silikon taktıracaklara önemli uyarı.. boyut hakkında..

ssheker07

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
829
29
kızlar ben sizi boyut konusunda uyarmak istiyorum.. sonucta hepimizin ortak bi noktası var gögüslerimiz istedigimiz gibi degil.. bn yaklasık 10 ay önce taktrdım..gögüslerim simetrik olmadıgı için 250cc ye 300 cc takıldı.. zamanla ciddi anlamda küçülmeler söz konusu.. bunu bizzat yaşadım paylaşmak istiyorum.. yani bna küçük gelmeye başladı silikonlarım..bi tek bn degil aynı durumda olan tanıdgm arkadaslar da var.. BENCE YAPTIRDIGINIZA DEGSİN.. 350CC ALTI TAKTIRMAYIN..bn ilerde tekrar 350 ya da 400 cc taktrcam.ekonomik olarak sıkıntı olmasa hemen bile yaptırırım.bunun dışında hiç bi sorun yaşamadım.iyi ki yaptırmışımın yanında keşke biraz daha büyük olsaymış demesem daha cok mutlu olurdum..gerci görüntüsü acısından hiç sıkıntım yok şimdiye kadr söylemedigim kimse anlamadı silikon oldugunu..ama sütyenlerde birazcık destek tercih ediyorum halaaa..bu da canımı sıkıyo..yanii öncesinde zaten destekli sütyenlerden bıkmıştım..neyse kızlar sorunuz varsa seve seve cevaplarım zemuszemus

tatlım Sana Takılan Boyutu Sen mi İstedin Yoksa Doktorunla Konuşurken İsterken Doğal Olsun dedinde Doktorda Bunu mu Uygun Gördü de Bu cc Leri Taktı Sana Acaba Pişmanlığın neden kaynaklanıyor Doktordan mı senden mi

kızlar ben sizi boyut konusunda uyarmak istiyorum.. sonucta hepimizin ortak bi noktası var gögüslerimiz istedigimiz gibi degil.. bn yaklasık 10 ay önce taktrdım..gögüslerim simetrik olmadıgı için 250cc ye 300 cc takıldı.. zamanla ciddi anlamda küçülmeler söz konusu.. bunu bizzat yaşadım paylaşmak istiyorum.. yani bna küçük gelmeye başladı silikonlarım..bi tek bn degil aynı durumda olan tanıdgm arkadaslar da var.. BENCE YAPTIRDIGINIZA DEGSİN.. 350CC ALTI TAKTIRMAYIN..bn ilerde tekrar 350 ya da 400 cc taktrcam.ekonomik olarak sıkıntı olmasa hemen bile yaptırırım.bunun dışında hiç bi sorun yaşamadım.iyi ki yaptırmışımın yanında keşke biraz daha büyük olsaymış demesem daha cok mutlu olurdum..gerci görüntüsü acısından hiç sıkıntım yok şimdiye kadr söylemedigim kimse anlamadı silikon oldugunu..ama sütyenlerde birazcık destek tercih ediyorum halaaa..bu da canımı sıkıyo..yanii öncesinde zaten destekli sütyenlerden bıkmıştım..neyse kızlar sorunuz varsa seve seve cevaplarım zemuszemus

canım ben de olmayı planlıyorum. 350cc çok değil mi ne bileyimbilmiyorumkismile

tabii ki her insana her boyutta protez uygulanması imkansız,ama dümdüz olan bir kişi için eğer vücududa imkan veriyorsa bence de 350 cc nin altına düşülmemeli,bu açıdan sckher'e katılıyorum..

tatlım Sana Takılan Boyutu Sen mi İstedin Yoksa Doktorunla Konuşurken İsterken Doğal Olsun dedinde Doktorda Bunu mu Uygun Gördü de Bu cc Leri Taktı Sana Acaba Pişmanlığın neden kaynaklanıyor Doktordan mı senden mi

ya tabi ilk olarak dogallık önmliydi bnm için.bunu dile getirdim doktoruma ve maksimum büyüklügü istiyorum dedim.ona göre yaptı.. tabii istersen daha büyükte olur takarım dedi ama protez ne kadar büyük olursa ilerde sorun yaşama riski o kadr artar demişti. zamnla bu kadr küçülceklerini tahmin etsem 350cc altı istemiyoruum diye diretirdim..zaten bizim ülkemizde böyle küçük küçük takıyolar ya yurtdışında 400cc altı yok gibi bişey :)

bnm boyum 1.65 kilomda 55 ve cidden büyük falan degiller.. tabii senin boy kilon nasıl bilmiyorum.. sadece zamnla ciddi bi küçülme olcak bunu bil ona göre taktr derim.ya hem gögsümz yok diye yaptrmıyo muyuz biz bunu kaydirigubbakcemile3 olabldgnce büyük olsun :)

kızlar ban de büyüklük konusunu araştırmaktayım. kilom 47, boyum 1.67, göğüs altı ölçüm 72cm, göğsüm 78 cm. 325 cc falan düşünüyorum. nasıl olur acaba. yaptıranlar fikir verebilirse sevinirim.

Boy ve Kilonun Dışında Omuz genişliği Göğüs kafesi Genişliği ve Göğüs Dokusu Söylemiş Olduğunuz 300- 400 cc leri alırmı içine Sığarmı Kapanırmı Diğer İfadeyle Doku yetermi Bunların hepsi de Muamma Elbette Siz İsteyin Doktorunuzdan Uyarsa Olursa ne mutlu..

ssheker dr'unun ismini vermende bir sakınca var mı?

