sevgilim beni terketti, 10 gün oluyor.

delibikedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2010
24
0
uzun bi yazı olacak...
lise sondaydım ve dersaneden bi çocuktan hoşlanmıştım,hiç de sevgilim olmamıştı daha önce.sıra arkadaşıydık ancak o kadar çekingendim ki doğru düzgün konuşamazdım,o da insanların gözlerinin içine bakamayan asosyal bir tipti.bir şekilde biraz da benim çabalarımla internetten uzunca konuşur olduk.bir iki ay sonra öğrendim ki sevgilisi varmış:KK43:
ben bu çocukla msnden bir süre daha konuştum,sonra 3 ay kadar hiç konuşmadım malum öss yaklaşıyordu...unutmuştum bile,sınıflar da değişmişti zaten.
bir gün tekrar karşılaştık ve sonra aralıksız yazışmaya başladık sadece arkadaş olarak.sevgilisinden sürekli olarak dert yanıyordu,hatta ağladığı zamanlar sık olurdu.kız dediğine göre çok ilgisiz,bencil,egoist biriymiş...
öss geldi geçti,resmen arasında yarım saat olan okulları kazandık ve yaşadığımız şehirde kaldık.doğum günümden 15 gün önce olan kutlamaya geldi ve doğum günümde ikimiz sinemaya gittik.kendimi çok sorguluyordum.1 hafta sonra buluşuruz dedik ama sevgilisine(ki kız o esnada ev hapsindeymiş)telefonda sorduğunda öyle bir tepki almış ki şaka yaptım demiş,yani her şeyi gizlemiş.
bu esnada ben ona çok kötü bağlanmıştım.
üniversitenin başladığı ilk gün aradı,görüştük.sonra bu görüşmeler sıklaştıkça sıklaştı,haftada 2-3 e çıktı.kızdan hep saklıyor benim yanımdayken yalnızım diyordu.hatta göbek falan atıyorduk karşılıklı kıza yalnızım derken(utançla hatırlıyorum.)bilemezdim ki!daha önce hiç sevgilim olmamıştı ve ne kadar safmışım diyorum kendime.sevgilisi hem ne kadar ilgisizdi sevgisizdi şuydu buydu...bizse beraber dolanmaktan başka bir şey yapmıyorduk ve onun zaman zaman ağladığını biliyordum o kız için.
kız hasta olup yatağa düştüğünde bile geziyorduk.
çok sonraları öğrendim kız şehit kızıymış,çok zor bir yaşamı dayakçı sert annesi varmış ve bu yüzden duygu göstermede zorluk çekiyormuş.bu kız benimle yaşıttı ama lisedeydi.ki hala lisede.
bir gün bana onunla kavga etsek benimle çıkar mısın diye sordu,evet dedim.1 hafta sonra kavga ettiler ve çıkma teklif etti,ona sarılıp ağladım ve ne kadar çok sevildiğini öğrendi.
birazdan devamını yazıcam

