6 haftalık hamilelikte kanama yaşayanlar acil yardım !!!!!

glupglup

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
1.236
22
48
Kızlar bir arkadaşım 6 haftalık hamile. Ve iki gündür kırmızı ama çok yoğun olmayan kanama yaşıyomuş. Bugünde mercimek büyüklüğünde 1 tane pıhtı gelmiş. Doktorun biri progestan kullan düşük olmaz, diğer bi doktorda düşük yapıyosun demiş ! Şimdi evde eşini bekliyor doktora gitmek için. Aranızda mutlaka düşük yapan vardır, düşüğün e önemli belirtileri neler ??

düşüğün en belirgin özelliği ağrılı ve kan pıhtıları şeklinde kanama.(dr umun söylediği) bende kanamalı bi hamilelik geçirdim.şükür ağrım hiç olmadı ve bebeğime kavuştum.arkadaşınıza tavsiyem hemen dr a görünsün.dr yapması gerekenleri söyleyecektir.geçmiş olsun inş.

Kızlar bir arkadaşım 6 haftalık hamile. Ve iki gündür kırmızı ama çok yoğun olmayan kanama yaşıyomuş. Bugünde mercimek büyüklüğünde 1 tane pıhtı gelmiş. Doktorun biri progestan kullan düşük olmaz, diğer bi doktorda düşük yapıyosun demiş ! Şimdi evde eşini bekliyor doktora gitmek için. Aranızda mutlaka düşük yapan vardır, düşüğün e önemli belirtileri neler ??

bende aynı haftada kanama yaşadım,4-5 gün devam etti.progestan kullandım ama işe yaramadı,büyük bir parça geldi en son,5 dk.da bir sancılar giriyordu ama şiddetli sancılar..
sonuçta kürtaj olmak durumunda kaldım maalesef.

X