Selülit Portakal Yağı İle Selülitlere Çare

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

songul27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
25
2
Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı, yarım tatlı kaşığı susam yağı, 9-10 damla biberiye yağı, 12 damla kekik ve 9 damla portakal yağını karıştırıp banyodan önce selülitli bölgelere masaj yaparak iyice yedirin. Yarım saat kadar bekledikten sonra saf ipek bir kese veya normal bir kese ile selülitli bölge kızarıncaya kadar iyice keseleyin daha sonra sabunlanmadan ılık suyun altında duş alıp banyodan çıkın. Üç günde bir tekrarlayın. Selülitlerinizde gözle görülür iyileşme göreceksiniz.

Songül cüm sen denedin mi canım? Eğer uyguladıysan cildinde olan değişmeleri yaz hayatım. Selülitlerle ilgili öyle çok tarif varki hangi birini yapacağımızı şaşırdık toptan. Bu nedenle denenmiş ve sonuç alınmış şeyleri uygulamayı tercih ediyor çoğunluk.

Songül cüm sen denedin mi canım? Eğer uyguladıysan cildinde olan değişmeleri yaz hayatım. Selülitlerle ilgili öyle çok tarif varki hangi birini yapacağımızı şaşırdık toptan. Bu nedenle denenmiş ve sonuç alınmış şeyleri uygulamayı tercih ediyor çoğunluk.

evet çok haklısın beyhanbanucum , o yağ bu yağ derken ne yapacağımızı şaşırdık iyice ..:bbo:
pahalı kremler , attardan aldığımız yağlarmı istersin ne ararsan var :):)
hepimize kolay gelsin ..

walla arkadaşlar benim aklım karıştı şu yağlardann ?????
hangisi incelmek selülit içindir sizce? benim elimde bi liste var bi yerde okumuştum ama yağların adetleri çok fazla sizlerlede paylaşıyım.
susam yağı,
badem yağı,
portakal yağı,
limon yağı,
kekik yağı,
mersin yağı,
defne yaprağı yağı,
biberiye yağı,
fındık yağı,
eeeee arkadaşlar ne dersiniz ne yapalımda şu selülitten ve kalınlıktan kurtulalımmm?

portakal yağnı önce bacaklarınıza masaj yapın sonra da streç folyoyla sarın yünlü pijama giyin sabaha kadar dursun yıkayıp temızleyın ben yapıyorum faydasını gormeye basladım bıle en az 2-3 saat durması gerekıyor hadı kolay gelsın arkadaslar

X