artık her gün beraberdik.fiziki yakınlığı da duygusal yakınlığı da çok çabuk yaşadım,ben henüz taktiği de mesafe koymayı da bilmiyordum.çok geçmeden eski sevgilisi aramaya başladı,çok sert bir biçimde reddedildi,araya arkadaşlarını da koysa nafile.hiç unutmam bir gün ağlamış sarılıyordum ya giderse diye,kız bir yandan ararken.ben gitsem gider misin ona diye sordum.tabii ki de demişti.
sonra aramalar kesildi,başka sorunlar...aşırı bir şekilde kıskanılıyordum,kız kıza çıksak o da gelirdi.abartılı bir şekilde bensiz yaşayamayacağını söylüyordu,çevreme bir şekilde girdi ve soyutlamayı başardı beni.çok korktuğunu söylerdi arkadaşlarıma vakit ayırırsam ve ona ayırmazsam diye.artık her gün onundum.sürekli evlilikten bahsediyordu,ilk ay dolmadan ailesiyle tanış oldum...ve bu durumdan tabii ki çok rahatsızdım.
başka potları da oldu,kadına gitmeyi düşündüğünü söylemişti,çok ağlamıştım(bildiğim kadarıyla ayrıldığımız tarihe kadar bakir kaldı.)sadece yapsam da bilmeyeceksin demişti.
sonraları bana bir şey oldu,ona sert davranmaya başladım.çok fazla ağlardı.hala içimde üzüntü olan bazı kızgınlıklarım vardır ancak ben asla uzun küs kalamazdım.en büyük hatam ona göre mart ayında facebook ta resimlerimizi silmem olmuş(sadece eski sevgilisini kıskandığım için.)
eski sevgili konusunu çok fazla kafama takıyordum,ya bana da aynını yaparsa diye hep içimde bir korku hep...artık önemli olan bendim...ancak eski sevgilisine yapmış olduğunu gördüğüm güzel şeyler de bana yapılmıyordu.büyük öküzlükleri vardı,14 şubatta kıza aldığı hediyenin hemen hemen aynısını bana da almıştı mesela.tabii hep sonra ağlardı.
sonra onun bir çevresi olmaya başladı.
mayıs ayı gibi,bana gidersen git demeye başladı.artık küçük sorunlar büyüyordu.yurtdışına gençlik kampına gidecekti,olur git dedim ancak kızlı erkekli karışık kalınacağını öğrenince çok kızdım.o gece ailesine her şeyi anlatmış,kavga ettiğimizi...ayrılırım demiştim,gidersen git dedi,1 ay önce evlilikten bahseden adam.bir iki hafta ayrı kaldık ancak görüşüyorduk.nasıl da arkadaşlarına yamandığını gördüm.daha doğrusu bir kankası var,onun çevresinden nasipleniyordu.artık o,lisedeki asosyal çocuk değildi.özgüven eksikliğinden psikoloğa gitmiyordu,özgüvenini kazandıracak arkadaşları ve maalesef ki ben vardım.
geri döndüm.artık kıskanılmıyordum.ama doğal olan kıskanmam da rahatsız ediyordu onu.
sonra ikimiz de yurt dışına gittik,ben eğitim o eğlence amaçlı.ben gayet normal bir şekilde evde kaldım.bir iki ufak tartışmamız oldu,sonra ben benden çok büyük bir adamla bir gün şehirleri dolaştım diye kıskançlık krizine girdi(haklı olabilirdi.)ben önce döndüm türkiye'ye.o beni striptiz kulüplerinin kapılarından aradı gireyim mi diye,dalga geçiyordu.son 3 gününde 600 milyon harcamış,günahı boynuna,yapmadım demişti...çok yalvardım dönebileceği halde doğumgünümde burada olmadı.dönmeden önce telefondan içinden sarılmak gelmediğini,eski sevgilisine daha çok değer vermiş olduğunu söyledi.döndüğünden saatler sonra arayıp haber verdi.hep sabırla bekledim.ilk görüşmemizde hemen yumuşadı,ertesi gün ailesinin yanında telefondan seni istemiyorum diye bağırdı,eski kavgalar gelmişmiş aklına.kendisini anlayan birisini bulursa hemen evleneceğini söyledi.kamptaki bir kızdan canım cicimli,çok şüphe uyandıran mesajlar geldi(yok sensiz duşlar çok sıkıcı,yok sevgilin hala kıskanç mı vs),kızı beraber silip engelledik büyük kavgalardan sonra.duş olayı espri dedi.
aradığım sorduğum hep gözüne batar oldu.neredesin dememden kavgalar patladı.tahammülüm kalmadı artık,derdi...sen ne yapsan da bu durum düzelmeyecek.
birazdan devam edeceğim

