Çatlaklar Okumadan Geçmeyin...Çatlaklar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
şimdi şöyle söylüyeyim
ben 3 tatlı kaşığı ve bir limonu sıkıp karıştırıyordum öyle kullanıyordum..

benim çatlaklarım 2-3 senelik küçükken çok kilolu olduğum için büyüdüğümde zayıflayınca oldu. bembeyaz boru hattı gibiydi şimdi çizik gibi oldu yani dediğim gibi eskisi gibi rahatsız etmiyor tek sorun pes etmeyin sabırlı olun..

şimdi bu kahve limonu sürdüğünde önce biraz masaj yaparak ovup on dk bekletip banyoda kese yapıyosun banyodan çıkıncada losyon sürüyosun hepsi bu kadarmı değilmi ne losyonu olduğu önemlimi mesela ben bitkisel yağ karışımı kullansam olurmu ve hala devam ediyomusun bu yönteme

Kahve limon karışımını okumayan kalmamıştır.
Kahve limon başlığı altında yorum yapmama rağmen kimse dikkate almadı burdan yazma gereği duydum.

İlk önce 1-2 haftada geçmesini bekliyenlere soruyorum çatlaklarınız kaç haftada oluştu acaba ??

Birde 1-2 haftada grip hastalığı bile zor gidiyorken bunu nasıl beklersiniz..Cildin yenilecek ve çatlaklar gidecek..

Ben bu karışımı neredeyse bir yıl öncesinde kullandım ve sonuçtan memnunum en azından artık bikini giyebiliyorum.. veya ipli çamaşırlar... :asigim:

Bu karşımı yaparken ben egzersiz yapıyordum.Ve karışımı 10 dakika vücudumda tutuyordum sonra bir güzel keseliyordum.
Sonra bacaklarımı losyonluyordum..
Kahve kokusunun vücudunda kaldığını söylüyenler...Nivea duş jelinden kullanın koku kalmıyor.

Ayrıca ben ilk zamanlar 2 gün bir gün dinlenme olarak yaptım.
Sonra bir gün dinlenme bir gün yapma olarak değiştirdim..

Ama bunları yaparken kesinlikle düzenli olunması lazım ..

Günler geçmemeli ara verilmemeli ve kese yapılmalı losyon kullanılmalı..

Ben sonuç olarak gayet memnunum.. ilk başlarda sanki görüntüsü çoğalıyor gibi oluyor ama zamanla düzeliyor sormak istediğiniz birşey olursa ben buradayım

kolay gele bayanssulusmile
yırtıklar varmıydı çatlaklarında

X