hamilelikte kıl tüy alma işler püffff:(

bizde sonlardayız artık ve malesef bende kuaföre gidemeyenlerdenim. geçen gün duşta baya bi boğuştuktuktan sonra, surat beş karış düşünüyordum. ilk gebeliğimde nasıldı? ne yapıyordum ben diye. unutmuşum işin doğrusu. şimdi sadece jilet kullanabiliyorum ondada çok zorlanıyorum. eşime sordum yahu ben ilk hamileliğimde nasıl basa çıkıyordum bu sorunla diye? benden yardım alıyordun her seferinde demezmi:KK30: donup kalmışım. gülmeye başladı. ısrar etsem inanacaktın değilmi diye. vallahi inanırdım.:KK9:

bizde sonlardayız artık ve malesef bende kuaföre gidemeyenlerdenim. geçen gün duşta baya bi boğuştuktuktan sonra, surat beş karış düşünüyordum. ilk gebeliğimde nasıldı? ne yapıyordum ben diye. unutmuşum işin doğrusu. şimdi sadece jilet kullanabiliyorum ondada çok zorlanıyorum. eşime sordum yahu ben ilk hamileliğimde nasıl basa çıkıyordum bu sorunla diye? benden yardım alıyordun her seferinde demezmi:KK30: donup kalmışım. gülmeye başladı. ısrar etsem inanacaktın değilmi diye. vallahi inanırdım.:KK9:

valla ben de hiç hayatımda ne kuaföre gitmiştim ne de başkasına aldırmıştım. ama bu halde mecbur gittim. hatta bugün 2ç kez gittim. valla hiç eziyet çekmeye gerek yok başta utanıyor insan ama sonra alışıyor. şimdi mis gibi doğumu bekliyorum. jiletle ertesi gün çıkıyor. kaşıntısı tahrişi de cabası..

valla ben de hiç hayatımda ne kuaföre gitmiştim ne de başkasına aldırmıştım. ama bu halde mecbur gittim. hatta bugün 2ç kez gittim. valla hiç eziyet çekmeye gerek yok başta utanıyor insan ama sonra alışıyor. şimdi mis gibi doğumu bekliyorum. jiletle ertesi gün çıkıyor. kaşıntısı tahrişi de cabası..
o kaşıntıyı tahrişi hiç sorma canım ya. bişey değil kollarımmı kısaldı ne yetişemiyorum zaten. ama şu kahrolası utanmanın önüne gecemiyorum. normalde epilatör kullanırdım sürekli. ancak doktorum şimdi tavsiye etmiyor. ağdayı ise hiç denemedim. denemek için gebeliğin bu son haftaları uygunmu bilemiyorum:18:

arkadaşlar hakkaten zor iş bu kıl tüy işleri , bende şimdi kara kara düşünüyorum , napsam acaba, ben 1 kere ağda yaptım oraya hayatımda, oda düğünümde , dayanılmayacak gibi değildi ama alan benim arkadaşmdı , o şimdi uzakta , kuaförede gidemem utanırım ben yaa, napcam yaaa jilet işide zor karnım kocaman oldu yapamıyorum kendim , artık tüy dökücü krem alcam başka çare yok , en azından 1 haftada olsa temiz kalır :KK14:

canım tüy dökücülerde kimyasala madde var o yüzden onu kullanma yapcaksan gene jiletle yap ama eğer bi akraba imkanın varsa ağdayla aldır ben anneme aldırcaktım ama uzakta oturuyolar temizliğe geldiği zaman daha tam uzamamışlardı gene kendim yaptım o yüzden

o kaşıntıyı tahrişi hiç sorma canım ya. bişey değil kollarımmı kısaldı ne yetişemiyorum zaten. ama şu kahrolası utanmanın önüne gecemiyorum. normalde epilatör kullanırdım sürekli. ancak doktorum şimdi tavsiye etmiyor. ağdayı ise hiç denemedim. denemek için gebeliğin bu son haftaları uygunmu bilemiyorum:18:

Sorma arkadaşım benimde ağrı eşiğimmi düşük tenimmi hassas resmen morarıyor,kıpkırmızı oluyor.Bende jilet yapıyorum.Ama nereye kadar buna bir çare ya.

Sorma arkadaşım benimde ağrı eşiğimmi düşük tenimmi hassas resmen morarıyor,kıpkırmızı oluyor.Bende jilet yapıyorum.Ama nereye kadar buna bir çare ya.

bana göre çaresi yok ben gidipte kuaföre açamam yaa yapamam bunu..utanmanın önüne bende geçemiyorum..7.ayda jilete başlarım artık son ana kadar..çok sıkcı yorucu ma napayım :KK59:

ben de ağda epilatör müthiş kıl dönmesi batıklar yapıyor.bacaklarımı kuaförde aldırdım ve aldırırım da.ama batıklar oluyor ben de bi kuaför sonra uzayınca jilet batıklar düzelsin diye.ama son ayda artık hep kuaför
ama o bölge kesinlikle kuaför istemem hem utanma açısından hem batıklar açısından.

ay kıs cok yasa emı sen :KK1: zaten sedyeye yatıyorum agda yapılırken dırekt ordan benı sedye ıle cıkarırlar oyle bırsey olursa kolaycana gıderız :KK52:

X