hamilelikte kıl tüy alma işler püffff:(

valla ben normalde braun epilatörle alıyodum 7.aya kadar nerdeyse aynayla falan yaptım bi daha yapamadım en son 2 hafta önce denedim gene makineyle aldım yarım yamalak ama artık son sefer için ağdacıya gitmem lazım hem daha çabuk bitiyor hem daha temiz oluyor yani makineyle anneme kardeşime yaptırsam uzun sürcek falan. jilette temiz olmuyo 2 gün sonra çıkıcak doğumdan sonra kontrole gitcez sonuçta. valla gözümü kapatıp gidicem mecburen bayramdan sonraki hafta 38.haftam ve doktor alttan muayene edicek bu gün yürüyüşten gelirken evime çok yakın kuaförde gördüm yapılıyor gidip orda yaptırcam açıkcası.

ben birazını ağdayla birazınıda makinayla yaptım gerçekten büyük rahatlık jilete göre çoook geç çıkıyor ama canım çok yandı o ayrı mesele ama değer uzun zaman rahat oluyor insan

efet ya çok acıyor vajina bölgesi kan toplanmış deri altında hep zaten benek benek o yüzden bu kadar acıyor. benimkilerde azalma var sanki ama valla zor iş yaaaaaa. ya arkadaşlar kuaförde nasıl yapılıyr bilmediğim için soruyorum bikini bölgesini arka tarafı falan nasıl yapıyorlar ayaktamı yatıyomusun nasıl yani. bacaklarla beraber komple ne kadar sürede bitiyor

Son düzenleme:
efet ya çok acıyor vajina bölgesi kan toplanmış deri altında hep zaten benek benek o yüzden bu kadar acıyor. benimkilerde azalma var sanki ama valla zor iş yaaaaaa. ya arkadaşlar kuaförde nasıl yapılıyr bilmediğim için soruyorum bikini bölgesini arka tarafı falan nasıl yapıyorlar ayaktamı yatıyomusun nasıl yani. bacaklarla beraber komple ne kadar sürede bitiyor

ben geçen hafta yaptırdım.. masaya çıkıp ayakta durdum bacaklar için. özel bölge içinde sırt üstü uzandım.. canım yandı tabi ama cok uzun sürmedi yarım saatten azdır sanırım.. tabi benim agdacımın eli birazda hızlı sanırım:)))

hamilelikten önce lazere gidiyordum çok rahattım ama geçenlerde gittim kuaföre valla dayanamadım öyle pis pis size tavsiyem tek kullanımlık sir ağda kullanan kuaförlere gidin ki özellikle genital bölgede mikrop falan kapmasın..

Bende hayatımda ilk defa kuaföre aldırdımm
bu alan kızz evlere geliyoo bizimm burdaa
hemm harçlığınıı çıkarıyoooo
telefon ediyorsunn sanaa saat veriyor o saatt evindee
karyolaya çarşaf serdikkk sonra başladı almaya
ama ilk önce çok utandımm
hem benii yatıştırdıı korkmayınn benn çokk görüyorumm gözümm kapalıı bile alırımm dedii
elindenn geldiğincee benimm keyfime göre aldııı
çünküü bazen çok ağrıyorduu
amaa ilk defa ağda yapıldığı için böyle olduuu
hep jiletlee almıştımm ve çok uzamışlardıı
doğumdan sonra ayda birdefa möutalaka çağıracağımm bu kızııı

arkadşalr ne yalan söyliyim ağdaya çok rahat diyenleri anlamıyorum benim ağrı eşiğimde sorun var sanırım önceden tatile çıkmadan önce vajina bölemi aldırıryordum ben de ama inanaın acıdan ağlıyorudum ve mosmor oluyordu şimdi hayatta cesaret edemem evet çok temiz oluyor ama napıyım dayanamıyorum şimdi her banyado jiletle aalıyorum çok zor oluyor ve kıllar daha çok uzuyor ama napıyıym dayanamıyorum diğerine

ya bende 1 aydır cok zorlanıyorum kendim alamıyorum cünkü karnımdan hiç bişey göremiyorum kuaföre gitmeye de cekiniyorum ne biliyim daha önce öyle aldırmadım hep kendim aldım zaten digerleri sorun degil de şu bikini bölgesi sorun işte.

arkadaşlar ağdada canı acıyanlar emla krem sürüp gidebilirlermiş benimde canım çok acıyo bunu duydum ama denemedim tabi hamilelikte kullanılırmı bilmiyorum ama sonrasında acıyı azaltmanız içinbi öneri..

