Saç Rengi ve Saç Boyama çikolata kızıl

BuRcU

bir kız, bir oglan!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
2.447
12
aranızda bu rengi kullanan var mı arkadaşlar garnier 6.52 aldım ama henüz öylece duruyor saçlarımın ucunda da röflem var ama ilk kez kendim boyayacağım cesaret edemedim henüz lütfen kullanan varsa fikir versin:uhm:

aranızda bu rengi kullanan var mı arkadaşlar garnier 6.52 aldım ama henüz öylece duruyor saçlarımın ucunda da röflem var ama ilk kez kendim boyayacağım cesaret edemedim henüz lütfen kullanan varsa fikir versin:uhm:

Ya ben bu rengi almıştım ve çok kızıl olmasından korkuyodum. Kozmetikçi kadın asla kutudaki kadar iddaalı bi renk çıkmaz demişti . Benim saçım da bronz kahve. Pk koyu bi renk değil yani . Ben cesaret edememiştim ama hala aklımda . Boyadıktan sonra bana da haber verir misin nasıl olucak merak ediyorum. :)

saçlarımı biraz önce boyadım ve fönledim geldim...

yani nasıl bi renk oldu hala anlamadım ama kutudakiyle alakası olamadığı kesin. saçlarımın ucundaki sarılarda kızıllık belli ama diplerde çok değil... birde üstünde yazdığı gibi parlak falan da olmadı yani böyle hafif boz bir kızıl oldu yeniden tekrarlamayı düşünüyorum üstüne umarım bu sefer iyi girer. ama fena da olmadı aslında

saçlarımı biraz önce boyadım ve fönledim geldim...

yani nasıl bi renk oldu hala anlamadım ama kutudakiyle alakası olamadığı kesin. saçlarımın ucundaki sarılarda kızıllık belli ama diplerde çok değil... birde üstünde yazdığı gibi parlak falan da olmadı yani böyle hafif boz bir kızıl oldu yeniden tekrarlamayı düşünüyorum üstüne umarım bu sefer iyi girer. ama fena da olmadı aslında

Foto koyma yada bana özelden gönderme gibi bi ihtimalin var mı ? :kedi: Çünkü burda yazını okuyunca bu renge boyama isteğim yeniden depreşti , merak içerisindeyim. :KK70:

arkadaşlar o bahsettiğim hafif kızıllıkta hemen akıp gitti...
şimdi kestane kızıl yaptım ama bu da pek bi koyu oldu sanırım
yaa bu kutudaki renkler asla çıkmıyo artık bahtına saçına nasıl tutarsa :KK19:

ben garnierçikolata kahve yapmıştım,bahsettiin boyayla hemen hemen aynı,içinde yoğun kızıllığı olan bir kahve zaten çikolaya kahve,byodadım kutunun üzerindeki renkle alakası yoktu böyle çok koyu kızılımsı morumsu canlı bir kahve oldu ilk başta yadırgadım ama gerçekten güzel bir renk oldu ancak evet ancaaaaaaaaaak bir haftaya kalmadan aktı gitti 10 günün sonunda boyadan eser kalmadı saçlarımda,o yüzden garnier tavsiye etmiyorum,bütün boyaları denemiş birisi olarak,loreal,koleston,voila ve paletta 'den çok daha fazla akıyor,ama şöyle bir avantajı olur garnierın mesela ben kızıl renk bana yakışırmı kestiremiyorum garnierı alıp deniycem yakışırsa akınca başka markalardan bir kızılla boyayabilirim,ha yakışmazsada zaten 1 haftaya akıp gidiyor sorun olmaz param yanar bi tek ki zaten pahalı bir boya değil A101 de 5 lr falan,nese çok uzattımdediğim gibi renk güzel ama akacaktır illa ki

X