silikon taktıracaklara önemli uyarı.. boyut hakkında..

Kizlar merhaba,

Ben iki sene once ameliyat olmustum.boyum 172 kilom 50
Mentor marka high profil 325cc yuvalak takildi.gorustugum tum doktorlar 250 ile 275 cc arasi olur demislerdi fakat acligimdan yapimin alabilecegi en buyuk silikonu istedim.sonuc evet yapima gore iri goguslerim var fakat sirt agrisi cekiyorum.ciplakken sanki okadar buyuk degilmis gibi gelio ama kiyafet ic camasiri bikini giydigimde cok buyuk...
Bence doktorunuzu dikkate alin ve birdaha dusunun benim durusum bozuldu ve sirt agrim var.ama mutluyum rabbime sukrediyorum bir sorunum olmadigina allah beterinden saklasin.
275cc ile 300 cc arasinda cok fark yok ayrintilara takilmayin,keyfinize bakin.enfeksiyon kapabilir vucud reddedebilirdi allah korusun.
Hepnize sevgiler

Kizlar merhaba,

Ben iki sene once ameliyat olmustum.boyum 172 kilom 50
Mentor marka high profil 325cc yuvalak takildi.gorustugum tum doktorlar 250 ile 275 cc arasi olur demislerdi fakat acligimdan yapimin alabilecegi en buyuk silikonu istedim.sonuc evet yapima gore iri goguslerim var fakat sirt agrisi cekiyorum.ciplakken sanki okadar buyuk degilmis gibi gelio ama kiyafet ic camasiri bikini giydigimde cok buyuk...
Bence doktorunuzu dikkate alin ve birdaha dusunun benim durusum bozuldu ve sirt agrim var.ama mutluyum rabbime sukrediyorum bir sorunum olmadigina allah beterinden saklasin.
275cc ile 300 cc arasinda cok fark yok ayrintilara takilmayin,keyfinize bakin.enfeksiyon kapabilir vucud reddedebilirdi allah korusun.
Hepnize sevgiler
Ben de hala az daha büyük daha dogrusu daha yuksek profilli olsaydi diyenlerdenim.benim boyu senden 9 cm kisa. 275 moda rate plus
Yuvarlak var.ben normal de kambur duruyorum.daha büyük olsa dahami bozulurdu durusum?

Ben de hala az daha büyük daha dogrusu daha yuksek profilli olsaydi diyenlerdenim.benim boyu senden 9 cm kisa. 275 moda rate plus
Yuvarlak var.ben normal de kambur duruyorum.daha büyük olsa dahami bozulurdu durusum?

Kesinlike...

Bence tercihiniz son derece yerinde olmus.benim cok sirt agrim oluyor.eskiden baston yutmus gibi yururdum simdi iki buklim oluyorum.farkinda olmadan busekilde agirlik oluyor ondan saniyorum.ama mutluyum allaha sukur hicbir sorunum olmadi simdiye kadar:nazar:
Hayirli olsun insallah saglikla kullanirsiniz

Aynen.. Ben netten bulmuştm Tuğrul beyi baktım herkes memnun.. Öngörüşme tarihi hemen ertesi günede ameliyat günü aldım, arka arkaya iki güne.. Çünkü annem ve babamla Bursadan kalktım geldim.. Bi kerette gidip bu işi bitirmeliydm, öngörüşmede geri mi dönsek acaba diye düşünmedim değil.. ama babam anca izin vermşti, bi daha yatardı o iş.. O kadar baskın biri ki, hiç seni konuşturmuyo, ağzını açtığın an azarlıyo seni.. ben zekiym ben biliyorm diyo sürekli.. Çok değişik biri gerçekten.. Neyse dedim sonuç iyi olsunda.. Anlaştığımız cc yi koymaması beni üzdü.. çünkü omuzlarım geniş büyük durmazdı bende kendi demişti.. ve kendide pişman oldu, onu hissettim.. 375 i almadı mı tuğrul bey dedim, 400 ü bile aldı dedi, ama işteee.. falan filan geveledi durdu... Yok üzgün değilm bu kadar olması gerekiyomş, nasip bazı şeyler.. Minnaklar bi türlü büyüyemediler...:)) Ekle beni yarın ameliyat sütyenini çıkarcm, tam iki hafta olcak.. yeni resimlerde koyucam.. sen yaptırmşsn gerçide, bi fikrin olur başka olmak isteyenlere.. Geçmiş olsun düzelir inş sıkıntın.. ya 400 değilde 375 içimde kaldı sadece.. aman bekarım şu an ilerde bakalım duruma göre bakıcaz artık, her an herşey olabilir.. :p :)))

Mavibeyaz nerelerdesin?Nasıl oldu memişlerinin son hali?Sanırım zamanla daha iyi olmuştur,güzelleşmiştir memişlerin.Kas üstü ve ultra high profile zamanla ortaya çıkaracaktır memişlerinin büyüklüğünü.Arkadaş olarakta ekledim seni.Kabul edersen sevinirim.Foto koyduysan görmek isterim:))

Mavibeyaz nerelerdesin?Nasıl oldu memişlerinin son hali?Sanırım zamanla daha iyi olmuştur,güzelleşmiştir memişlerin.Kas üstü ve ultra high profile zamanla ortaya çıkaracaktır memişlerinin büyüklüğünü.Arkadaş olarakta ekledim seni.Kabul edersen sevinirim.Foto koyduysan görmek isterim:))

