sıkıldığınız bluzu sexi bir bluze çevirin(dikişsiz)

Gerçekten çok şık olmuş penye kumaş oldugu için sökülmemiş tiriko olsa kesilen yerden sökülüyor arkadaşlar haberiniz olsun

çok teşekkür ederim kızlar
bu güzel yorumlarınız beni çok mutlu etti
birilerine faydalı olmak fikir vermek adına ekledim
sizler çok tatlısınız :kk77:
osysumus kaçma olmadı bende hala
ben amatörce yaptım ilk defa denedim
haklısın belki kumaşa göre değişir ama benimki penyeydi
penyede kaçmıyorsa hiç birisi kaçmaz :KK9:

duramadım ve yaptım bugün canım :90: siyah sıfır kol hafif bol bir badiydi sırt kısmını yarıya kadar aralıkları hesaplayarak kestim hazır gibi oldu çok seksi oldu sahiden de:94: teşekkür ediyorum güzel fikrin için:KK19:

Son düzenleme:
gerçektenmi onlarıda görmek isterdim
ellerinize sağlık
keşke fotosu olsaymış :97:

Ya şimdi fotoğraf çekip koysam belli olmaz,giyip çeksem hiç olmaz :)

Bak kilotlu çorabı nasıl yaptığımı anlatayım sana,eski veya giymediğin bi çorabı giy üstüne,basenlerden ufak dairecikler

kes aşağı kadar,istersen diz kapağına kadar da kes çorabı,istersen mini şort şeklinde de yapabilirsin...

Anlatabildim umarım...

ayy süpersin canım yaaaa ben de yırtılan çoraplarıma üzülüyordum külotlu çoraplarım var çok güzel yırtıldı uyuzlar hemen :KK37:iyi fikirmiş tuttum seni beeen:nazar:

Çok güzel olmuş...eline sağlık...

Ben bu yöntemi yıllardır yaparım,taa liseden kalma kıyafetlerim vardı,

Kıyafetlerimi çok özenli ve temiz kullandığım için on yıllık giysilerim bile duruyo dolabımda,

Atmaya hiç kıyamam,verilebilecekleri ihtiyaç sahiplerine verdim,

Ama kimisine kıyamadım,kimini veremedim sonunda kesip biçip kendime çekici kıyafetler

yaptım,

Likralı badiden seksi bir sutyen,altına mini bir etek yaptım,:KK34:

Tişörtlerime senin yaptığın gibi kesikler attım,hatta kilotlu çoraplarımı bile desen desen

yaptım keserek...:KK23:

Fotoğrafım yok olsa koyardım,

Eski eşarplardan bile bişeyler yapıp ayarladım,çok zevkli bu iş valla deneyin derim...
:KK6::13:

eski eşarptan neler yaptın?

X