Saç Uzatma Yöntemleri mecitefendi sarımsak şampuanı kullanan var mı

_LipStq_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
224
0
kızlr bn kullanıyorum bir kaç defaır snki uzama var saçlarımda 2cm gibi ayrıca dökülme durdu ama saç çıkarmadı kullannlar yorm yazsın memnun kaldınızmı sizde nsl oldu:kk77:

ya bende sarımsak şampuanından kullanmak istiyorumda kokusu kötüdür saçı kokutur diye cesaret edemiyorum canım koku falan bırakıyor mu kurutmuyor dimi saçı olumsuz bi etki etmedi sanırım sana bende en kısa zamanda denicem :KK71:

Ya kimse kullanmıyor mu neden cevap verilmedi hala dünden beri cevap bekliyorum...:KK59:

ben kullanmıştım ve saçımı çok kurutmuştu. ısırganlı, ballı zeytin yağlı olanları da kullandım ,ilginçtir onlar da kuruttu.zaten bitkisel şampuanlar kuru saçlar için değil bence.saçın kuru değilse dene bak istersen.

saçlarım çok kurudur benim:KK50: 10 gün yıkanmıyım zar zor yağlanıyor okadar yani uçları daha da bi kuru malum kırıklar o şekil yani yıkanmadan önce yağlamassam olmuyor ıslakken bebe yağı ile falan su tutmasına yardımcı oluyor o şekilde

Son düzenleme:
bayramdan önce aldım , 2 kere filan kullandım. benim saçım kurudur yani yağlanmaz. uçlarında da kuruluk vardı. boya ve orialden dolayı. kullanım sonucunda saçlarım kurumadı. bana saçlarım daha yumuşak geldi.
saçlarımı 2 kere şampuanlıyorum ve saçımda biraz bekletip durluyorum. normal şampuan kullanırken saç kremi de kullanıyordum ama artık kullanmıyorum. şampuanın etkisini kremle engellemek istemiyorum.

X