1,5 ay ayrıyken sensizliğe alıştım dedi,özgürlüğün tadını aldım...geceleri sabaha kadar içti sahillerde asla kıskançlık çıkarmadım sadece telefon kartı bulur arardım her akşam.ki telefonu hep kapalıydı geceleri.
ay dönümüne bile yalvar yakar çağırdım yollarda vazgeçtim gelmiyorum deyip telefonunu kapattı 5 dk sonra açıp çık dışarı geldim dedi...ağlamam içini paralıyormuş ayrılsak en iyisiymiş...düzelteceğiz derdim hep.artık ağlamak onun içinden gelmiyormuş.
bir işyerinde staj yapıyordu(aslında staj da değil işi öğrensin gibi,babasının arkadaşının yanında)yarım saat geç kaldım diye nasıl aşağılamıştı beni telefonda...sesine katlanamıyorum!sus!taksi tut gel!allah belanı versin!diye...herkes duymuş...o akşam çok güzelsin seni görünce kafam değişiyor diyerek çok iyi davrandı bana,elleriyle yedirdi patatesleri,beraber içerken beni öptü falan...kalbim bin parça ama ben hala umuyordum düzelecek.o başta yazdığım masumiyet geri gelecek,benim için o kadar ağlayan çocuk bu olamaz...ve bir sürü keşke m...kendimi suçlu hissederdim hala daha öyleyim...eski sevgili durumuna çok takmış güvensizlik etmiştim geçmişte...ilk kavgalar oradandı...okulumun kapısına dayanırdı her telefonumu kapadığımda...
tatildeydik,görüşemiyorduk yine.bir gün kuzeni yanındaymış,normalde başka şehirde yaşıyor.onun yanında ayrılmak istiyorum senden evet kuzenimin yanındayım çekinmiyorum,dedi.ağlamaya başladım.farkettim ki benim fotoğraflarımı kuzenine gösteriyor yorumda bulunuyorlar.çok güzel kız,bomba gibiymiş,bana da ayarlasana türünden(kuzeninin sevgilisi var aslında.)bir yandan da bana ayrılalım diyor ve dalga geçiyorlar benimle,kuzeni söyle ağlamasın diyor...sonradan demişti ki yanlış anladın biz orada seninle dalga geçmiyorduk seni kuzenime göstermek istemiştim.o tatil beldesine arkadaşları için gelip gitti ve benim zorumla görüştük,arkadaşlarının oraya kadar ben gittim.
sonra meşhur fuar açıldı.biz gittik,çok güzel bir gündü derken gül güzeli şarkısı çalmaya başladı.ona uzaktayken hep bu şarkıyı dinlerdim senin için dedim.ben artık kimse için şarkı dinlemiyorum dedi,gözlerimden bir kaç damla yaş döküldü benim.neden surat yapıyorsun diye aşağılamaya başladı,arkadaşlarım senden çok daha önemli diye girerek...bitirdiğinde ağlıyordum bağıra bağıra,sonra o da ağlamaya başladı ve gitmemem için yalvardı,gitmedim.
bir daha fuara gittik,bir oyuncağa binmek için yalvardım,geç oluyordu,bağırdı epey.sonra bindik.iner inmez daha rezil olmayalım diye çıkışa koştum,yakaladığı gibi sarsmaya başladı,ne yaptığını sanıyorsun sen diye.çevremizde insanlar toplandı.
sonra...okullar açıldı,bir süre sonra her şey süt liman oldu gibi ancak her aradığımda gözüne batıyordu onun.çok görüşmek istiyormuşum.ki kabul ediyorum,çok ısrar ederdim göresim geldiğinde ki her gün beraber olmaya başlamıştık okullar yakın diye çıkışlarda.öğlenleri hep arkadaşlarına zamanı kalırdı.aklımda bir kavgamız var,arkadaşından çıkmışız yürüyoruz karnım aç dedim,1 milyonluk tavuk burger alacaktı ama babasının kartı vardı,ben evde yemek yok sonra sana veririm ne olur büyük bi şey al dedim.param yoktu.o kadar aşağıladı ki beni...gelen yemeği de zorla tıktı ağzıma yiyeceksin şunu diye.hesabı hep babasının kartından çeker nakdi benden alır cebine atardı,ailesi kızıyormuş çift görünüyor ya ödenen hesap ekstrede...hep sana mı yedirtiyor kendini diye.nasıl ağlamıştım söylemedin mi diye,söyledim demişti,"ama bil yani"
