Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğum bir günde beni terketti (Üzüm çekirdeği yağı)

kullanıp faydasını gören var mııı? ofof yağlar göz altına sürnnce bu seferde yağlar çıkmasınn bezeler yani

genetik morluklara etki edeceğini sanmıyorum,sonuçta sizin ki ameliyata bağlı bi morlukmuş yani sürmesenşiz de geçecek bi morluk öyle değil mi?

genetik morluklara etki edeceğini sanmıyorum,sonuçta sizin ki ameliyata bağlı bi morlukmuş yani sürmesenşiz de geçecek bi morluk öyle değil mi?

Genetik morluk nasıl oluyor ki ben anlamadım, hangi bebeğin ya da çocuğun gözünün altını mosmor gördünüz? büyüdükçe zamanla kılcal damarların yüzünden dolayı morarıyor gözaltları, mesela çok yorulduğumuzda, uykusuz kaldığımızda vs. had safhalara çıkabiliyor. Ben ameliyat olmadan öncede zayıfladığım için gözlerimin önleri kararmıştı zaten, çukurluklara bişey yapmıyor ama morarmalar için yapıyor, çünkü dolaşımı hızlandırıyor. Zaten üzüm çekirdeği yağı aynı zamanda masaj yağı olarak bile kullanılabilen bir yağdır.

Tekrar ümitlendirdin beni..Benim morluklarım çok yoğun,biraz azaltsa bile dua ederim sana..
En kısa zamanda deneyeceğim.

bende de var aynı sorun bende denecem umarım iyi gelir. normal kremlerden daha sağlıklı oldugunu düşünüyorum.:KK34:

Genetik morluk nasıl oluyor ki ben anlamadım, hangi bebeğin ya da çocuğun gözünün altını mosmor gördünüz? büyüdükçe zamanla kılcal damarların yüzünden dolayı morarıyor gözaltları, mesela çok yorulduğumuzda, uykusuz kaldığımızda vs. had safhalara çıkabiliyor. Ben ameliyat olmadan öncede zayıfladığım için gözlerimin önleri kararmıştı zaten, çukurluklara bişey yapmıyor ama morarmalar için yapıyor, çünkü dolaşımı hızlandırıyor. Zaten üzüm çekirdeği yağı aynı zamanda masaj yağı olarak bile kullanılabilen bir yağdır.

kalp ,şeker hastalıkları,psikolojik sorunlar,saç beyazlaması vesaire problemler nasıl genetikse ve belli bi yaştan sonra ortaya çıkıyorsa bu da öyle bir durumdur sayın rüya rüya,örneğin benim göz altllarım mor ailede de baba tarafımda göz altı morluğu çoktur,bu da göz altı morluklarının genetik olabileceğini gösterir..

Konuyu açan kişiden başka deneyip faydasını gören var mı acaba? Herkes deneyeceğim demiş ama sanırım bir faydası olmadı ki buraya yazmamışlar tekrar.

Mrb arkadaşlar. Benime gözaltlarımda hafif kararma var bunun için göz doktoruna gittim. Herhangi bir ilacı olmadığını söyledi. Her akşam buz pansumanı yapmamı tavsiye etti. Daha denemedim....

Kızlar az önce pc'mi kapattım ve yatmaya gidecektim, aynaya bir baktım haftalardır beni çileden çıkaran gözaltı morluklarım geçmiş, tıpkı bir eroinmana benziyordum ama şak diye gitmiş, hafifçe iç kısımlarda kalmış, bugün aktara gitmiştim saçlarım için birşeyler alırken aktara sordum 3 hafta önce burnumdan ameliyat oldum ve gözaltımda kararmalar, morarmalar kaldı, gözaltlarım çukurlaştı, bana ne tavsiye edersiniz diye, bana üzüm çekirdeği yağı verdi, bende akşama doğru sürdüm tüm suratıma hafif masaj yaparak, inanmayacaksınız (ki ben de inanamıyorum) gözaltımdaki morluklarım yok denecek şekilde gitmiş, burnumun sağ tarafında kocaman bir ödem kalmıştı o bile yumuşamış ve biraz inmiş, şoktayım, psikolojik olarak mı oldu ya da ne oldu bilmiyorum ama ben üzüm çekirdeği yağına bağlıyorum, bu saatte morluklarımın had safhada olması lazımdı ama gitmişler, paylaşayım dedim, çokkkk mutluyum :))) :dance::dance::dance:
Yorgunluktan..uykusuzluktan bende çok kafama takıyorum bu morlukları ve kapatıcı kullanmaktan bana da gına geldi..bu yazdıklarınla da beni ümitlendirdin en kısa zmnda deneyeceğim inş.Bilgi için teşekkrler :)

Kızlar az önce pc'mi kapattım ve yatmaya gidecektim, aynaya bir baktım haftalardır beni çileden çıkaran gözaltı morluklarım geçmiş, tıpkı bir eroinmana benziyordum ama şak diye gitmiş, hafifçe iç kısımlarda kalmış, bugün aktara gitmiştim saçlarım için birşeyler alırken aktara sordum 3 hafta önce burnumdan ameliyat oldum ve gözaltımda kararmalar, morarmalar kaldı, gözaltlarım çukurlaştı, bana ne tavsiye edersiniz diye, bana üzüm çekirdeği yağı verdi, bende akşama doğru sürdüm tüm suratıma hafif masaj yaparak, inanmayacaksınız (ki ben de inanamıyorum) gözaltımdaki morluklarım yok denecek şekilde gitmiş, burnumun sağ tarafında kocaman bir ödem kalmıştı o bile yumuşamış ve biraz inmiş, şoktayım, psikolojik olarak mı oldu ya da ne oldu bilmiyorum ama ben üzüm çekirdeği yağına bağlıyorum, bu saatte morluklarımın had safhada olması lazımdı ama gitmişler, paylaşayım dedim, çokkkk mutluyum :))) :dance::dance::dance:

aaa süpermiş en kısa zamanda alıcam bende kremler kullanıyorum fayda etmiyor birde bunu deneyeyim paylaşım için tşkrler :KK34:

Kızlar kullanıpta memnun kalan var mı aranızda? Ben reelde kime tavsiye ettiysem hepsi çok memnun kaldı, ben gece yatmadan önce sadece gözaltıma değil tüm suratıma sürüyorum çok rahatlatıyor, bir süredir rahatsız olduğumdan ara vermiştim ama kullanınca hemen farketti tekrardan, düzenli kullanınca sonuç çok güzel. Özellikle kuru ciltli olanlar tüm ciltlerine sürebilirler o pul pul olan cilt nasıl güzel yumuşuyor göreceksiniz. :KK64:

birşeyin yararını ya da zararını görmek uzun zaman alabiliyor hep söylüyorum.
diyelimki gözaltı morluklarınız geçti ama kullandığınız yağlar zamanla gözaltı yağ bezecikleri oluşturdu olamaz mı! dikkatli olun herşeyi kullanmayın

X