Olgun Karakterli Erkek Nasıl Olmalı?

welda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2010
6
0
Merhaba ben Melda
Nasılsınız kızlar?
Olgun karakterli erkek nasıl olmalı paylaşalım bakalım neler çıkıcak neler keşfedicez :))
olgun erkek ilk görüşte nasıl anlaşılır?
nasıl kendimize çekeriz bunları konusalım :)

nasıl kendimize çekeriz bunları konusalım :)

Bir hanım olgun değilse ne olgun bir adamı kendine çekebilir ne de "kazara" yaşamında yer alan bu adamı hayatında tutabilir çünkü olgun insanın yapmacık, çocuksu tavırlara tahammülü yoktur... Yaratılış meselesi... Karakteriniz oturmuşsa ve olgun biriyseniz onlar da sizi çekici bulur zaten... sengözlerimebaksanab

olgun erkek ilk görüşte nasıl anlaşılır?

İnsanlar yıllarca beraber oldukları adamın tek hareketiyle ondan soğuyup "Böyle huyu da mı varmış?" diyebiliyorsa olgunluk kadar aranan ve saklı bir özelliğin "gözle anlaşılması" mümkün değildir... Hayat oyun, erkekler de iyi oyuncu, her gün farklı karaktere bürünebilenleri de var... Sizi elde edene kadar her biri olgun, akıllı, efendi adam modunda dolaşır zaten...şakkıdı

olgun erkek sabırla sevgisini kazanır ...........ve ölesine bir kızla flört etmez hep ciddi niyetle başlar kimseyi kandırmaz yalan söylemez.... evlenmek istiyorsa açık niyetini anlatır evlenmek istemiyorsa kimsenin günahına girmez...

olgun erkek çok acı çekmiş erkektir birde bir kaç işte çalışmış erkektir

Bir hanım olgun değilse ne olgun bir adamı kendine çekebilir ne de "kazara" yaşamında yer alan bu adamı hayatında tutabilir çünkü olgun insanın yapmacık, çocuksu tavırlara tahammülü yoktur... Yaratılış meselesi... Karakteriniz oturmuşsa ve olgun biriyseniz onlar da sizi çekici bulur zaten... sengözlerimebaksanab

anladım önce olgun olmak çocukca davranmamak lazım
haklısın cnm

İnsanlar yıllarca beraber oldukları adamın tek hareketiyle ondan soğuyup "Böyle huyu da mı varmış?" diyebiliyorsa olgunluk kadar aranan ve saklı bir özelliğin "gözle anlaşılması" mümkün değildir... Hayat oyun, erkekler de iyi oyuncu, her gün farklı karaktere bürünebilenleri de var... Sizi elde edene kadar her biri olgun, akıllı, efendi adam modunda dolaşır zaten...şakkıdı

doğru söze ne denir hepsi oyuncu olmuş

peki oyun olduğunu nasıl anlarım sence

olgun erkek sabırla sevgisini kazanır ...........ve ölesine bir kızla flört etmez hep ciddi niyetle başlar kimseyi kandırmaz yalan söylemez.... evlenmek istiyorsa açık niyetini anlatır evlenmek istemiyorsa kimsenin günahına girmez...

evlenmek istemesi sence şartmı
evlilikler %75 boşanmayla sonuclanıyo artık

ama diğerleri çok doğru
sabır ve anlayışlı erkek olgundur

doğru söze ne denir hepsi oyuncu olmuş

peki oyun olduğunu nasıl anlarım sence

Erkek kandırmak isterse bir kızla kol kola görseniz "Tansiyonu düşmüş, yardım ettim" öpüşürken görseniz "Gözüne bir şey kaçmış onu alıyordum" yatakta görseniz "Kız bana tecavüz etmeye kalktı!" bile diyebilir... sengözlerimebaksanab

Demek istediğim profesyonel bir yalancının oyununun aslını öğrenene kadar büyük tavizler verebilir, yıllarınızı harcamış hatta ondan çocuk sahibi bile olmuş olabilirsiniz... Maalesef ilişkilerde atalarımız yanılıyor biraz ve "Yalancının mutu yatsıya kadar yanmıyor" Aksi halde yıllarını adadığı adam tarafından terk edilen, aldatılan kadınlarımızın durumunu nasıl açıklarız... :1closedeyes:

erkekler bize gore 10 yıl daha gec olgunlasıyor benim dusuncemle 35 yasındaki adamın dusunceleri aynı:) 30undan sonra olgunlasıyorlar bazen o bile olmuyor erkekler boyle ya

bence olgun erkek yanında da olgun karekteri oturmuş ne istediğini bilen birini arar yanına çocuksu yanlar derseniz bunlar ancak özelinizde hoşuna gider dışarda hoşlanmaz öyle şeylerden bence

ha buarada olgun erkekte ne istediğini bilen (iş ve özel hayatında) oturup kalkmasını bilen herşeyden önce karşısındakini birey olarak gören ve saygı gösteren erkektir yaşla çok alakası olduğunu düşünmüyorum kişilkle alakalı bence

Son düzenleme:
evlenmek istemesi sence şartmı
evlilikler %75 boşanmayla sonuclanıyo artık

ama diğerleri çok doğru
sabır ve anlayışlı erkek olgundur

aman ben orda evlenmek istiyorsa diye belirtim iki kişi karşılıklı evlenmek istemiyorsa karşılıklı anlaşırlar ama kızlarda evlenmek istediklerine göre ...

bence olgun erkek yanında da olgun karekteri oturmuş ne istediğini bilen birini arar yanına çocuksu yanlar derseniz bunlar ancak özelinizde hoşuna gider dışarda hoşlanmaz öyle şeylerden bence

ha buarada olgun erkekte ne istediğini bilen (iş ve özel hayatında) oturup kalkmasını bilen herşeyden önce karşısındakini birey olarak gören ve saygı gösteren erkektir yaşla çok alakası olduğunu düşünmüyorum kişilkle alakalı bence

çok haklısın canım
çocukça ve bazı şeyler özelde olmalı
dışarda haddni asmamalı erkek dediğin

eğer olgun biri iseniz olgun erkekte gelir sizi bulur diye düşünüyorum.
karşımıza çıkan hayallerimize uyan,mantığımızla örtüşen bir yapısı varsa o kişi bizim idaelimizdir.

ben biraz çocuksu biriyimdir. eşim olgun ama yeniliğe açık hareketli pozitif birifir. aramızda 8 yaş var. ama hiç çaktırmaz. dışardan gören ağır abi der:)ama evin yaramaz çocuğu..
bir sıralama yapmak gerekirse.. aklıma gelenleri sıralıyayım.
olgun erkek kızlara laf atmaz.
elini tutayım öpüşeyim diye can atmaz..
saçma sapan hırsları olmaz.
arabada son ses müzik açmaz (şahsen ben puan kırarım)
çok konuşmaz.(dırdırcı değildir:)
fikirlerinize saygı duyar.
hiçbir konuda tartışmaya girmez.
şeffaf ,kısa ve net olur.
sürekli alternatifler sunmaz.(oraya gidelimyada şuraya,yok oraya)
fikirleri nettir.
bir de dansöz gibi oynamaz...
para pul muhabbeti yapmaz. (centilmenlikle bonkörlüğü birbirine karıştırmaz)
annem şöyle gelin ister böyle ister demez.

Son düzenleme:
Bence olgun erkek dediğin, ne istediğini bilir, düşünceleri açık ve nettir. Anlayışlıdır, saygılıdır. Yersiz ve saçma kıskançlıkları olmaz, alttan almayı bilir.

X