Mrb cnm, 1.5 ay oldu benim.. eski sivrilikleri gitti tabi.. aşağı doğru yuvarlaklaştılar, eh daha iyi diyebiliriz nisbeten.. Bide benim sol göğsüm hala sağa göre daha yukarda ve daha büyük.. fotoları sildim ben cnm ilk 15 gün kötülerdi, şimdi bi parça daha iyi diyebiliriz.. ama ben kesinlikle 400 cc ile değiştirmeyi düşünyrm ilerleyen bi zamanda.. çünkü hala ince bi sünger desteğine ihtiyaç duyuyrm maalesef.. :KK43: ki bu geçen zamanda küçüldülerde.. foto koyarm gene fikir olsun yaptırcak olanlara.. ama 350 cc nasıl küçük durur demişlerdi burda.. valla önceki dokun hiç yoksa, ve omuzlarında geniş, yapılıysan öyle bi küçük duruyo ki.. bi defa daha yaptırıcm kesinde bekarım şu an, bebekten önce mi sonra mı yaptırsam konusunda kararsızım sadece.. :/

Mavibeyaz benimde ameliyat olali 3 haftayi gecti sag gogsum daha disa donuk sanki duzelicekmi dersin

Mrb cnm, benim 1 hafta sonra iki ay olcak hala sol göğsüm daha büyük.. Son kontrolüme gitmedm ben ama doktor 6 ay içinde şekilleri yerine oturur demişti bana.. Yani takma kafana cnm, bi göğsümüz sanırım daha geç iyileşiyor.. :KK66:

kızlar ben sizi boyut konusunda uyarmak istiyorum.. sonucta hepimizin ortak bi noktası var gögüslerimiz istedigimiz gibi degil.. bn yaklasık 10 ay önce taktrdım..gögüslerim simetrik olmadıgı için 250cc ye 300 cc takıldı.. zamanla ciddi anlamda küçülmeler söz konusu.. bunu bizzat yaşadım paylaşmak istiyorum.. yani bna küçük gelmeye başladı silikonlarım..bi tek bn degil aynı durumda olan tanıdgm arkadaslar da var.. BENCE YAPTIRDIGINIZA DEGSİN.. 350CC ALTI TAKTIRMAYIN..bn ilerde tekrar 350 ya da 400 cc taktrcam.ekonomik olarak sıkıntı olmasa hemen bile yaptırırım.bunun dışında hiç bi sorun yaşamadım.iyi ki yaptırmışımın yanında keşke biraz daha büyük olsaymış demesem daha cok mutlu olurdum..gerci görüntüsü acısından hiç sıkıntım yok şimdiye kadr söylemedigim kimse anlamadı silikon oldugunu..ama sütyenlerde birazcık destek tercih ediyorum halaaa..bu da canımı sıkıyo..yanii öncesinde zaten destekli sütyenlerden bıkmıştım..neyse kızlar sorunuz varsa seve seve cevaplarım zemuszemus

Canim sen tekrar büyük ölçü taktirdinmi hani demissinya destekli sütyen takıyorum diye diklestirmedenmi yaptirdin

Tüm içtenliğimle söylüyorum ki hangi göğüs kafesi, hangi vücut tipine sahip olunursa olunsun kesin ve katii 300 hatta 350 cc altı protez tercih edilmesin. Şansınızı deneyin bir doktor büyük takamam derse diğer doktor takar. Bizler nasıl taktırdık. Kapı kapı gezin gerekirse. Elbett çıkıyor büyük protezi sıkıştırıverecek olan bir doktor :KK70: Ben mesela 450 cc kas üstü yüksek profile taktırdım. Yine tüm içtenliğimle söylerim ki doyurmadı beni. Üstler boş geliyor gözüme. Meme uçlarım çok havada yandan görüntü muhteşem ama üstten dekolte ufalıyor.

Tüm içtenliğimle söylüyorum ki hangi göğüs kafesi, hangi vücut tipine sahip olunursa olunsun kesin ve katii 300 hatta 350 cc altı protez tercih edilmesin. Şansınızı deneyin bir doktor büyük takamam derse diğer doktor takar. Bizler nasıl taktırdık. Kapı kapı gezin gerekirse. Elbett çıkıyor büyük protezi sıkıştırıverecek olan bir doktor :KK70: Ben mesela 450 cc kas üstü yüksek profile taktırdım. Yine tüm içtenliğimle söylerim ki doyurmadı beni. Üstler boş geliyor gözüme. Meme uçlarım çok havada yandan görüntü muhteşem ama üstten dekolte ufalıyor.

Ben de yaptırmayı düşünüyorum doğumdan sonra kilo verdim ve gosuslerim küçüldü hatta dokusunu kaybetti.banyo yaparken utanıyorum kendimden hele ki emzirirken o büyük göğüslerden sonra bu hali inanılmaz kötü geliyor bana
Ama ben çok tecrübesizim.mesela ben dekolte giydigimde dolgun görünsün istiyorum. Destekli sutyrnden kurtulmak istiyorum.çok çok büyük olmasın ama farkedilsinde. Sutyensiz de olabliim yani
Kas altı kas üstü meme başı çok karışık .akıl verirmisiniz.

Senin iyiliğin için ben dr arastiyorum suan ikinci bi ameliyat olmak istemiyorsan dikleştir hangi dr dusuyorsun

Hiç bilmiyorum ki daha yeni araştırmaya başladım. Konya da iyi bi Dr varsa önerilere açığın. Nurten yavuz u duydum yorumlar çok iyi .

X