Mutfak Dekorasyonu beyaz ve mürdüm mutfak

Bende hafta sonu mutfak için halı ve perde modeli bakmaya gittim ama malesef içime sinen bir şeyler bulamadım genelde kırmızı ve beyaz renk yoğunlukta halılar var perdeleride katlamalı düşünüyorum

Bende hafta sonu mutfak için halı ve perde modeli bakmaya gittim ama malesef içime sinen bir şeyler bulamadım genelde kırmızı ve beyaz renk yoğunlukta halılar var perdeleride katlamalı düşünüyorum

mutfakta ne kadar uygun olur bilmiyorum ama ben perdeyi gri ip perde düşünüyorum kapı sürgülü yere kadar cam orası için, sanırım ara taşlarıda parlak gri olacak ve halı olarakta ikeadaki yuvarlak küçük halıların bir çok rengi var. ben mürdüm ve gri tonlarında olanlardan 3 tane alacağım sende bi bak istersen canım

benim mutfak büyük canım birde çocuk olunca o paspaslar çok küçük kalır benim için bir tane halı beğendim sence bu nasıl olur.
[Perdeleride katlamalı kırmızı ve gri tonlarında düşünüyorum onunda resmini bulursam eklerim

Halı güzel ama mutfak için sagyler pek uygun olmaz sanırım birde canım senin mutfaktada alt dolaplar mürdümdü demi kırmızı halı ve perde uyumsuz olmazmı en azından gri tonları mürdümle çok uyumlu

Haklı olabilirsin ben zaten renkler konusunda becerikli değilimdir hiç birbirine kombine edemem ama gri renkte çok boğmazmı ? ip perde yere kadar camlarda çok güzel duruyor ama mutfak için kullanışlı olurmu bilmem ayrıca zebra perdeler çıkmış o da mutfak için uygun olabilir

Haklı olabilirsin ben zaten renkler konusunda becerikli değilimdir hiç birbirine kombine edemem ama gri renkte çok boğmazmı ? ip perde yere kadar camlarda çok güzel duruyor ama mutfak için kullanışlı olurmu bilmem ayrıca zebra perdeler çıkmış o da mutfak için uygun olabilir

gümüş grisi kesinlikle bogmaz canım mürdüm renginede çok yakışır.Mürdüm gri ve mordan oluşan katlamalı bir perde modeli görmüştüm çok şıktı.

kızlar mutfak dolaplarının yapılması devam ediyor tezgah alnı için beyaz seramik veya gümüş grisi arasında kararsız kaldım.

şuan çok moda olan minik kare taşlar yokmu fayans aralarına yerleştiriyorlaar. işte onlar filenin üzerine döşeli zaten görünüyor. koçtaşa falan giderseniz görürsünz. onlar kullanışlı olmuyormuş.fayans şeklinde olanları var onlardan alın demek istiyorum

benim mutfak büyük canım birde çocuk olunca o paspaslar çok küçük kalır benim için bir tane halı beğendim sence bu nasıl olur.
Merinos - Yaşadığınız her yerde...
Perdeleride katlamalı kırmızı ve gri tonlarında düşünüyorum onunda resmini bulursam eklerim

mutfak için shagy halı yerine apex halıları tercih edebilirsin. hem altı kayma yapmıyor hemde mutfakta temizliği kolay oluyor

mutfakta zebra perde güzel olur tahminimce. bende kırmızı mutfak yaptırıyorum. zebra perde veya kalın stor perde düşünüyorum mutfak için. ip perdeyi yatak odasına uygulamayı planlıyoruz

X