Bi karar versem dr'a olup bitiricem zatenn herşeyi..

Bulucaz canım,elbette birgün işte budur diyecegiz,sabır.Sen ist. anadolu yakasındamı,avrupa yakasındamı oturuyorsun?Ben mesela büyük devlet hastanelerini birde araştırmak istiyorum şişli etfal,yada üniversite hastaneleri mesela.Hiç oralardan bilgi aldınmı acaba canım??

bnm boyum 1.65 kilomda 55 ve cidden büyük falan degiller.. tabii senin boy kilon nasıl bilmiyorum.. sadece zamnla ciddi bi küçülme olcak bunu bil ona göre taktr derim.ya hem gögsümz yok diye yaptrmıyo muyuz biz bunu kaydirigubbakcemile3 olabldgnce büyük olsun :)

boyum 1.65 kilom da 55 canım bu kadar tesadüf olur :)
büyük olmasın doğla olsun doğal. hem doğal hem büyük olursa daha şahane

Bulucaz canım,elbette birgün işte budur diyecegiz,sabır.Sen ist. anadolu yakasındamı,avrupa yakasındamı oturuyorsun?Ben mesela büyük devlet hastanelerini birde araştırmak istiyorum şişli etfal,yada üniversite hastaneleri mesela.Hiç oralardan bilgi aldınmı acaba canım??

Gerçekten devlet hastanesinde olmayı gözünüz yiyo mu?

kızlar ban de büyüklük konusunu araştırmaktayım. kilom 47, boyum 1.67, göğüs altı ölçüm 72cm, göğsüm 78 cm. 325 cc falan düşünüyorum. nasıl olur acaba. yaptıranlar fikir verebilirse sevinirim.

Biraz kilo all :)
Valla şekerim biz senle aynı vakit de olucaz galiba. Ben de 290lar 325ler arası istiyorum ama doktor söyler en son sözü tabi kiopuyorumnanaktan

Yok canım. devlet hastanaleri aklıma geldimediği gibi düşünmüyorumda. benim derdim ücret fazlalığı değil. bir kere yaptırmayı düşündüğüm birşey için elimden geldiğince masraf edebilirim. benim için başarılı doktor isimleri önplanda. Naci Çelik, Onur Erol, Serdar Eren, Tuğrul Turam gibi isimler var aklımda aslında.

Gerçekten devlet hastanesinde olmayı gözünüz yiyo mu?

Neden bu kadar tepki verdiginizi açıkca anlamadım,birçok ünlü doktor,devlet hastanelerinden görev yaparak çıkıyor.Egitim alıp işi ögerndeikleri yer orası zaten.Ayrıca orada ameliyatları asistan degil uzman doktorlar yapıyor.Özel hastanelerde ayrıca hastane masrafı oldugu için fiyat çok fazla yükseliyor,sizce bunun başka bir açıklaması olabilirmi.Yapılan ameliyat,koyulan protez aynı.Acıbadem maslakta bir silikon ameliyatı en az 10 milyar.Hastanenin 1 gecelik fiyatı çok yüksek çünkü.Ben sadece araştırma yapan arkadaşlardan,bilgi almak için sormuştum,ameliyat olan varmı,sonuçtan menmunmular gibisinden.Herkezin kararı kendisine aittir tabi.Burada bilgi paylaşıyoruz,arkadaşım...:KK20:

Neden bu kadar tepki verdiginizi açıkca anlamadım,birçok ünlü doktor,devlet hastanelerinden görev yaparak çıkıyor.Egitim alıp işi ögerndeikleri yer orası zaten.Ayrıca orada ameliyatları asistan degil uzman doktorlar yapıyor.Özel hastanelerde ayrıca hastane masrafı oldugu için fiyat çok fazla yükseliyor,sizce bunun başka bir açıklaması olabilirmi.Yapılan ameliyat,koyulan protez aynı.Acıbadem maslakta bir silikon ameliyatı en az 10 milyar.Hastanenin 1 gecelik fiyatı çok yüksek çünkü.Ben sadece araştırma yapan arkadaşlardan,bilgi almak için sormuştum,ameliyat olan varmı,sonuçtan menmunmular gibisinden.Herkezin kararı kendisine aittir tabi.Burada bilgi paylaşıyoruz,arkadaşım...:KK20:

canım ben de senin gibi düşünüp önce araştırmaya üniversite hastanelerinden başlayan bir insanım.ama bugün olduğum ameliyat ve elde ettiğim mutluluk nedeniyle iyi ki üniversite hastanesinde olmamışım,iyiki verilen tarihten vazgeçmişim diyebiliyorum... devlet ve üniversite hastanelerinde tabii ki çok çok iyi doktorlar vardır ama işte o doktoru bulmak önemli bir sorun.. bir de buralarda bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda size ne olduğunu açıklayacak bir muhatabınız yok.. inan yaşayarak ve edindiğim tecrübelerimle sana bunları söylüyorum,marmara,çapa,şişli etfale de gittim.. ben naci çeliğe oldum ameliyatımı ve hayatımda verdiğim en doğru karardı bi gün bile dememdim ben neden ameliyat oldum diye,inşallah sen de içine sinen bir doktor bulup ameliyatını olabilirsin

X