Göz tansıyonu !!!

burhaninaysesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
1.186
1
ilk öncelikle herkese merhaba ! arkadaslar ben 3 yil önce türkiyede yasiyordum ve almanyaya gelmeden önce bi komple kontrol edilmek istedik ailecek,ve benim gözümde miyop cikti doktor gözlük filan vermisti sonra almanya ya geldik bundan 6 ay öncede ankara ya tatile gittik ve yine bi muayene olmak istedim gözümde GÖZ TANSIYONU cikti,acaba bunun bir zarari var mi ya da tedavisi ne sekilde olur,cok korkmaya basladim sonucta göz bu önemli bir organimiz...almanyaya tekrar döndügümde baska bir doktora görünmek istedim bir de burda görüneyim dedim doktorun 2 dk bile sürmedi muayene etmesi sadece isik tutarak bakti ve bende göz tansiyonu olmadigini söyledi ama ankara da gittigim doktor özel ve prof.dr.du ve ben gözümde tansiyon oldugunu düsünüyorum bana bunun hakkinda bilgi verebilecek olanlar var mi zararlari yan etkileri ya da ileride karsilasabilecegim durumlar kisacasi yardim istiyorum lütfen biri bana yardimci olsun ...

hic gözünde tansiyon olan yok mu bana yardim edebilecek biri ? :KK43:(

merhaba arkadaşım benim yeğenimde göz tansiyonu var daha 13 yaşında erkek çocuğu..fakat onun sol gözü görmüyor o görmeyen gözünde var işte bu rahatsızlık..defalarca Ankara Ulucanlarda ameliyat oldu silikon taktılar erimesini beklediler erimedi sonra tüp taktılar yine tansiyon inmedi sonra aldılar ..her gün damlalarını kullanıyor sabah akşam aynı saatte olmak üzre falan filan.......
adam gibi hekimlere görün için rahat etsin bence..
netten daha önce araştırmıştım bitkisel bişiler falan yazıyosu..közlenmiş soğan tarzı bişi ama...bence çok iyi bi hekime görünüp sonra tedavinin başmasıdır şayet gerçekten varsa göz tansiyonu..
güzel haberlerini alırız inş. tatlım:KK3:

merhaba arkadaşım benim yeğenimde göz tansiyonu var daha 13 yaşında erkek çocuğu..fakat onun sol gözü görmüyor o görmeyen gözünde var işte bu rahatsızlık..defalarca Ankara Ulucanlarda ameliyat oldu silikon taktılar erimesini beklediler erimedi sonra tüp taktılar yine tansiyon inmedi sonra aldılar ..her gün damlalarını kullanıyor sabah akşam aynı saatte olmak üzre falan filan.......
adam gibi hekimlere görün için rahat etsin bence..
netten daha önce araştırmıştım bitkisel bişiler falan yazıyosu..közlenmiş soğan tarzı bişi ama...bence çok iyi bi hekime görünüp sonra tedavinin başmasıdır şayet gerçekten varsa göz tansiyonu..
güzel haberlerini alırız inş. tatlım:KK3:

var oldugundan eminim hissediyorum bende uzmanlar tip ta görünmüstüm gidince yine görüncem cok kötü bir durum degilmis benimki ama yinede insan tereddüt ediyor.Bu arada yegeninede cok gecmis olsun canim cok zor bi durum bu yaa

X