medipol hastanesi koşulu çocuk dr.tavsiyesi lütfen

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
arkadaşlar merhaba...oğluma güler yüzlü cana yakın bir çocuk doktoru arıyorum..medipolde bildiğiniz iyi bir doktor varmı??

cnm bizim doktorumuz medipolde Birol Saral.İlgili,güleryüzlü ve sempatik bir dr.
Biz çok memnunuz.seninde aklında olsun.:ecrin_bebek:

doktor sectınız mı? ben gecen hafta fırat beye goturdum cok memnun kaldım..

biz doğumdan beri fırat beye gidiyoruz cok memnunuz sadece sıra cok oluyor randevular 1 saat aksayabılıyor

randevu alıp gıttık hıc beklemedık bız evet ıyı bır doktor. normalde ben erdemde yılmaz avşar beye goturuyordum doğumundan berı bu doktora arkadasımın tavsıyesı uzerıne gıttık memnunda kaldık.

arkadaşlar Birol bey medipol den ayrıdı çok iyi bir hekimdi yerine Mustafa çiftçi diye bir hekim gelmiş çocuğunu götüren veya memnun kalan yorumlarınızı paylaşırsanız ççok sevinirim.

tatlım ben kızımı birol beye götürüyordum hastaneden ayrılmış. şimdi aynı hastanede doç.dr. ilke ipek hanım var çok güler yüzlü çok tatlı bir hanım tavsiye ederim.

tatlım ben kızımı koşuyolu medipol de birol saral beye götürüyordum hastaneden ayrılmış. şimdi aynı hastanede doç.dr. ilke ipek hanım var çok güler yüzlü çok tatlı bir hanım tavsiye ederim.

X