baldır (alt bacak) inceltme

bende boyle yapardim o kadar tarlerdim ki boyle posedi cikartigimda tarler yere dusuyodu bir yerde bi sey okudum bunun zayiflamakla bir alakasi yokmus hatta zarari varmis vucutta su kaybina neden oluyor ve asiri terlemeden dolayi bazi hastaliklar cikiyomus netten arastirim gorursunus

benim bacaklarım ince fakat sıkılaştırmaya ihtiyacım var baldırlarımı. lömbür lömbür oldular. şu hareketler de çok zor yemin ederim canım ağzımdan çıkıyor yaparken ya:KK1:

başlıkta alt bacak diyor, bazı yazarlar gelip üst bacak nasıl incelir diye soruyorum. ne yalan söyleyeyim buna sinir oluyorum. üst bacak nasıl incelir? kilo verirsin incelir, spor yaparsın incelir ama alt bacak kilo verince de spor yapınca da incelmiyor. insanlar burada böyle çaresi bulunamayan bir konuya çare arıyor, diğerleri gelmiş kilo vermeyle çözülecek soruna cevap arıyor.
gelelim konumuza. çare bulan var mı? vücudumda tek kalın yer alt bacaklar. ne yapayım?

başlıkta alt bacak diyor, bazı yazarlar gelip üst bacak nasıl incelir diye soruyorum. ne yalan söyleyeyim buna sinir oluyorum. üst bacak nasıl incelir? kilo verirsin incelir, spor yaparsın incelir ama alt bacak kilo verince de spor yapınca da incelmiyor. insanlar burada böyle çaresi bulunamayan bir konuya çare arıyor, diğerleri gelmiş kilo vermeyle çözülecek soruna cevap arıyor.
gelelim konumuza. çare bulan var mı? vücudumda tek kalın yer alt bacaklar. ne yapayım?

Bende ince olsunlar istiyorum alt bacakların...

Benim de kalın alt bacağım ve içinde boşluk vardı liposuction ve yağ enjeksiyonu yaptırdım rica etsem özelden bir fotoğraf atar mısınız

offf offff alt bacaklarım odundan farksız,ayak bileklerim zaten kalın ,estetik namına hiçbişey yok..yazın kabus benim için:KK43:
Ben liposuction ve yağ enjeksiyonu yaptırdım ama kalınlık var hala.ben çarpık görünümden kurtardım.rica etsem bir fotoğraf atar mısınız özelden

Ben liposuction ve yağ enjeksiyonu yaptırdım ama kalınlık var hala.ben çarpık görünümden kurtardım.rica etsem bir fotoğraf atar mısınız özelden

uzun süredir pilates yapıyorum...kesin emin olduğum bir şey varsa o da bacakların üst kısmının inceltilebileceği...buna yönelik egzersizler yaparsanız gerçekten yavaş yavaş inceliyor...benim bacaklarımın hem alt hem de üst kısmı kalındı. üst kısımların nispeten daha ince olduğunu fark ediyorum..netten de bulabileceğiniz: "winsor pilates"in bacak için olan kısımlarını takip edin. kesinlikle üst kısımlar incelecektir.

pilatese devam ediyorum. ama ne yazık ki alt kısım da şu ana kadar bir ilerleme kaydedemedim.yani onlar olduğu gibi duruyor. bacakların her yerinde yağ hücreleri olduğunu öğrendim bu arada. yani bilek etrafında bile yağ hücreleri var ve kilo alırsanız bileğiniz de kalınlaşıyor, kilo verirseniz o kısım da incelebiliyor. ama ne yazık ki, alt bacağın şeklini çoğunlukla kas grubu belirliyormuş. ve bunu düzeltmek ya da inceltmek mümkün mü bilmiyorum.

bir plastik cerraha sordum. asla yaptırtmayı düşünmeyeceğim ve zaten türkiye'de yapılmayan bir ameliyattan bahsetti. baldırdaki iç içe iki kas grubundan birini tamamen veya kısmen çıkarıyorlarmış, ki doktor asla tavsiye etmem. çok sakıncalı bir operasyon dedi. zaten o "öneririm" dese bile böyle bir işlemi asla yaptırmayı düşünmem.

bir de "radyoaktif dalgalarla bölgesel incelme" vaat eden yerler var. ama benim danıştığım plastik cerrah, "geçen zaman içinde gördük ki, bu işlem de çok faydalı değil" dedi.

açıkçası pilatese devam ediyorum. hiç değilse sağlıklı bir şey yapıyorum. hala etek giyemiyorum, ama bacaklarımın üst kısmını inceltebildiğim için artık pantolonlar daha düzgün duruyor. ola ki alt kısımlar içinde gelişme görürsem yazarım yine.

X