çakma louıs vuıtton çanta pazar fiyatları yardım lütfen

rosaland

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
301
11
arkadaşlar ben gitti gidiyordan lv çakma çantalardan almak istiyorum ancak kazıklanmakta istemiyorum.normal büyüklükteki çantalar 70--90 lira arası boyundan asılan zincirli küçük çantalar 40-50 civarı sizce fiyatlar normalmi arkadaşlar önceden istanbulda otururken çok pazardan alırdım.şimdi küçük bir ilçede yaşıyorum fiyatlar konusunda yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim şimdiden

kazıklanılacak rakkamlar diil yazdıkların ,,, birebir orjinale yakın canta almak istersen ciddi bi rakam vermen gerekiyor 450 tl lv aldım ,, 550 tl ye hermes aldım ama birebir orjinale yakın iç astarı , dikişi , iç ve dış aksesuarları ,,, suda bi gercek lv veya hermes takan biri kesinlikle otobüse binmez orjinalleri en düşüğü 2000 tlden baslıyor hermesinde 4000 tl o nedenle ben pişman oldum çakmayım diye bağırıyor yanii ,, ama iş toplantıları yada belli bi iş kolunda çalısanlar için pahalı çakmalar ideal ,, yani girdiğin ortamlar cok önemlii ..
ben artık çakma marka almıyorum miu miu var mesela 250 tl orjinalıni alabiliyorsun sizee tavsiye ederim ..

ya ne gerk var bi çantaya 1000 lira vermeye. ben 300 e vakko alıyorum iş seyahatleri ve toplantılarındada gayet iyi olyor

aslında hakılısınız hamilelikten dolayı bir süre hiç alışveriş yapamadım ve demode oldum resmen ki tarz giyinmeyi şık olmayı seven birisiyimdir.şimdi gardrop yeniliyorum ve bir anda herşeyi yenilemek istiyorum iyisimi yavaş yavaş edinmek.miu lar çok şıkmış vede daha uygun ben vakkonun çantalarını beğenmiyorum hani görüntüsünü sevmiyorum arkadaşımda kullanıyor çok şık ama içime sinmiyor kalitesine diyecek yok ama.inci kemal tanca nine west baktım fiyatları 300-250 değişiyor ama modellerini sevmiyorum sevdiğim modeller LV de var chanelde güzel ama miu da ilgimi çekti teşekkürlerrr

çakma çantaya o kadar para vermek banada saçma geliyor. Ya orjinalini kullanırım yada paramın yeteceğini alırım. Kusura bakmayın ama çakma kullanmak bana çok komik geliyor... Çok özenti geliyor.. Aşık atmamın manası yok param neye yetiosa onu alırım..

arkadaşlar ben gitti gidiyordan lv çakma çantalardan almak istiyorum ancak kazıklanmakta istemiyorum.normal büyüklükteki çantalar 70--90 lira arası boyundan asılan zincirli küçük çantalar 40-50 civarı sizce fiyatlar normalmi arkadaşlar önceden istanbulda otururken çok pazardan alırdım.şimdi küçük bir ilçede yaşıyorum fiyatlar konusunda yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim şimdiden

Kalite Çanta | Facebook SİTESİNDE KALİTE ÇANTA OLARAK

PTT KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUTTUR. TÜM MARKALI ÜRÜNLERİ BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ

orjinalini alamaz tabiki herkes ama sahtesini alacam diyorsan eğer sakın okadar para verme..taş çatlasa 30tlye kadıköyde vs bulabilirsin.şimdi 2 adımda bi çakma çantacı var.parana yazık.

Çakma çanta insanı kesinlikle basit ve rüküş gösteriyor.

Miu miu 250 tl ye orjinal çanta alınacak bi marka asla değildir. Çanta fiyatları en az 1000-1500$dır, istinye park miu miu mağazasından güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz zira döviz kuruna göre değişiyor.

LV nun 1300tl ye bile çantası var, çakma çantaya o kadar para vermek yerine biraz biriktirilip alınabilir.

200-300tl gibi bir bütçeniz varsa vakko, pierre cardin ya da beymen çantalar bakabilirsiniz

arkadaşlar aradıgınız hertürlü çanta için bana özelden mesaj yazarsanız sizlere ulaşmam konusunda bir arkadaşım var çantacı durumuda şuanda çok iyi degil elinde bulunun sizlerinde aradıgı hertürlü ki çok begenecek vede pişman olmayacaksınız çanta var sizlere yardımcı olurum kendiside istanbuldadır bakırköy k.m.paşa pazarlarına çıkardı daha önceleri

ya ne gerk var bi çantaya 1000 lira vermeye. ben 300 e vakko alıyorum iş seyahatleri ve toplantılarındada gayet iyi olyor

300 çokmu az.:nazar: valla ben 50 tl ye yakın çanta aldım herkes sordu nerden aldın diye. haa basit çantalar var kabul ederim ama fiatı hem düşük hemde kaliteli duran çantalarıda es geçmeyelim. 20 tl ye aldım bir tane hem şık hem zarif hem spor. bence bulabilmek önelisi. 5 sene öncede 30 tl ye aldığım çantamı herkesde çok beğenir. şimdiye kadarda hiçbirşey olmadı. En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

çakma çantaya o kadar para vermek banada saçma geliyor. Ya orjinalini kullanırım yada paramın yeteceğini alırım. Kusura bakmayın ama çakma kullanmak bana çok komik geliyor... Çok özenti geliyor.. Aşık atmamın manası yok param neye yetiosa onu alırım..
Açıkçası hem şık buluyorum hem de param olsa dahi gidip o kalantorlara para kazandırmak istemiyorum. Zaten çakma ürün alanların o markalara zarar verdiğini de düşünmüyorum. Sonuçta zaten binlerce lira para verecek durum yok, firma çıkıp da benden alacakken gidip ordan aldı diyemez. Çok da içim rahat bir şekilde kullanıyorum. Özentilikle alakası yok. Beğeniyorum, ucuz buluyorum ve alıyorum.

X