İğneli Epilasyon Kantoron yağının faydaları

meldanur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2010
130
2
B]KANTRON YAĞI FAYDALARI[/B]

Antiseptik, kanama durdurucu, yara ve yanık iyileştirici, iltihap önleyici kantaron yağı, daha pek çok şifa özelliğini bünyesinde barındırmaktadır.

Hem haricen, hem de içilerek hastalıkların tedavisinde kullanılımaktadır. Hücre yenileyici özelliği sebebiyle, özellikle yara ve yanıklarda oldukça etkilidir.

Kantaron yağı hem kantaron bitkisinin, hem de zeytinyağının şifa özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.

Eski çağlardan beri kullanılan kantaron yağının, mikrop öldürücü ve damar büzücü etkisi modern araştırmalarla da kanıtlanmışdır.

Kantaron yağının faydaları:

Kantaron yağı her türlü yaralarda kullanılmaktadır. Açık yaralar, taze yaralanmalar, kesikler, ezikler, çarpmalar sonucunda oluşan morluklar vb durumlarda iyileşme sağlamaktadır.

Kantaron yağı;

* Antiseptik özelliği ile yarada mikrop oluşmasını önler

* İltihap önleyici özelliği ile yarada herhangi bir iltihap oluşmasını engeller

* Damar büzücü etkisi ie kanamayı kısa sürede durdurur

* Hücre yenileyici özelliği ile yaranın çabuk kapanmasını sağlar

iğneli epilasyondan sonra oluşan izlerde kullanılabilinir çok fazla kullanmamak şartıyla tavsiye ederim ben denedim daha önce oluşmuş izlerime çok iyi geldi şimdi hiç leke iz yok ..

aceba ben de mi kullansam nası sürülüyo pamukla mı özel bi kullanım şekli var mı ?bi de aktardan mı aldın sen adı sanı belli mi oluyo markası falan oluyo mu

aceba ben de mi kullansam nası sürülüyo pamukla mı özel bi kullanım şekli var mı ?bi de aktardan mı aldın sen adı sanı belli mi oluyo markası falan oluyo mu

zindandelen eğer kullanacaksan vitamin değerini korumak için soğuk presleme şekliyle elde edilmiş olmasına dikkat et arkasında yazar
aktarlarda satılan bir çok bitkisel yağ diye aldığımız ürünler ne yazik ki doğru ürünler değil

ben kullanmadım ama karnına epilasyon yaptıran bir arkadaşım kullanmış ondada leke olmuş lekeleri geçmiş baktım hem sırt hemde karında hiç bir şey yoktu ben şimdi kendisini benim uzmanıma götürüyorum daha önce gittiği yerde leke olmuş benim memnun kaldığımı görünce oda benim uzmanıma gidiyor baya iyi hem lekesi yok hemde kıl yoğunluğu çok azalmış .

Ne güzel ben de izsiz olsun çok isterdim ama benim için hayal gibi son gittiğim iki hanıma referans üzerine gitmiştim ama bende iz oluyo ve hiç de kolay iyileşmiyo sizin cildiniz işlem yapılmamış gibi mi duruyo

annemin dediğine göre eskiden savaşlarda falan yaralara kantaron yağı kullanılırmış iyileştirici etkisi var..ben henüz epilasyona başlaamadım ama başladığımda kullanıcam inş.:KK34:

iğneli epilasyon a başladın yüzümde sivilceler oluşt cilt çok hassasmış kantron yağı iyi gelirmi acaba bilen ve deneyen varsa cevap ltf

iğneli epilasyon a başladın yüzümde sivilceler oluşt cilt çok hassasmış kantron yağı iyi gelirmi acaba bilen ve deneyen varsa cevap ltf

X