Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğum bir günde beni terketti (Üzüm çekirdeği yağı)

ben üzüm çekirdeği yağını yaklaşık 1.5 ay önce aldım.ben arada karışım yağ yapar kullanırım cildime.yaz aylarından bu yana maalesefki sivilce problemim vardı.aldığım pahalı kremler de çözüm olmadı.bende hepsini bıraktım.bu forumdan sivilcelere çözüm üreten bi arkadaş vardı onun dediklerini uyguladım.kremleri kestim.hametan kullandım yaz boyu.inanılmaz sürede iyileşme oldu yüzümde.kış aylarında yüzümde hep bir gerilme oluyordu.kullandığım kremlerin daha yağlı formlarına geçiş yapıyordum bu dönem.ama şu ana kadar böyle bir şey yaşamadım ve 1.5 aydır üzüm çekirdeği yağını da hametan kremimle dönüşümlü kullanıyorum.göz çevreme de üzüm ç.yağını kullanıyorum.şimdilik bi sorun yok.:KK71:

Kızlar az önce pc'mi kapattım ve yatmaya gidecektim, aynaya bir baktım haftalardır beni çileden çıkaran gözaltı morluklarım geçmiş, tıpkı bir eroinmana benziyordum ama şak diye gitmiş, hafifçe iç kısımlarda kalmış, bugün aktara gitmiştim saçlarım için birşeyler alırken aktara sordum 3 hafta önce burnumdan ameliyat oldum ve gözaltımda kararmalar, morarmalar kaldı, gözaltlarım çukurlaştı, bana ne tavsiye edersiniz diye, bana üzüm çekirdeği yağı verdi, bende akşama doğru sürdüm tüm suratıma hafif masaj yaparak, inanmayacaksınız (ki ben de inanamıyorum) gözaltımdaki morluklarım yok denecek şekilde gitmiş, burnumun sağ tarafında kocaman bir ödem kalmıştı o bile yumuşamış ve biraz inmiş, şoktayım, psikolojik olarak mı oldu ya da ne oldu bilmiyorum ama ben üzüm çekirdeği yağına bağlıyorum, bu saatte morluklarımın had safhada olması lazımdı ama gitmişler, paylaşayım dedim, çokkkk mutluyum :))) :dance::dance::dance:

rüyacım burda da karşılaştık:) biliyosun ben de bi ameliyat geçirdim göz altlarımda çok hafif morluklar vardı morluktan çok karanlıktı.yazını okudum gittim üzüm çekirdeği yağı aldım.4 gündür kullanıyorum çok iyi geldi az olan morluklar tamamen gitti.rengi de açılmaya başladı. teşekkür ediyorum sana.

rüyacım burda da karşılaştık:) biliyosun ben de bi ameliyat geçirdim göz altlarımda çok hafif morluklar vardı morluktan çok karanlıktı.yazını okudum gittim üzüm çekirdeği yağı aldım.4 gündür kullanıyorum çok iyi geldi az olan morluklar tamamen gitti.rengi de açılmaya başladı. teşekkür ediyorum sana.

nasıl kullandın günde kaç kere sürdün cnm

Çok sevindim canım. Ben kullanmadığım zaman yorgun olduğumda falan yine kararıyor gözlerimin önü (ama sürekli bilgisayar başında çalışmam, uykusuzluk, yorgunluk vs. buna etken), geçen aktara gittim, bu sefer başka bir aktardı, bir bayan çalışıyor, gözaltı morluklarım için ısrarla kayısı çekirdeği yağını tavsiye etti, bu seferde kayısı çekirdeği yağı aldım, kayısı çekirdeği yağı da çok iyi geldi, lekelere falan da iyi geliyormuş, aynı zamanda güneşe karşı koruyormuş, ben aktardan aldığım şeyleri kullanırken hiç tereddüt etmiyorum açıkcası, sonuçta ne diyorlar yiyebildiğiniz herşeyi yüzünüze sürebilirsiniz, bu yağlar suya damlatılarak içildiği zamanda çok fayda sağlıyor bedenimize, ben son zamanlarda içeriği ne olduğu belli olmayan kremler yerine aktardan aldığım yağları, otları, kili falan yüzüme sürmeyi yeğliyorum, en azından organik olduğunu biliyorum, özellikle seçtiğim markalar var ona göre tercih yapıyorum. Sampuanıma dahi çeşitli yağlardan ve sarımsak karıştırarak kullanıyorum 2 aydır, sonuç harika, her gören sırrımı soruyor, her aktara gidişimde yanımda iki üç kişi götürüyorum :)

dünyanın parasını verip aldığım sabunlar temizleme sütleri tonicler mahvetti yüzümü.koca koca sivilceler çıkardı.zaten biraz problemli yüzüm.iyi gelir diye kaç kere kandım:KK43: en son aldığım temizleme jelini gidip kadının yüzüne fırlatasım geldi.daha önce kükürtlü sabun inci tozu sabunu vs kullanmıştım hiçbir sıkıntım yoktu.en son göz altı kremi almıştım onu da attım çöpe. tamamen bitkisel şeyler kullanacam.kayısı yağını da duymuştum bi yerden üzüm çekirdeğini kullanıyım bi süre. kayısı yağını da alırım.