ben ona hep ısmarlardım bir şeyler...
çok çok güzel geçen bir günün ardından 17 ekim günü görüşmek için ısrar ettim,ders çalışıcam dedi.sonra araba kullanıyordu.sonra msne girerim dedi.sonra...sus diye söyledim giremem dedi.akşam oldu.beni yine ayrılmakla tehdit etti.gidersen git dedim,tekrar tekrar aradı inanamadı sonra durumu iptal etti.ben ağladım,barıştık,akşam öğrendim ki benim face imi engellerken o ona asılan kızınkini açmış,dediğine göre o an kendini özgür hissetmiş.işte o an çok kızmıştım ve bağırmıştım.
sonra 2-3 gün çok güzel geçti,hatta son günümüzde benim erkek kankamın evine gittik ve ailesi bizi çiftmişiz gibi ağırladı,çok mutlu olmuştum nihayet mutlu olacağız diye.
21 ekim günü buluştuk,buluşur buluşmaz arkadaşıma mesaj yazdığım telefonumu aldı kontrol için.ben de onunkini istedim,bir sürü şey silerek verdi.bağırdım.önemli bir şey yoktu lütfen sakin ol dedi,sonra zorla aldı yeter be diye.ben okuluma gidiyorum dedim otobüse bindim.ilk durakta pişman olup indim,o metrodaymış evine gidiyormuş,beni falanca durakta yakala dedi.çok kızgındım.ayağına gelmem senin dedim sen geleceksin ve metroda buluşacağız.sonra pişman olduğum şeyler söyledim.metroya atarım kendimi dedim(ki aramızda espriydi metroya atlayası geliyor insanın diye),ilişki biter bile dedim.sonra birden bire delirdi,beni intiharla tehdit eden birini çekemicem ben annemin yanına gidiyorum diyerek(evet annesinin yanına gitti.).annesinin işyerine gitti,son sözü buraya gel istiyosan oldu,gelemem dedim.
sonra telefonlar açılmadı,mesajlar terslendi.internetten neler yazmadım yapmadığım şey kalmadı nasıl yalvardım.sadece ailenle paylaş istersen kabullenmelisin dedi.pazar günü erkek bi arkadaşıma arattım,ağlamış ama birbirimize uygun değildik anlaşamıyorduk demiş.pazartesi yüz yüze görüştük,ben çok ağladım,yalvardım.son bir şans istedim.yine istemiyorum dedi,sensiz çok mutluyum telefon kapalıyken istediğimi yapmak çok zevkli haftasonu arkadaşımla kaldık evde içtik dedi.ara verme olarak ta bakmıyorum sorumluluk istemiyorum ya gönlüm başkasına kayarsa dedi,ama uzun bir süre ilişki düşünmüyormuş.benim hatalarımı(çok görüşmek istemek,kıskanmak,zamanını çalmak)düzelteceğime inanmıyormuş.salı hastanede sakinleştirici vurdular dedim bir kere bile mesaj atmadı.itiraf edeyim bu yalandı,ancak sürekli kustuğum ve kilo verdiğim doğru 44 kiloyum 1 65 boya.
çarşamba çok tesadüfen karşılaştık,dua okumuş,hayırlısı ne ise o olsun diye.kafam karıştı dedi.ailesi seni istemiyor numaranı değiştir istiyorsan demiş.umudu kesme dedi.sık karşılaşırsak düşünecekmiş.bu benim beklememe sebep olur dedim,o zaman vazgeçtim dediğimden dedi,allahtan kesme umudunu.parfüm sürmüş sakallarını kesmiş insana dönmüş,bensiz mutlu olduğunu daha az para harcadığını söyledi,çantamda belki 100 milyon var ama senden değerli değildi dedim.berber yolundaymış saçlarını kestirecekmiş.makas varsa bir parça verecekti,yoktu tel koparıp verdi.son bir sarıldık,saçlarıma yüzünü sürdü,gözleri dolmuştu.beni seviyor musun dedim,bilmiyorum pek te değil gibi cevaplar verdi.
yine işte telefonlar kapalı vesaire...bugün hiç aramadım...
ben çevremde güzel olarak bilinirim,o ise dış görünüşü güzel birisi değil,aşırı kilolu...
neyse,bana tavsiye verirseniz sevinirim,sürekli olarak kendimi suçluyorum...hatalarımı kabul ettim diyorum ancak o son şansı vermedi işte,onun yaptıkları da az hayvanlık değil gerçi ama ben kendimi affedemiyorum...

