Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

tatlım ya senin belritiler neydi adetin kaç gün geçti geçen ay hasta olmuşmuydun bana söyler misin ????ay nolur çatladım burda...

sweetwittch çok tebrik ediyorum. İnşallah sağlıkla kuağına alırsın....

Adetin kaç gün geçince belli oldu acaba? Benim bu 2. günü. Sabah test yaptım. 2. çizgi yok denecek kadar azdı. Çok belirsizdi. Bende acaba olmadımı dedim. Çok üzüldüm. Ama sürekli adet sancılarım var günlerdir. Kesin erken yaptım testi. Ben 31 Aralıkta yapmayı düşünüyodum..
Ama eşime uyup yaptım erkenden işte :KK43:

sweetwittch çok tebrik ediyorum. İnşallah sağlıkla kuağına alırsın....

Adetin kaç gün geçince belli oldu acaba? Benim bu 2. günü. Sabah test yaptım. 2. çizgi yok denecek kadar azdı. Çok belirsizdi. Bende acaba olmadımı dedim. Çok üzüldüm. Ama sürekli adet sancılarım var günlerdir. Kesin erken yaptım testi. Ben 31 Aralıkta yapmayı düşünüyodum..
Ama eşime uyup yaptım erkenden işte :KK43:

adet günüm dündü ama hep 2 gün önce gelirdi ben salıdan hesaplıyorum dün evde yaptım çıkmadı bugün hemşire yapınca anında çıktı bende anlamadım ben 2 damla idrar koymuştum hemşire bi çay kaşığı kadar koydu nerdeyse ondan mı bilemicem valla :)

poeetik hamilesin canım :) :) benim adetim de bi kaç gün geçince yaptım ikinci çizgi çok silikti hatta bayaı zor görünüodu :) ama şimdi 2 yaşında bi kızım var :) :) kan testi yaptır muhtemelen daha çok küçüktür... benim kızımı öğrendiiimde 2 3 haftalıktı kızım :)

poeetik hamilesin canım :) :) benim adetim de bi kaç gün geçince yaptım ikinci çizgi çok silikti hatta bayaı zor görünüodu :) ama şimdi 2 yaşında bi kızım var :) :) kan testi yaptır muhtemelen daha çok küçüktür... benim kızımı öğrendiiimde 2 3 haftalıktı kızım :)

Ayyy keşke ya. Ne kadar zor beklemek. Sabah o silik çizgiyi görünce kaynar sular döküldü başımdan.

Eşimin benle yaşıt bi akrabasıda yeni doğun yaptı. Bugün soruyorlar haliyle sizde yokmu diye. Çok gerildim valla. Allah herkesin yardımcısı olsun bu yolda. Gerçekten anlayışsız insanlarla uğraşmak çok zor :KK47:

Şu listeden bir tane bile olsa hamile çıkcak di mi? Ben değilsemde bir tanemiz çıkacak di mi? Çıkar çıkar niye çıkmasın ki. Çıkmalı. çıksın artık. e çıkacak tabi. Mutlaka çıkacak. Çıkar gibi. Çıktı bile belki. Ha gayret çıkacak. :))

Şu ay sonu şurdan birisi için heyecanlanalım lütfen.lütfen.

Bende belirti arıyorum kendime. yine aynı tipik dinlemeler. Bu ay tek fark çok yemek yemem. tıka basa. ama sinirden, ama heyecandan, ama adetten, ama bebekten bilmem. bitek bu var zaten :)))

Adet ağrıları gibi ağrılar başladı , vuruyor ara ara . özellikle bacağıma. bu ağrı girdi mi ben bütün ümidimi kaybediyorum. 24 bile beklemeden gelecek gibi. öfffff..

malesef aynı şekilde sağ baacağıma kasılma tarzında bi ağrı girdimi tamamen ümüdimi kaybediyorum :KK43:çünkü adet belirtim

Ayyy keşke ya. Ne kadar zor beklemek. Sabah o silik çizgiyi görünce kaynar sular döküldü başımdan.

Eşimin benle yaşıt bi akrabasıda yeni doğun yaptı. Bugün soruyorlar haliyle sizde yokmu diye. Çok gerildim valla. Allah herkesin yardımcısı olsun bu yolda. Gerçekten anlayışsız insanlarla uğraşmak çok zor :KK47:

aman sen takma kimseyi ben evlendim 2. ayda hamile kaldım kızıma bu seferde ne acelemiz varmış hayatımızı yaşasaymışız dediler büyükler takma... elalemin ağzı torba deilki bırak konuşsunlar sen dediklerine kıymet verme ki onlar bu durumu daha fazla uzatmasınlar :) ama inan ikinci çizgi kullandığın bir ilaç yoksa ya da farklı bir durum yoksa ikinci çizgi silikte olsa asla çıkmaz tabiki 10 dk dan fazla bekletmediysen :) :) hayırlı olsun kız :) :) :)

aman sen takma kimseyi ben evlendim 2. ayda hamile kaldım kızıma bu seferde ne acelemiz varmış hayatımızı yaşasaymışız dediler büyükler takma... elalemin ağzı torba deilki bırak konuşsunlar sen dediklerine kıymet verme ki onlar bu durumu daha fazla uzatmasınlar :) ama inan ikinci çizgi kullandığın bir ilaç yoksa ya da farklı bir durum yoksa ikinci çizgi silikte olsa asla çıkmaz tabiki 10 dk dan fazla bekletmediysen :) :) hayırlı olsun kız :) :) :)

yeni hamişlere hayırlı olsun çok mutlu oldum bende istiyorum artık ama bir iki gün daha beklemeliyim sabredicem inş. darısı bizlere

Tabii haklısın takmamak lazım. Ama benim yapım işte..

İnşallah hamileyimdir..Yok ilaç kulanmıyorum. 3 dakikada çıktı silik çizgi. Çok teşekkür ederim cevapların için. Çok sağolasın...:KK19:

ya canım ben ekledim sonra eşimle benim ortak hesabımız bu o da kim dedi dedim böyle böyle o sebepten ötürü sil dedi... o bitraz katıdır bu durumda... özür dilerim yoksa en ufak bir ard niyet yok...akşam da sen söyledin fakat bu seferde siteye giriş yapamadım geçici bakımdadır yazdı durdu nedense ancak fırsat bulabildim ben mesajda gönderemedim sana...

ben de istiyorum o çizgiyi... o ikinci çizgi varya ikinci çizgi ah onu tekrar görmek istiyorum:) :)

X