Kahverengi akıntı varken namaz kılınırmı kızlar acil öğle vakti geçiyor

yellowbomb

günün birinde!!!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
2.845
6
[COLOR="Red"]kızlar bazen adet olmadan 1-2 gün önce kahferengi akıntı geliyor benden dünden beridir de böyleyim ama dün kıldım namazımı akıntı çok fazla değil ama sildikçe görüyorum bu şekilde yani ama şimdi namaz kılıcam mı bilmiyorum lütfen siz ne yapıyosunuz bu durumda zaten sorunlu bir adetim var pko hastasıyım bu akıntı kana dönüşürmü onuda bilmiyorum ..ezan okundu kızlar napayım kılayımmı namaz yoksa edt olmayı beklicem[/COLOR]

Son düzenleme:
tam namazı kılarken de akıntın olursa olmaz sanki ama şuan sildin ve akıntı gelmiyorsa kılabilirsin

[COLOR="Red"]kızlar bazen adet olmadan 1-2 gün önce kahferengi akıntı geliyor benden dünden beridir de böyleyim ama dün kıldım namazımı akıntı çok fazla değil ama sildikçe görüyorum bu şekilde yani ama şimdi namaz kılıcam mı bilmiyorum lütfen siz ne yapıyosunuz bu durumda zaten sorunlu bir adetim var pko hastasıyım bu akıntı kana dönüşürmü onuda bilmiyorum ..ezan okundu kızlar napayım kılayımmı namaz yoksa edt olmayı beklicem[/COLOR]
canım seni bır hoca gibi aydınlatamam ama kahverengi akıntıda adet başlangıcına giriyor bence kılma bı ilmihale kadınlar için olana bak ben kılmıyorum kahverengı akıntı geldiği zaman

Son düzenleme:
canım seni bır hoca gibi aydınlatamam ama kahverengi akıntıda adet başlangıcına giriyor bence kılma bı ilmihale kadınlar için olana bak ben kılmıyorum kahverengı akıntı geldiği zaman

evet canım adet başlıngıcılduğu için kafama takılıyor
senin kahferengi akıntında böle bikaç gün önceden mi gelior canım hemen bırakıyosun dimi kılmayı

mesela bir kişinin normal adeti 7 gün sürüyo ve 5 gün öncede kahverengi akıntı geldi.bu bayanın toplam adet zamanı sizin söylediğinize göre 7+5=12 dinen kabul edilen maksimum adet söresi 10 gün fazlası özür sayılır ve ibadete devam edilir.
benin merak edip araştırmalarım sonucu ulaştığım sonuç bu.bence kahverengi leke adet anlamına gelmez.

kızlar bugün hiç kılmadım yaa:KK43: ama akıntı az az devam
içim rahat etmezdi böle kılmaya

valla burda kim ne derse desin kimseyi dinleme ya internetten arastır ilahiyet profosorlerinden birinin yazıların bak yada kıl veya kılma icinden nasıl gelirse oyle yap

Son düzenleyen: Moderatör:
valla burda kim ne derse desin kimseyi dinleme ya internetten arastır ilahiyet profosorlerinden birinin yazıların bak yada kıl veya kılma icinden nasıl gelirse oyle yap

internette bulamadım da sordum arkadaşlara bilmiyorum geçti zaten kılmadım bugün hiç allah affetsin:KK43:

X