Yuva yıkanın yuvası olmazmış sizinkide bu hesap. Diğer kızı hiç düşünmeden göbek atıyordunuz ne oldu :KK51:

öncelikle keşke özetleseydin okurken canım çıktı...
ama bir çok şey yaşamışsını bence bu ilişkiden hayır gelmez
bırak ne yaparsa yapsın yazdıklarınız kadarıyla dengesizin teki çocuk ben öyle gördüm
tavsiye demişin.benim sana tavsiyem uzak dur artık o çocuktan yalnız sana şunu söyliyim..
en başta çok kötü bir şey yapmışsın bir bayana yakışmıcak bir şey
kız orda hastanede olduğu halde sen hala onunla gezmişsin...
zaten o kız elbet size bir ah etmiş ki sizde mutlu olamamışsınız araya bir takım sorunlar
girmiş...ama artık kendine gel bir çok yanlış yapmışsın
bence sen hatalı değilsin sadece sevmişsin...
senin hatan en başta olmuş onunla birlikte olman kusura bakma ama
bu çocuk seni sığınıcak bir liman görmüş artık arama sorma bırak
yine peşinden gelicek senin ama kabul etme bu kişiden sana bir cacık bile olmaz..

hepsini okumadım..."sevgilisi vardı ve biz görüşüyorduk" kısmı yetti...yorum yapılacak bi durum da yok sanırım ortada....

o kızla çok dalga geçmişti arkasından haketti diye,doğrudur haksızlık etmiş,ancak zaten bu konuda o kadar vicdan yaptım ki.o yüzden güvensizlik sebebiyle kavgalar edildi.
bildiğim kadarıyla o kız şu an mutlu mesut devam ediyor hayatına.

o kızla çok dalga geçmişti arkasından haketti diye,doğrudur haksızlık etmiş,ancak zaten bu konuda o kadar vicdan yaptım ki.o yüzden güvensizlik sebebiyle kavgalar edildi.
bildiğim kadarıyla o kız şu an mutlu mesut devam ediyor hayatına.

bundan sonra böyle insanlardan uzak durusun eğer dersini aldıysan...

gobek atıyorduk kısmını okuduktan sonra inanki yasadıkların icin uzuldum diyemiycem o kızın yerine kendimi koydum biran onun icin uzuldum..yeni bir iliskiye basladıgın zaman da daha once yaptıgın hataları yapma baska bir insanın mutsuzlugundan gobekler atma ki mutlu olabilesin

Son düzenleyen: Moderatör:
sabırla okudum ve bi insan bu kadarmı çaresiz olur diye diye son satıra geldim ki bari son satırda tamam artık onsuzda yapabilirim diyen güçlü bi kız görmek için. ama siz hala bana bir şans vermedi diyosunuz. farkındamısız siz ona ne kadar çok şans verdiğinizi ama herdefasında sizin karekterinizi sindirerek derin yaralar açtığını.
Bence oturup binkere şükretmelisiniz böyle birinden kurtulduğunuz için.

