GUCCİ GUİLTY ve GUCCİ FLORA

gizzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2010
3
0
selam guccinin "GUCCİ GUİLTY ve GUCCİ FLORA" bu iki parfümünü deneyenler varmı aranızda kokuları nasıl acaba ben fazla sekerli kokulardan hoşlanmıyorum.iki parfüm hakkındaki yorumlarınızı ve karşılaştırmalarınızı bekliyorum....

gucci guilty bende çok merak ediyordum.şişesi falan çok şık duruyo.ama emin ol içi öyle değil.bana çok şekerli geldi.kaldıki vanilya ve şekerli kokularını seven biri olarak çok bilindik geldi.diğer kokusunu denemedim ama.

gucci flora'yı kullanıyorum favori parfümümdür ağır olmayan çicek kokusu hafifde pudramsı.. guilty ise biraz ağır ve çiceksi bir kokudur ve arkadaş şekerli demiş ama kesinlikle çok şekerli değildir

Son düzenleme:
Gucci Flora kullanıyorum kesinlikle çok güzel ve kalıcı...
Tavsiye ederim. :KK61:

gucci guilty ilk kez bugun denedim... çok nefis oryantal bi koku cok zor koku begenirim buna bayıldımmmmm.. yalnız orijinali cok pahalı yarın d&p den bakıcam aynıysa koku alıcamm

Gucci fLora kullanıorum hafif koku sewmiosan kesinlikle denemelisin..

gucci flora çiçek kokusudur pudramsı..şekerli değildir hatta bişeye benzetiyorum ama neye benzetiyorum die düşünürken buldum neye benzediğini..ilkin lacoste touch of pink'e sonrasında givenchy very irrestible'a benziyor siz ne dersiniz?yoksa benim uydurmammı :KK9:
bu arada guilty'i denemedim ama by gucci süperdi ama henüz onu bişeye benzetemedim :)

Son düzenleme:
Gucci guilty'i calisitigim sirkette bir arkadasim d&p ( kodu G-14) acik parfum olarak kullaniyordu. Sonbahara dogru bende almayi düşünüyorum. Suan kullanilmayi bekleyen cooooook parfum var elimde.

Kiz sıktığı zaman parfümü aklima cocuklugumda yediğim misbonun visneli sekeri gelir. Cokta sekerli insani bayan koku degil ama niye boyle hissettiriyo bilmiyorum. Bu arada orjinalini koklama firsatim hic olmadi . :KK61:

selam guccinin "GUCCİ GUİLTY ve GUCCİ FLORA" bu iki parfümünü deneyenler varmı aranızda kokuları nasıl acaba ben fazla sekerli kokulardan hoşlanmıyorum.iki parfüm hakkındaki yorumlarınızı ve karşılaştırmalarınızı bekliyorum....
guccıflora am bır yaz kokusu hatta cantamda yerını aldı bıle:))
tavsıye ederım
Christian Dior Dior Addict 2 Edt 100ml Bayan Tester Parfüm.JPG
addıct 2 yıde tavsıye ederım.cıcek solenı

X