Göz kapagimda sivilce + et ben gibi beyaz bir sey cikti

burhaninaysesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
1.186
1
Arkadaslar benim göz kapagimda ben desem degil sivilce desem hic degil iki tane bir sey cikti biri beyaz ve yag bezesi gibi digeri ise et ben gibi bunun gibi durumla karsilasan varmi bunun ne oldugunu ve nasil gecirildigine dair bilgisi olan basina böyle bir sey gelen birileri ??? yardim ederseniz sevinirim bu arada birinin büyüklügü toz seker tanesi kadar digerinin ise daha büyük onun 3-4 kati kadar...sizce bu ne olabilir ne yapmaliyim ?

Merhaba.. Öncelikle geçmiş olsun...

Sadece duyumlarıma dayanarak... yağ bezesi gibi olan benler protein fazlalığından olabiliyormuş... Tabii kesin bilgim yok.... Doktora görünmekte fayda var...

Sevgiyle..

Merhaba.. Öncelikle geçmiş olsun...

Sadece duyumlarıma dayanarak... yağ bezesi gibi olan benler protein fazlalığından olabiliyormuş... Tabii kesin bilgim yok.... Doktora görünmekte fayda var...

Sevgiyle..

cok tesekkür ediyorum yorum icin doktora gidiyorum gönderiyor hic bir sey yok diye almanyada yasiyorum türkiyeye gidene kadar daha cok var burdaki doktorda böyle diyor bir zarari olmasinda ilk defa duydum cok tesekkür ederim yorum icin

benim önceden ellerimde ve göz kapağımda siğiller vardı ne yaptıysam geçmedi.tabi bu benim inancım arkadaşlar o siğillerin her birinin üzerine parmağımla daire çizerek nas felak ayetel kürsi surelerini okudum 1 ay içinde iz bile kalmadı bir daha da tekrar etmedi Allaha şükür.bir başkasında denedim onunda ellerindeki siğiller gitmişti ama gözünün üstündeki kaldı :)

benim önceden ellerimde ve göz kapağımda siğiller vardı ne yaptıysam geçmedi.tabi bu benim inancım arkadaşlar o siğillerin her birinin üzerine parmağımla daire çizerek nas felak ayetel kürsi surelerini okudum 1 ay içinde iz bile kalmadı bir daha da tekrar etmedi Allaha şükür.bir başkasında denedim onunda ellerindeki siğiller gitmişti ama gözünün üstündeki kaldı :)

kardesimdede kücükkek sigiller cikmisti onada ayni sekilde yapmislardi onunda elinde cikmisti ne yaptiysak hangi doktora gittiysek gecirememisti amcam ayni sekilde yapmisti gecmisti ama bu gözdeki nasil bir sey anlamadim zaten cok ufak bir sey iki tane biri farkli biri farkli ve baya bi süredir var ne yapcam hic bilmiyorum insallah zararsizdir ve gecer

bence aynı metodu bir dene benim gözümün üstündekide zaten siğile benzemiyodu et beni gibiydi aynı.dr.lar bu tür şeylere çare bulamıyor mağlesef çok büyürse kesiyolar.denemende fayda var ne kaybedersin.güsseelcene birabdest alıp dene ama kimseye söyleme belki sihri bozulur:KK61::nazar:

bence aynı metodu bir dene benim gözümün üstündekide zaten siğile benzemiyodu et beni gibiydi aynı.dr.lar bu tür şeylere çare bulamıyor mağlesef çok büyürse kesiyolar.denemende fayda var ne kaybedersin.güsseelcene birabdest alıp dene ama kimseye söyleme belki sihri bozulur:KK61::nazar:

=)) gecsinde ben her seyi yapmaya raziyim cok gözüme batiyor ya

X