elbette edicek tabi yok birde senin gibi hala o dengesizi mi beklicek kız doğru yolu bulmuş hayatına bakmış...o yüzden sende yaşadıklarından ders al hayatına bak...
kusura bakma hepimizin duyguları var hadi erekleri geçtim.bir bayan diğer bayanı anlamıyorsa erkeklere hiç kızmayalım...okurken öyle kötü oldum ki o kızın yaşadığını kafamda canlandırdım içim parçalandı
ama sen hala güvenim kırıldı şu oldu bu oldu..hepimizin bildiği gibi ilşikinin temeli güven değil mi
güven olmadan neyi bekliyoruz ki sevmek her şeye yetiyor mu?bence hayır
arkadaşım aklını başına topla onun sana geri dönmesini beklerken
sen bence kaç ondan yoksa başını çok taşlara vurursun..

sonuna kadar okuyamadım ama asosyal bi çocuğu sosyalliğin dibine vurdurmuşsun, göbekler atılmış karşılıklı , sinemalar felan.
terketmeyi öğretmişsin çocuğa sonra da beni terk etti diye dertlenmişsin
olucak iş mi şimdi yaptığın?
haydi bakalım aç müziği iki göbek atma vaktidir.

İnsanlar hatalar yaparlar. En büyük hatalarıda karşılarındaki kişiye kayıtsız şartsız inanmaktır..Tabiki hak vermiyorum yaptığına ama sanırım senin en büyük hatan inanman olmuş tüm anlattıklarına.. Yapman gereken tek şey yaptığın yanlışı bir daha tekrarlamamak kusura bakma ama karaktersizmiş eski erkek arkadaşın ayrıca eski kız arkadaşına bunu yapan(kötüleyen, olmadığı şekilde gösteren, aldatan) sanada aynısını yapacaktır ki yapmışta... Seni tamamen bir acize döndürmüş sanki ona bağımlısın yaşamak için, toparlan biran evvel doğru düzgün çiz hayatını yaşamını böyle insanlar için harcama ve bu yaptığın yanlışta sana ders olsun bir daha tekrarlama

sevgilisinden sürekli olarak dert yanıyordu,hatta ağladığı zamanlar sık olurdu.kız dediğine göre çok ilgisiz,bencil,egoist biriymiş...
Emin ol şimdi de senin arkandan öyle diyordur :80:
Bu da kulağına küpe olsun:
'Başkasının mutsuzluğu üstüne mutluluk kurulmaz.'
'Ah döner dolaşır seni bulur.' :79:

o kızıda suçsuz yere suçlamış gibime geldi.kendine güveni hiiç olmayan biri ve hiçte imrenilecek gibi deil.
para konusu felan bi erkege hiçmi hiç yakışmaz. yok sen yokken daha az para harcıyorum diomuş adamaa bak..
ve sen hala dert yanıyosun ayrıldık aramıor beni die. bukadar dayanmıssın bravo..
yerinde olsam asla ve asla aramam onu
o kıza yaptıgı gibi sanada yapmıştır (sen aradıgında telefonda ukalalıklar felan)
demekki her ilişkisinde bu tür şeyler yapıo bu adam.. otur dua et iyiki aramıyo ve inşallah aramaz die.

Son düzenleme:
Diğer kız mutluymuş; aferin ona, akıllı kızmış, kurtulmuş...

Konu başlığınız tüm yaşananlara rağmen "Sevgilim beni terk etti" aferin ona, bencilliğinden de olsa doğru yolu bulmuş, ikinize de hiçbir şey kazandırmayan bu yersiz beraberliğe, hiddete, şiddete son vermiş...

Size aferin kalmadı üzgünüm zira hala düzgün analiz edemiyorsunuz yaşadıklarınızın hata, bitişin kurtuluş olduğunu... :KK68:

Kusura bakma konu sahibi arkadaşım çok özür diliyorum senden ama sen zamanında o kızın canını çok yakmışsın. Nasıl sindirebildin? Cidden söyler misin nasıl miden kaldırdı bu durumu? Yanında bir erkek var ve senin yanında olduğunu kız arkadaşından saklıyor. Üstelik seninle yakınlaşıyor ve kavga edince benimle çıkar mısın diyor sende evet diyorsun? Bu nasıl bir genişlik? Hiç mi aklına getirmedin bu adam o kıza böyle yapıyorsa bana daha beterini yapar diye? Korkuyorum gerçekten. Erkeklerden değil hemcinslerimizden, yine kendi cinsinden birine bunu reva görmelerinden. Lütfen arkadaşım bir daha aynı hatayı yapma. Kendinle yüzleş, hatalarını kabul et ve Allahtan af dile. Belki sana ve diğer arkadaşlarıma abartı gelebilir ama ben olsam o kızın karşısına çıkar ve zamanında olan şeylerden dolayı ondan özür dilerim büyük içtenlikle.