dünyanın parasını verip aldığım sabunlar temizleme sütleri tonicler mahvetti yüzümü.koca koca sivilceler çıkardı.zaten biraz problemli yüzüm.iyi gelir diye kaç kere kandım:KK43: en son aldığım temizleme jelini gidip kadının yüzüne fırlatasım geldi.daha önce kükürtlü sabun inci tozu sabunu vs kullanmıştım hiçbir sıkıntım yoktu.en son göz altı kremi almıştım onu da attım çöpe. tamamen bitkisel şeyler kullanacam.kayısı yağını da duymuştum bi yerden üzüm çekirdeğini kullanıyım bi süre. kayısı yağını da alırım.

Canım kayısı yağıyla kayısı çekirdeği yağını karıştırma sakın kayısı yağı kıl köklerini güçlendiriyor, kayısı çekirdeği yağı ise gözaltı morluklarına, cilt lekelerine iyi gelmekle güneş ışınlarına karşı koruyucu özelliği var. :KK34:

Canım kayısı yağıyla kayısı çekirdeği yağını karıştırma sakın kayısı yağı kıl köklerini güçlendiriyor, kayısı çekirdeği yağı ise gözaltı morluklarına, cilt lekelerine iyi gelmekle güneş ışınlarına karşı koruyucu özelliği var. :KK34:
bunu söylediğin iyi oldu cnm bi sakalım eksik çünkü yüzümde:)

Bu dediğiniz yağlar sonradan oluşmuş morlukları gidermeye yardımcı olabilir ama maalesef genetik morluklara iyi geleceğini düşünmüyorum. Genetik göz altı morluğu olup da bunu büyük ölçüde hafifletebilen varsa önerilerinizi n'olur paylaşın...

Bu dediğiniz yağlar sonradan oluşmuş morlukları gidermeye yardımcı olabilir ama maalesef genetik morluklara iyi geleceğini düşünmüyorum. Genetik göz altı morluğu olup da bunu büyük ölçüde hafifletebilen varsa önerilerinizi n'olur paylaşın...

Canım ben genetik morluğu kesinlikle anlamıyorum, sonuçta benim gözaltlarım morardıysa ve dinlenmekle geçmiyorsa bu genetik midir ki? eğer öyleyse benimki de genetik, hangisi olursa olsun genetik veya sonradan bence bir deneyin ne kaybedeceksiniz ki? suratımıza sürdüğümüz içinde ne olduğu belli olmayan kremlerden daha mı zararlı olacak neticede?

Kanebo marka göz altı kreminin iddiası genetik morluğu gidermek şeklinde... oldukça pahalı olduğu için ancak kurban bayramında alabildim...Ve o zamandan beri kullanıyorum....Ancak piyasada bu konuda en iyilerinden biri olduğu iddialarına rağmen süper bir sonuçtan bahsedemiyeceğim....Eskiye göre hafiflesede mükemmel bir iyileşme yok....Belki benim cilt yapım v.s ile ilgilidir...
Bu nedenle yarın bende hemen üzüm çekirdeği yağını alıp deneyeceğim....İnşallah bendede işe yarar...Konu sahibine paylaşımı için teşekkür ederim...
Bu arada evet genetik morluk var...Kendimden biliyorum...Belki genetik yatkınlıktır doğrusu....Ama anne tarafımdaki çoğu insandaki gibi benim gözaltlarımda özellikle yorgun ve uykusuz olduğumda morarıyor..

merhabalar..... kivi kabugunu gözlerinize koyup 20 dk bekletin....3 gunde bir tekrarlayın..kılcaydamarları harekete gecırıyor ve morluklarda azalma goruluyor bı haftadan sonra....paylasıyım dedım ...:KK16:

Çok sevindim canım. Ben kullanmadığım zaman yorgun olduğumda falan yine kararıyor gözlerimin önü (ama sürekli bilgisayar başında çalışmam, uykusuzluk, yorgunluk vs. buna etken), geçen aktara gittim, bu sefer başka bir aktardı, bir bayan çalışıyor, gözaltı morluklarım için ısrarla kayısı çekirdeği yağını tavsiye etti, bu seferde kayısı çekirdeği yağı aldım, kayısı çekirdeği yağı da çok iyi geldi, lekelere falan da iyi geliyormuş, aynı zamanda güneşe karşı koruyormuş, ben aktardan aldığım şeyleri kullanırken hiç tereddüt etmiyorum açıkcası, sonuçta ne diyorlar yiyebildiğiniz herşeyi yüzünüze sürebilirsiniz, bu yağlar suya damlatılarak içildiği zamanda çok fayda sağlıyor bedenimize, ben son zamanlarda içeriği ne olduğu belli olmayan kremler yerine aktardan aldığım yağları, otları, kili falan yüzüme sürmeyi yeğliyorum, en azından organik olduğunu biliyorum, özellikle seçtiğim markalar var ona göre tercih yapıyorum. Sampuanıma dahi çeşitli yağlardan ve sarımsak karıştırarak kullanıyorum 2 aydır, sonuç harika, her gören sırrımı soruyor, her aktara gidişimde yanımda iki üç kişi götürüyorum :)

canım bende bi deneyimimi paylaşmak istiorm,bende kullandım kayısı yağını çok tavsiye etmişlerdi sivilce ve lekeleri aynı zamanda göz altı morlukları için,yüzde tüylenme yapıo bilgin olsun.yüzüne geniş bölegelere sürme.yüzeyi tüylü olan bitkiler kullanldığı alanları da yüzeyi gibi yaparmış.aklında olsun ben yanılıorm dedim doktor ve aktarda onayladı...

canım bende bi deneyimimi paylaşmak istiorm,bende kullandım kayısı yağını çok tavsiye etmişlerdi sivilce ve lekeleri aynı zamanda göz altı morlukları için,yüzde tüylenme yapıo bilgin olsun.yüzüne geniş bölegelere sürme.yüzeyi tüylü olan bitkiler kullanldığı alanları da yüzeyi gibi yaparmış.aklında olsun ben yanılıorm dedim doktor ve aktarda onayladı...

canım kayısı yağı kesinlikle kıl köklerini güçlendiriyor ama ben kayısı yağı değil KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI diyorum, kesinlikle deneyin, gözaltınıza değil sadece tüm yüzünüze rahatlıkla kullanabilirsiniz, morluklara ve kırışıklıklara iyi geldiği gibi gündüz kullanımda güneşten koruyor, belli dönemlerde çıkan sivilce lekelerine de ii geliyor.

Canım ben genetik morluğu kesinlikle anlamıyorum, sonuçta benim gözaltlarım morardıysa ve dinlenmekle geçmiyorsa bu genetik midir ki? eğer öyleyse benimki de genetik, hangisi olursa olsun genetik veya sonradan bence bir deneyin ne kaybedeceksiniz ki? suratımıza sürdüğümüz içinde ne olduğu belli olmayan kremlerden daha mı zararlı olacak neticede?
Bazı insanlar burun ameliyatı olur göz altları morarır,bazıları yeteri kadar uyumadığı için göz altlarında morluklar oluşur. Ama bu kişilerde (ameliyat ve uykusuzluk sorunu ortadan kalkınca) zamanla bu morluklar geçer. Koy kivi kabuğunu, koy patatesi hemen morlukları hafifler ve bir süre sonra da tamamen geçer. Ya da sigara içtiği için oluyordur, sigarayı bırakır; morlukları geçer. Ama uzmanlar da bazı göz altı morluklarının ırsi olabileceğini söylüyor. Yani genetik yatkınlık söz konusu. İşte o kişiler için maalesef hiçbir şey fayda etmiyor. O yüzden tamamen geçmeyeceğini biliyorum ve biraz olsun hafiflesin istiyorum. Ama dediğiniz gibi denemekten bir şey çıkmaz. Şimdiye kadar pek çok şey denedim ve hayal kırıklığına uğradım. Bir kez daha uğrasam bir şey olmaz...

canım kayısı yağı kesinlikle kıl köklerini güçlendiriyor ama ben kayısı yağı değil KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI diyorum, kesinlikle deneyin, gözaltınıza değil sadece tüm yüzünüze rahatlıkla kullanabilirsiniz, morluklara ve kırışıklıklara iyi geldiği gibi gündüz kullanımda güneşten koruyor, belli dönemlerde çıkan sivilce lekelerine de ii geliyor.

bu aktarlarda satılan kayısı çekirdeği yağı orjinal olmayabiliomuş,zor bulunan bişeymiş sordum bazıları kayısı çekirdeği yağı yerine kayısı yağı verio aynı işi görüo die arkadaşlar dikkatli olalım çünkü ikisi arasında dünya kadar fark var.okumuştum..ya bi ara bozmuştum kafayı da sivilcelerle ve izlerle,araştırmadığım şey kalmadı..problemli bi cilde sahip olunca resmen paranoyaklaştım bu konuda..

13.günü burun ameliyatının bende sizden etkilendim ve gittim aktardan üzüm çekirdeği yağı ve kayısı çekirdeği yağı aldım 3 saat önce kullandım bakalım nolcak...

arkadaşlar ben forumda yeniyim merhaba hepinize. bu göz altına sürdüğünüz yağlar iyi de sonra onları çıkarmak için bikaçkere sabunlamak zorunda kalmıyormusunuz ozaman gözaltı daha cok kuruyup tahriş olmuyormu? diye soracaktım.

arkadaşlar ben forumda yeniyim merhaba hepinize. bu göz altına sürdüğünüz yağlar iyi de sonra onları çıkarmak için bikaçkere sabunlamak zorunda kalmıyormusunuz ozaman gözaltı daha cok kuruyup tahriş olmuyormu? diye soracaktım.

sabaha kadar emio zaten vıcık vıcık yağ olmuo ki temizlerken de herhangi bir zorlamaya gerek kalmıo..bi sıkıntın olmasın o konuda

X