arkadaşlar ben de başından beri ağdaya gidiyorum kuaförüme.ilk zaman çok utandım ama inanın tertemiz oluyor ve kafadan en az 3 hafta tertemizsin.tabiki ağda yapılırken canı acıyor insanın ama değer.sonrasında ağrı oluyor biraz tabi o bölge cilt hassas.bepanten krem sürüyorum ben çok rahatlatıyor.jilet kesinlikle önermem hem temiz olmuoyr hem de günübirlik çözüm.

ya bende kuaföre gitcektim ama gene kendim deniyim dedim durunun annesi gibi bende sesu ılık ağdayla aldım bi kısmını bi kısmını da makineyle ağda daha rahattı açıkcası makine sürekli kapıyor artık bacaklarımın alt kısımlarıda çatlamış deri gerilmiş baya bi zor alıyorama genede kendim hallettim ve en az 2,5-3 hafta temiz hiç diyilse doğumu atlatırım artık alamadıklarıma da kimse kusura bakmasın yani bu kadar becerdim.

ya bende kuaföre gitcektim ama gene kendim deniyim dedim durunun annesi gibi bende sesu ılık ağdayla aldım bi kısmını bi kısmını da makineyle ağda daha rahattı açıkcası makine sürekli kapıyor artık bacaklarımın alt kısımlarıda çatlamış deri gerilmiş baya bi zor alıyorama genede kendim hallettim ve en az 2,5-3 hafta temiz hiç diyilse doğumu atlatırım artık alamadıklarıma da kimse kusura bakmasın yani bu kadar becerdim.

benimde zor oldu valla canımın acısına nerdeyse iki saatte yaptım bide daha arkaları almak için hani ameliyat eldiveni varya ondan kullandım:KK1: yoldum resmen ama mecbur okadar araya makinayı sokamıoyorum

aslında şimdide yapsam iyi olur ama 2 yada 3 hafta bekleyip öyle yapıcam doğuma kadar tekrar yapmak zorunda kalmamak için bu koca göbekle çok zor hem canımda yanıyor acayip

ben de hesap yapıyorum,32. haftadayım.şu zaman yapsam,diğerini de bu zaman yapsam doğuma temiz giderim diye...inşallah planladığım gibi olur:KK53:

bende öle planlamaya çalıştım valla canım efet ya arkalar çok zor oluyo resmen çekilecek şey değil yani varya saçımın kökü o kadar sağlam deil ya :KK1:

ben dr dışında başkasının bakmasını hoş bulmuyorum o yüzden gidemiyorum kuaföre.ilkindede 6. aya kadar alabildim kuaförede gidemedim utancımdan sevmiyorum çünkü.
jiletle almaya başladım.doğumdna sonra askiye geri döndüm..jilet berbat kıl çıkarır derler ya bende öyle olmadı valla aynen duruyorlardı.
şimdi 2. ye hamileyim yine gidemem..doğumdan emzirme döneminden sonrada lazer düşünüyorum ama oda bakacak oraya poffff

ya yıllardı şu kıla tüye harcadığım enerjiyi çalışma hayatımda,öğrenciliğimde falan gösterseydim,kesin dereceyle mezun olur şimdiye de profesör olurdum...ne bu yaaa:84:

Ben de 36. haftamda gıtmıstım galıba kuafore. alttan muayene eder dıye tertemız gıttım,38de gıttım yıne temızdım ama doktor yıne bakmadı alttan en sonunda bak artık suraya ya dıcem:KK66: e 39+3 oldum kucuk kucuk cıkmaya baslamıs. bu hafta dogursam da temız temız yoksa 30una kadar yıne kuafore gıtmem lazım :KK9:

ya banada bu gün bakcaktı güya o kadar yolundum bakmadı haftaya bakarız dedi 39 da poff işin yoksa haftaya çıkan kısaları al gene yaaaa

Koca 9 ay temız olursun,tam alınmamıs zamanda bısı olur doktora rezıl olursun nedır bu kadınların cektıgı yav :KK1: :KK60:

arkadaşlar hakkaten zor iş bu kıl tüy işleri , bende şimdi kara kara düşünüyorum , napsam acaba, ben 1 kere ağda yaptım oraya hayatımda, oda düğünümde , dayanılmayacak gibi değildi ama alan benim arkadaşmdı , o şimdi uzakta , kuaförede gidemem utanırım ben yaa, napcam yaaa jilet işide zor karnım kocaman oldu yapamıyorum kendim , artık tüy dökücü krem alcam başka çare yok , en azından 1 haftada olsa temiz kalır :KK14:

X