Mutfak Dekorasyonu beyaz ve mürdüm mutfak

pinkyellow

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2010
91
0
Arkadaşlar mutfak dolapları yapılmağa başlanacak ama ben birtürlü kullanılacak renkleri kafamda sonuçlandıramıyorum .Üst dolaplar beyaz alt dolaplar sadece mürdüm olacak tezgah siyah veya beyaz çimston olacak tezgah alnına nasıl ve ne renk birşey döşenmeli ki şık ve gösterişli olsun.Acil fikirlerinizi bekliyorum

Tezgah açık renk olmalı , üst dolap ve tezgah arasındaki kalan kısım btb şeklinde olan ufakkare çinilerle mürdüm ve krem (krem ağırlığı daha fazla olursa aydınlık durur) olsa çok şık durur diye düşünüyorum..

koçtaşta görmüştüm mürdüm ve beyaz mutfak bayılmıştım. sitesine bakarsan örnekleri vardı çok güzeller, fikir verebilir belki..

bence de mermeri açık renk olmalı ki ferah dursun, üst dolaplarla tezgahın arasını da mürdüm, beyaz,pembe,lila tonlarında küçük kare taşlarla yapabilirsin.

aslında mutfak oldukça aydınlık siyah çimstonun verdiği parlaklığı ve şıklığıda başka renklerde bulamayız.Ama beyaz tezgahıda düşünüyorum yerlerde kemik rengi yada çok açık gri renkli granit olabilir.

bende aynı senin mutfağından yaptırıyorum tezgah olarak beyaz çimstone seçtik ara duvara hala karar veremedim :S bir sürü model baktım ama içime sinmiyo. mutfağı güzel gösteren önemli bi ayrıntı... hala zamanım var bakıyorum bende

Size tavsiyem mutfak beyazsa tezgah stargalaxy olacak. ara fayans ise vitranın siyah orta boy ölçülerde fayansı var. kesinlikle çok hoş oluyor. mutfakda da kırmızı objeler olursa siyah beyaz kırmızı birbirini tamamlar.

mutfak parlak beyaz olunca da çok aydınlık duruyor. tezgahın beyaz olması çok önemli değil. star galaxynin içinde küçük küçük simler var ışık vurdukça güzel parlıyor.ar

bende aynı senin mutfağından yaptırıyorum tezgah olarak beyaz çimstone seçtik ara duvara hala karar veremedim :S bir sürü model baktım ama içime sinmiyo. mutfağı güzel gösteren önemli bi ayrıntı... hala zamanım var bakıyorum bende

Aynen ya çok dogru söylemişsin çok önemli bir ayrıntı benimde içime sinen bir model göremedim bu yüzden mutfağın renklerini bile değiştirebilirim

Aynen ya çok dogru söylemişsin çok önemli bir ayrıntı benimde içime sinen bir model göremedim bu yüzden mutfağın renklerini bile değiştirebilirim

mutfağı yaptırdığımız firma bize bikaç model gösterdi.daha önceden de bir kişiye mürdüm beyaz yapmış. öle bir ara taş kullanmış ki şok oldum. çok feciydi:S eğer imkanın varsa değiştir derim. mürdüm çok ara bi renk bire bir aynısını bulmakta zor. yaklaşık bişeyde iyi durmuyo.

mutfağı yaptırdığımız firma bize bikaç model gösterdi.daha önceden de bir kişiye mürdüm beyaz yapmış. öle bir ara taş kullanmış ki şok oldum. çok feciydi:S eğer imkanın varsa değiştir derim. mürdüm çok ara bi renk bire bir aynısını bulmakta zor. yaklaşık bişeyde iyi durmuyo.

bilmiyorum canım ama hala mürdüm istiyorum şuanda dolaplar yapılıyor renk son aşama
sen neye karar verdin

Bende beyaz ve mürdüm renk mutfak yaptrıyorum son aşamalarda benim ara fayanslar krem rengi kahveye çalıyor mürdüm düşünmüyorduk son anda karar verdik inşallah güzel olacak

Biz farklı bir renk yaptıracaktık o yüzden ara fayansları kahve rengi seçtik farklı katologlara bakınca istediğimiz renkten vazgeçip mürdüm-beyazda karar kıldık tezgah açık renk olacak simli bitince resim eklerim inşallah ara fayanslar yakışır

bilmiyorum canım ama hala mürdüm istiyorum şuanda dolaplar yapılıyor renk son aşama
sen neye karar verdin

mutfağın boya işi bitince dolapçı gelecek. ara taş dolaplardan sonra yapılıyomuş.hala bişey bulamadım içime sinen.en kötü ihtimalle beyaz yapacağım.parlak falan bulursam hoş bişeyler

arkadaşlar minik kare ara fayans taşlar var ya filenin üzerine takılı olanlar..... onları tavsiye etmiyorlar. zamanla dökülüyormuş taşlar. onun yerine parlak fayanslar var kare... onlardan alın diyorlar

X