baya bi süredir bakmıyodum bu konuya,ilk sevgilim olduğu için tecrübesizce davrandım ve hala da bir fikrim yok düzgün bir ilişki nasıldır,iki insan nasıl huzurlu bir şekilde ortak bir hayat yaşarlar...
ben bu yazıyı yazdıktan sonra geri dönmedi,ancak sıklıkla karşılaşmaya devam ettik ve beyefendi ilginç davranışlarına devam etti,yok giderken beni severek dönmeyi düşünerek gitmiş sonra alışmış yokluğuma...
daha sonra bazı görüşmelerimiz oldu ilişkiden bağımsız bir olayı halletmek için bir araya geldik,bu görüşmelerde saçımı okşadı iltifatlar etti...ben ağlarken gözyaşlarıma dokundu,ileride belki olurmuş vesaire...en son yılbaşından önce görüştük.ve pek haberleşmemiştik.
bir kaç gün önce nasılsın diye mesaj attım ve tersledi,ben de iyi,gidiyorum manasına bir cevap attım,yarım saat sonra bir aldım telefonu elime şoke oldum.inanılmaz hakaretler vardı...alakam olmadığı halde almanya'ya gidiyorum sanmış.git orada alman erkekleriyle yat(ömrümde böyle bir şey yaşamadım),seni sevmekle hata etmişim,bilmemne,rusyaya gidecekti arkadaşıyla zamanında çok kavgamız olmuştu,onu başıma kakmış...cevap yaz demiş...sonra...dizi falan önerdi sanki bir şey olmamış gibi ve devam etmez bu ilişki sağlıklı olmayacak dedi.
en son dün aradı,ilişkide yaşattığı bütün şeyler,verdiği ani tepkiler,aslı olmayan hakaretler için özür diledi ilk defa,ancak geri dönmeyeceğim dedi,hem artık kızlarla konuşabiliyormuş çekingen değilmiş,konuşmayıp kovduklarında umursamıyormuş,yani maşallah çok bi karizmatikmiş kovdular mı gidiyormuş.belki ilerde sevgilisi de olurmuş.gayet rahat seni sevmiyorum geçen görüştüğümüzde belki dönerim demiştim ama onlar o anki hislerimdi dedi.
benim iyi anlaştığım bir arkadaşımla bir iki çıkmam oldu ancak ben devam ettiremedim o ilişkiyi,hem eski sevgilimle tanışıyorlardı aynı okuldalardı uygun olmazdı,hem de istemedim,bitirdim...o arkadaşlığım da bitti maalesef...
olan biten bunlar son olarak.kendine güveni geldi ama olan benim kendime güvenime oldu,benimkini çaldı sanki...ağlamaktan finallerime gidemediğim oldu...

arkadaşım final demişsin belli ki üniversite öğrencisisin.
biraz mantıklı düşünsene ağlamaktan finallerime bile gidemedim diyosun..
neden ağlıyorsun ki o çocuk zaten hayatını yaşıyor ki hala dengesiz bir şekilde
sen neden telefon numaranı değiştirmiyorsun..
sakın seviyorum deme rica edicem sevgi böyle olmaz...
senin ki tam bir takıntı olmuş alışkanlık bile değil..
hepsi bir kenara sana ağır laflar etmiş ki baya bir ağır..
artık kendine gel silkilende bırak o çocuğu kendine saygın olsun..
onunla konuşarak bir yere varamazsın..
kendine yazık ediyorsun başka bir şey değil...

X