doğum sırasında kolda sinir zedelenmesi oldu, yardım lütfen....

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
4.815
29
ablamın oğlu daha 3 günlük yavru. doğumda hiç sancısı yoktu ve sunni sanci ile doğum yaptırdılar, doğum sırasında sol kolda sinir zedelenmesi olmuş. ortopedi uzmanı 1 aylıkken tekrar gelin fizik tedaviye başlanacak 3 ay sonra sonuç vermesse felç demiş, çok üzülüyoruz, annesinin üzüntüden sütü kesildi, böyle bir durumu yaşayan varmı?
doktor ne sevinin nede üzülün demiş. beklemek perişan ediyor. yavruya baktıkça içim parçalanıyor.

kayınvalıdemın basına gelmıs kucuk gorumcem suan 12 yasında zeynep kamılde dogum yapmıs normal dogum sırasında bebegın sol kolundakı sınır zedelenmıs fizik tedavi yapmıslar hıc aksatmamıslar tabı yaparken bebek cıglık cıglıga aglıyormus yınede kayınvalıdem hıc bırakmamıs napsın kadın cocugun ıyılıgı ıcın suan cok ıyı herhangı bı sorun yok cok sukur sadece ıhmal etmesın doktorun dedıgını allah sıfa versın gecmıs olsun.

allahım acil şifa versin inşallah iyileşir
banada normal doğum yaparsam boyunda kolunda zedelenme olur dedi dr acil sezeryana aldı bende 50 günlük anneyim korkudan normaql yapamadım açılmam herşeyim normaldi sezeryan oldum

canım çok geçmiş olsun benim dayımın kızındada oldu aynı problem doktor fizik tedavi ve evde yapacağımız egzersizler verdi ..sizede verdiyese sakın evde ki egzersizlerini ihmal etmeyin sakın ...çok önemli bu ve ileriki dönemlerde o kolunu kullanmsını sağlayın ..

çok geçmiş olsun.Rabbimden şifa bulmasını dilerim.Arkadaşlar dua edelim hepiniz bu küçük melek için.kıyamam ya..:KK43:(

X