Halkalıda çocuk bakıcısı aranıyor

EgeEce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
151
2
Arkadaşlar merhaba

yiğenim 6 yaşında sabah 7,30 da evde olunacak kahvaltısı yaptırılıp uzerı gıydırılecek okula goturecek (5 dk yurume mesafesı) sonra saat 13,30 da almaya gıdecek bu arada 2 çeşit yemek yapması tercıhımız cunku cocuk gelınce yemek yedırecek gun ıcınde cocukla oyunlar oynayacak sefkatlı cocukları seven kendını sevdırecek bırını arıyoruz

varsa cevrenızde boyle bı ıs arayan yardımcı olursa cok memnun oluruz

sımdıden tesekkurler

iyi akşamlar halkalının neresinde oturuyorsunuz yeğeniniz hangi okula gidiyor.görüşmek üzere:nazar:

ben ısterımde benımde gunluk ıse ıhtuyacm var bebgım olmasa seve seve bakarım ınnakı :KK43:((

Merhaba.Bende Halkalı da oturuyorum.44 yaşındayım.Çocuk gelişimi ile ilgili bilgi sahibiyim,yaklaşık bir yıllık tecrübem var.Eğer görüşmek isterseniz numaramı verebilirim.

Son düzenleme:
ben halkalı atakent mhl. bosphorusda oturuyorum,2 yaşındakı ogluma haftada 3 kez evinde baka bilicek bayan arıyorum,bize yakın olursa daha iyi olur,tşk

bende sefaköy cıvarında cocuk bakım veya yardımcı iş arıyorum düşünürseniz sevinirim 27 yaşındayım 3 yaşında kızım var kızımla kabul edicek aile arıyorum yardımcı olursanız sevinirim sorularınızı cevaplamaya hazırım

ben halkalı atakent mhl. bosphorusda oturuyorum,2 yaşındakı ogluma haftada 3 kez evinde baka bilicek bayan arıyorum,bize yakın olursa daha iyi olur,tşk

gerçi yazınız çok eski ama belki hala ihtiyacınız vardır diye yazıyorum.Benim tanıdığım halkalıda oturan çok tatlı bir ablam var.Daha önce bakıcılık yaptı referans verebilir

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidilir .... acilllll güvenilir ilgili ailelerden cevap bekliyorum referans verebilirim 0539 347 06 21 ayrıca ev taşınırken toplama yerleştirme yapılır ...

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidilir .... acilllll güvenilir ilgili ailelerden cevap bekliyorum referans verebilirim 0539 347 06 21 ayrıca ev taşınırken toplama yerleştirme yapılır ...

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim

X