki inanç meselesi çünki karışılmaz.o bölgenin sürekli olarak temiz olması lazım.özellikle de ilişki sonrası die biliyorum ben.

işe geç kalmamak için gusül abdesti alınmaz mı yaaa....
dinimiz gusülü neden emretmiş temiz olmak temiz kalmak adına...sadece günah yönünden bakmamak lazım...

ya alıyorum tabiki duş boy abdestini.bazen dedim oda akşamına alıyorum.gece yasa sabah oluyo bazen duşa vakit kalmıyo onun içindededim yanlış anlaşılmasın hanımlar

ya alıyorum tabiki duş boy abdestini.bazen dedim oda akşamına alıyorum.gece yasa sabah oluyo bazen duşa vakit kalmıyo onun içindededim yanlış anlaşılmasın hanımlar

sen çok eringenmişin canım..
uykuya düşkünüm ah vah etsemde mutlaka alırım rahat edemem ben..
insanlar sabah uykudan kalkıp bile yapıyorlar..

saglıgını düşünüyorsan..kibzemuszemus

Son düzenleme:
Abdestin inancın seni ilgilendirir
Kimse de seni yargılamayaz eleştiremez
Ama mutlaka sadece o bölge bile olsa bol suyla yıka
Tuvalet ihtiyacından sonra bile yıka tuvalet kağıtları çok işe yaramıyor
Hergün çamaşır değiştir günlük ped kullan
Bi kere başladı mı enfeksiyon hastalıkları baş edemezsin

bi hocadan duymuştum.. gusül gerektirdiği zmnlarda gusül abdesti alınmazsa ahirette bastığımz toprak bile bizden şikayetci olacak..

duş alacaksın hemen ve sebamedin genital bölge temizleyicisini kullanacaksın bu kadar basit

bir de sistit olmamak için ilişkiden hemen sonra tuvalete girip idrarını yap demişlerdi bana onu da dene duştan önce

Arkadaşlar erkek kondıom kullanırsa çok sorun olmaz hemen duş almak dimi? Yani ertesi gün sabahı da alınabilir diye düşünüyorum ben?

bi duş almak bu kadar zor mu ya ne diye ertesi güne bırakıyorsunuz????
hem sağlık acısından hemde dini yönden sakıncalı bunu sizlere söyleyen büyükleriniz olmadı mı hiç?

Arkadaşlar erkek kondıom kullanırsa çok sorun olmaz hemen duş almak dimi? Yani ertesi gün sabahı da alınabilir diye düşünüyorum ben?

duş almak zorundasın sağlığın için.sonuçta senden de gelen akıntı var.onu temizlemek lazım.

işiniz bitince 5 dk da duş almak çok mu zor?

hem öle nasıl uyuyabiliyorsunuz?ben hayatta rahat edemem.rahat edebiliyorsanız da bişey diyemem....

Dini yönü hiç ele almıyayım da bu banyo işi tamamen alışkanlık bence..
Eğer rahat edebiliyorsanız bize laf düşmez zaten..buyrunnnnnnnnn
Ben illa ki duş almak isterim..
Hem saçım başım da karışmış oluyor ayol o saçla nasıl işe giderim ki?:roflol:

X