buzdolabı tavsiyesi

poyrazya

Kocasının Bebeği
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010
2.101
458
arkadaşlar hangi marka buzdolabını önerirsiniz ? bosh markada buz kırarken ses oluyormuş. arçelikler nasıl ? ben bosh ya da arçelik almayı düşünüyorum. hangisini tercih etmemi önerirsiniz

arkadaşlar hangi marka buzdolabını önerirsiniz ? bosh markada buz kırarken ses oluyormuş. arçelikler nasıl ? ben bosh ya da arçelik almayı düşünüyorum. hangisini tercih etmemi önerirsiniz

bosh canım kullananlar çok memnun bende bulasık makınesı var cok memnunum abimin ki bosh çok güzel

bende bosch derim benim buzdolabımda arçelik hiç memnun değilim 2 senede 2 defa bozuldu.beyaz eşyada en iyi marka bosch bnce çamaşır ve bulaşık makinamda bosch ikisindende çok memnunum.

arçelik derim,aslında biraz şans işi bu elektronik aletler.Ben hiç sorun yaşamadım.Bulaşık-çamaşır makinem bosh,bulaşık makinemden hiç memnun değilim,keşke onu da arçelik alsaymışım.Annemin buzdolabı bosh,o çok memnun.

dün bosh buzdolaplarına baktım ama buzluk bölümü hoşuma gitmedi. beko alıcam sanırım. çamaşır ve bulaşık makinesinde ise bosh alıcam

Benim buzdolabım Beko 10. senesine girdi gayet iyi çalışıyor. Ama son yıllarda üretilen Arçelik ve Beko beyaz eşyalarda kalite düştü. Annem 4 yıl evvel Arçelik buzdolabı ve çamaşır makinesi aldı ikisinden de memnun değil. Beyaz eşya veya ev aletleri konusunda bu sitenin tavsiyeleri oldukça faydalı. Ben bir şey alacağım zaman buradaki tavsiyelere bakıyorum.

forum.donanimhaber.com

selam.acil buzdolabımı değiştirmem gerekiyor artık gecelri uyuyamıyorum :KK47:.sessiz buzdolbı için tavsiyelerinizi yazarmısınız?

selam.acil buzdolabımı değiştirmem gerekiyor artık gecelri uyuyamıyorum :KK47:.sessiz buzdolbı için tavsiyelerinizi yazarmısınız?

Benim buzdolabımda arçelik geceleri acayip gürültü çıkarıyor kapıları kapatıyorum, anneminde arçelik ama böyle bir sorun yaşamıyor beyaz eşya şans işi sanırım.

biz samsung buzdolabı aldık. no frost. sessiz çalışıyor ve çok güzel donduruyor. beyaz eşyada samsung markası yeni ama bence çok iyi. internetten çok araştırdım. en iyisine sharp diyorlar. samsung da tavsiye ediliyordu. bozulan buzdolabımız arçelikti.. iyi oldu kurtulduk. arçelik hem pahalı hem de yetkili servisleri pek nazlı..

beko almayın hiç tavsiye etmem.hotpoint ariston aldı görümcem çok memnun ayrıca 7 yıl da garantisi vardı

benımde tavsıyem kızlar butcenıze guvenıyorsanız sharp derim diğer dolaplara gore biraz pahalı yanlız cok guzelayrıca iç hacimleri genıs oluyor bu markanın dondurucu bolumu falan diiğer dolaplardan daha geniş tavsiye ederimm

X