Saç Rengi ve Saç Boyama kızıl saç boyası

SummerMiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
700
2
kıpkırmızı yani canlı koyu olmayan marketlerde satılan saç boyası tavsiyesi verebilirmisiniz aslında aklımda 3 adet boya var palette sonbahar kızılı,loreal preference açık kor kızıl(bunu kullandım ama daha canlısı vardır belki diye soruyorum) ve garnier bakır alevi kesinlikle koyu bir kızıl olmasın internette satılan tüp boyalardan önerileriniz varsada bekliyorum ya da ekstra kızıllık için boyalar varmış sanırım beni aydınlatırsınız çok sevinirim :)

tam olarak şu renk;

tumblrlbfqukjwza1qau8q7.jpg

garnier bakır alevine boya.
aynı böyle canlı kırmızı oluyor.
bir arkadaşım boyamıştı bu renge.

onun saçları açıkmış benimkisi koyu kestane boyasız :S of bilemiyorum napsam bakır boyayacaktım siparişde verdim ama boyalar gelmedi şimdide kızılda karar kıldım böyle olunca

onun saçları açıkmış benimkisi koyu kestane boyasız :S of bilemiyorum napsam bakır boyayacaktım siparişde verdim ama boyalar gelmedi şimdide kızılda karar kıldım böyle olunca

kendi saçın koyuymuş.sen direk kızıla boyamayla o derecede canlı kırmızı elde edemezsin.
kuaföre gitsen açmadan katiyen olmaz diyceklerdir.:)

biliyorum hani boyasam kızıl akan bir renk zaten gittikçe istediğim rengi elde edebilirim ama bu sefer dipten gelenlere işlem uygulamak gerekir açılıncada kızıl ilk yıkamada akıyor direk

akmayan kızıl için igora royal derim ama 2. boyamayı yapmak şart eğer saç zemini açık renkse

o zaman igora royal, bazı parfümerilerde var. istanbulun neresindensin bilmiyorum ama kadıköyde, dershaneler sokağında sümerbankın aşağısında sağda ufak bi parfümeri var orda satılıyor 6lık oksidan ile boyayabilirsin saçlarını. bu biraz viyoleye çalan bi kızıl. ama açık bir renk belli, 7-887 diye bir renk olacaktı sanırım. onun içine çok azcık pembelik katılırsa 2 fındık kadar (igorada var o mix ton) çıkar bu renk. ama her zaman canlı olmasını bekleme tabi ama igora en az akan boya kızıllarda. ilk boyadığında belki akabilir, üstünden bir kez daha geçersin.

7.887 i ben internetten sipariş vermiştim bakır kızıl diye geçiyordu tabi içine pembelik katılırsa haklısın böyle bir renk çıkabilir sipariş verdiğim halde paket hala gelmedi sinir oldum ulaşmıyolarda bir garip :S istanbulda değilim artık izmir'de nasıl bulabilirim bilmiyorum olmazsa arkadaşım buraya gelicek ondan istemem gerek :KK70: çok teşekkürler

çok öncedende kızıl renk kullandım akıp duruyor ama seviyorum :) kestire kestire kurtuldum mavi siyah boyasam bile alttaki kendi rengim olduğundanmıdır bilemiyorum boya 1 ay içinde tamamen akıp gidiyor bunu şans bilerek ben de kızıl yapsammı diye düşündüm ama tam istediğim gibi boya bulamadım

hala boyaların gelmediyse igora royal intense 9.888 in içine çeyrek 6.888 ,15mlde 6.89 koyarsan yuzde 9 luk oksıdanla bu rengi elde edersin sanırım .saçta çok az viyolelikte var çünkü .

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim küllü mango boyalarım gelmedi bende paramı geri aldım sinir oldum izmir'de bulmaya çalışıcam artık bu boyaları

paranı alabılmışşın oda iyi . bu yazdıgım boyalar kolay bulunuyor. mor kutuda oluyor . umarım bulabılırsın . bugun eminönundeydım ve gördüm bu boyaları ordan aklıma geldi.

şu bayram bittiği gibi boyamayı düşünüyorum zaten umarım izmir'de de bulabilirim çok teşekkür ederim gerçekten :KK70:

X