avon yeşil renk oje

RaPuNZeeL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2010
144
0
arkadaşlar avonun yişil ojesine bayıldım arkadaşımın elinde gördüm sürmem için vermişti ama üstünde numara veya renk yazmıyordu ya oda bilmediğini söyledi ğindirimli katalogtan almış internette arattım yeşil oje peppermint leaf diyor bu renge yakın ama tam bu renk değil şimdi sipariş etsem tam yazmam gerekecek yoksa başka birrenk gelecek elime bu rengin tamolarak adı nedir nette hiç bu rengin aynısını göremedim yada resimlerdemi farklı duruyor yada benim tırnağımdamı lütfen bilen biri varsa mutlaka yazsın tamismini çok beyendim ben bu rengi reim malesefki ekleyemiyorum mesaj sayım yetersiz ama koyu olan siyaha yakın bir renk değil ama peppermint kadarda açık bir yeşil değil turguaz yeşili diyebiliriz bu renge mesaj sayımı yükseltincede direkt eklicem yardımcı olurmusunuz acil teşekkürler

tamam peppermint leaf turkuaz duruyor tirnakta

avon3.jpg

canım teşekkürler bu ama ben nette arattığımda farklı bir renk çıkmıştı yalnız neden benim elimde daha koyu duruyo bu renk hala çözemedim :KK70: acaba fotoraf kalitesindenmi kaynaklanıyor ışıklardan falanmı burda çok parlakve canlı bende daha koyu duruyo sürdüğümde sanki bunun bir ton koyusu gibi avonun bundan başka bu renklerde ojesi varmı asıl öğrenmek istediğim bu oje konusunda uzman olduğun belli birde bu ojeyi ortalama ne kadara alabilirim :)

canım teşekkürler bu ama ben nette arattığımda farklı bir renk çıkmıştı yalnız neden benim elimde daha koyu duruyo bu renk hala çözemedim :KK70: acaba fotoraf kalitesindenmi kaynaklanıyor ışıklardan falanmı burda çok parlakve canlı bende daha koyu duruyo sürdüğümde sanki bunun bir ton koyusu gibi avonun bundan başka bu renklerde ojesi varmı asıl öğrenmek istediğim bu oje konusunda uzman olduğun belli birde bu ojeyi ortalama ne kadara alabilirim :)

avon'un ikiser tane yesil ojesi var, ikisi amerika'da cikti ikisi avrupa'da. amerika'da acik yesil ve haki yesili cikti, burada bu renk ve cok koyu bir yesil cikti. baska ara ton yok canim. senin aradigin oje buyuk ihtimalle peppermint leaf, baska renk yok cunku. fiyati yanlis hatirlamiyorsam 7 lira...

bende kesin kanaat getirdim canım çok teşekkürler dün üşenmeden oje bloglarını gezdim kızın biri bu rengin hakkında şöyle bir yorum getimiş yurtdışında açık yeşil duran peppermint leaf türkiyede daha koyu renk miş o yüzden ben fotoraflarda yanıldım büyük ihtimal çünkü çok dikkatli baktım benim tırnağımdaki renk biraz daha koyuydu bir ton koyusu gibi açıklığa kavuşmuş oldu teşekkürler senin ilgin içinde canım
birde çok olmazsam birşey sorucam belki biliyosundur ben bu ojeyi şipariş etsem gelirmi avondan daha yni yeni ürün almaya başladım bir ruj aldım birde duş jeli o yüzden bilgim yok yani kataloğlar dışında ben herhangi bir ürün sipariş ettiğimde geliyormu yoksa sadece kataloğtanmı gönderiyorlar bu ayın kataloğunda yok bu oje ben alamıcakmıyım yani ? :S takmış durumdayım deli gibi bu renge

Son düzenleme:
bende kesin kanaat getirdim canım çok teşekkürler dün üşenmeden oje bloglarını gezdim kızın biri bu rengin hakkında şöyle bir yorum getimiş yurtdışında açık yeşil duran peppermint leaf türkiyede daha koyu renk miş o yüzden ben fotoraflarda yanıldım büyük ihtimal çünkü çok dikkatli baktım benim tırnağımdaki renk biraz daha koyuydu bir ton koyusu gibi açıklığa kavuşmuş oldu teşekkürler senin ilgin içinde canım
birde çok olmazsam birşey sorucam belki biliyosundur ben bu ojeyi şipariş etsem gelirmi avondan daha yni yeni ürün almaya başladım bir ruj aldım birde duş jeli o yüzden bilgim yok yani kataloğlar dışında ben herhangi bir ürün sipariş ettiğimde geliyormu yoksa sadece kataloğtanmı gönderiyorlar bu ayın kataloğunda yok bu oje ben alamıcakmıyım yani ? :S takmış durumdayım deli gibi bu renge

ben avon saticisi hic olmadim dolayisiyla avon'un ic yapisini bilmiyorum, ama avon saticisi bir arkadasina ismarlarsan sorun olacagini zannetmiyorum =) mutlaka cevrende avon satan biri vardir, ama bence sen de siparis etsen gelmesi lazim =)

Ben bunlardan kullanıyorum. Yeşil rengi de var. Turuncu hariç diğer renkleri yok fakat markayı/modeli göstermek için koyuyorum bunu. Koyu renk seviyorum ben. Yeşil, mavi, turuncu var bundan. Onun haricinde siyah, mor ve kırmızı kullanıyorum. Aslında floor mar ın yeşili de benim tam olarak istediğim yeşil değil. Fakat gene de idare ediyor. :KK1:

Son düzenleme:
flormarın yeşili gerçektende çok baygın oluyor yada çok cart duruyor ben aldım 7 liraverdim ama deydi dayanaklı bir oje birde splendıd blue aldım oda güzel içinde simler var lacivert

flormarın yeşili gerçektende çok baygın oluyor yada çok cart duruyor ben aldım 7 liraverdim ama deydi dayanaklı bir oje birde splendıd blue aldım oda güzel içinde simler var lacivert

Mat ojeyi severim. Simli sevmiyorum. Floor Marınkini aldım 1 lira mı neydi. Yeşil olarak pek çeşit yok piyasada. Sarısına baktın mı? Hoş mu duruyor elde?

Not:Yukarıda koyduğum oje fotoğrafı çıkmamış.

evet malesefki yok olanlarda berbat bence o yüzden o kadar para verip sipraiş ettim bende yok canım sarısına bakmadım pastelin sarı ojesini deneyebilirsin simsiz

belki mesaj sayından dolayı eklenmiyordur çünkü aynı sorunu bende yaşıyorum

Son düzenleme:
evet güzel renk. açık yeşil ve metalik renkliside güzel. Çoğu rengi güzel. bu ürünü çok kalıcı.

X