Sayfa: 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kocaya cilve nasıl yapılır?

1. Konu Sahibi : Kocisime #11
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    Cilve yaparak isteklerinizi kabul ettirmeye çalışmak size de acizce gelmiyor mu ?
    Ben mi feministçe yaklaşıyorum ?
    Cilveli olmak huydur, sahibine yakışır, sahibi olmayanın üstünde eğreti durur.

2. Konu Sahibi : Kocisime #12
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    Alıntı melike_ecesuu kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ama bölede düşünme canım neden yapamayasın ki yani süslen püslen ne bilim kalbinden gecmeye bak bi şekilde dikkatini cek giyin kuşan daha ne sölimkiii canım neden ümitsiz olasınki yapanlardan ne eksigin var eşini madem cok seviyosun sende elinden geleni yap bi bakalım nolucak tatlım benimmmyerimseniben -tatlicadiarzu-
    inan bu dediklerinin alasını yapıyorum çok bakımlı bir kadınımdır giyim kuşam dersem gündüz başka eşim gelene yakın başka yatakta başka kıyafetle dururum makyaj dersen temizlik dersen yine aynı ama dedimya herşey yine aynı aynı
    elimden geleni değil fazlasını yapıyorum ama yok onun bildiği doğrular doğrudur senin fikrin önemli değildir onun için oyüzden dedimya işim çok zor diye

3. Konu Sahibi : Kocisime #13
    Alıntı Kocisime kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    uzman derken mesala kim yada neresi tarif edebilirmisin
    İlişki ve aile terapisi üzerine yoğunlaşan Psikiyatri uzmanı doktorlar mesela canım bulunduğun bölgede mutlaka vardır. Eğer gidecek durumun varsa git hem baska sıkıntıların varsa da rahatlamıs olursun hem sana daha doğru tavsiyeler vermiş olur.Yanlış anlama seni ttanımadıgım icin itham etmiyorum ama ornek olarak cevremdeki ilişkilere bakıyorum biz kadınlar hep kendimizi haklı görüyoruz bazen bizde de yanlışlar olabiliyor. Bir uzman bunu daha iyi yorumlar diye dusunuyorum.

4. Konu Sahibi : Kocisime #14
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    Alıntı Çenebaz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Cilve yaparak isteklerinizi kabul ettirmeye çalışmak size de acizce gelmiyor mu ?
    Ben mi feministçe yaklaşıyorum ?
    Cilveli olmak huydur, sahibine yakışır, sahibi olmayanın üstünde eğreti durur.
    özümde gayet cilveliyimdir ama ben farklı birşeyler arayış içindeyim yoksa don bi insan değilim sürekli gülerimde o evde olunca moralim bozuk olsa bile yansıtmam oynaşırım
    ama ben bunlardan farklı şeyler olabilirmi yapabileceğim onu öğranmeye çalışıyorum
    ve acizlik olarak deyil iilişkide oyun olarak görüyorum

5. Konu Sahibi : Kocisime #15
    Giriş tarihi
    Dec 2009

I love KK

Alıntı Kocisime kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    inan bu dediklerinin alasını yapıyorum çok bakımlı bir kadınımdır giyim kuşam dersem gündüz başka eşim gelene yakın başka yatakta başka kıyafetle dururum makyaj dersen temizlik dersen yine aynı ama dedimya herşey yine aynı aynı
    elimden geleni değil fazlasını yapıyorum ama yok onun bildiği doğrular doğrudur senin fikrin önemli değildir onun için oyüzden dedimya işim çok zor diye

hımmm o zaman kendini yorma derim canım .....:olmaz:

6. Konu Sahibi : Kocisime #16
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    Alıntı pinarsavas kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    İlişki ve aile terapisi üzerine yoğunlaşan Psikiyatri uzmanı doktorlar mesela canım bulunduğun bölgede mutlaka vardır. Eğer gidecek durumun varsa git hem baska sıkıntıların varsa da rahatlamıs olursun hem sana daha doğru tavsiyeler vermiş olur.Yanlış anlama seni ttanımadıgım icin itham etmiyorum ama ornek olarak cevremdeki ilişkilere bakıyorum biz kadınlar hep kendimizi haklı görüyoruz bazen bizde de yanlışlar olabiliyor. Bir uzman bunu daha iyi yorumlar diye dusunuyorum.
    malesef böyle bir terapiste gidecek durumum yok yaşadığım çevre dolayısıyla belki hastanelerde bu hhizmet sunulsa belki ama diyer şekilde mümkün değil gidemem
    kesinlikle yanliş anlamıyorum ama inanım eşime karşıda hiç bir yanlışım yok buna gerçekten inanabilirsiniz hani derlerye eski kadınlar gibi falan davranışlarım bile öyle yapım dolayısla karşı gelemiyorum aman neymiş suratını asmasın akşam evine dinlenmek için huzur bulmak için geliyo aman huzurunu bozmiyim gibi gibi ama yıprananda ben oluyorum işte yinede desteğiniz için sağolun

7. Konu Sahibi : Kocisime #17
    Canım o zaman bol bol dua edicez sen tavrını dogrulugunu bozma kendinden ödün verme.. eşin mutlaka yanlış yaptıgını bir noktada anlayacaktır.. Ama önemli olan sensin sakın moralini bozup kendini daha cok mutsuzluga ıtme

8. Konu Sahibi : Kocisime #18
    Giriş tarihi
    Jul 2010
    valla erkekler cilveye bayılır canım elinden geleni ardına koma bişe aldırmak isteyincede aynı taktikler işe yarar merak etme
    mesela yanına yanaş seksi bi şekilde;
    -ımmm sen nekadar yakışıklısın öyle ,de
    öp kokla sonra yavaş yavaş sevimli ol ozaman konuya gir canım:D:D

9. Konu Sahibi : Kocisime #19
    galıba eşıne fazla hoşgoru gosterıyosun sende onun gıbı davran bence ben çok uzuldum senın bu kadar çabana rağmen onun hıçbışe yapmamasına zaten anladım kadarıyla sen ne yapsan o anlamıycak bıraz bırak ışveyı cılveyı paspal ol bakalım anlıycakmı?bende eşıme ıstemedıgı bışeyı ışveyle cılveyle yaptıramam bunu bılıyorum çok bakımlı deılım hatta yanı makyaj falan nerdeys ehıç yapmam evd egenelde eşortmanlayım ama bunları eşım pek onemsemez bunuda bılıyorum arada bı yaparım o da yetıyo:)ama eşım ıştahına çok duşkundur bende çok guzel yemekler yaparım o zaman çok mutlu olur sende bıde bu yonden dene yemek yemeyı seven bı eşın varsa tabı.umarım aranız duzelır evde huzur olması çok onemlı.umarım huzurunuz kaçmaz mutlu olursunuz.

10. Konu Sahibi : Kocisime #20
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    Alıntı pinarsavas kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım o zaman bol bol dua edicez sen tavrını dogrulugunu bozma kendinden ödün verme.. eşin mutlaka yanlış yaptıgını bir noktada anlayacaktır.. Ama önemli olan sensin sakın moralini bozup kendini daha cok mutsuzluga ıtme
    sağol canım teşekkür ederim ama moral bozmamaklada olmuyo insan yıpranıyo biyerde ama çarem yok malesef

Sayfa: 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon