Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

arkadaşlar ben de sizin gibi beklemedeyim:)ben bu ay günümde regl oldum ama normalden farklı oldu ve uzun sürdü.normalde reglimin son günlerinde kasıkta batma olmazdı ama kasıklarımda ağrı,batma geçmedi ve baş ağrılarım geçmedi.böyle bi durum yaşayan var mı merak ettim.neden oluyodur bu şekilde?

valla arkadaşlar benim 3 ay öncesine kadar 30 güne kadar olurdu şimdi 45 lerde olduğu için aslınca gecikti 37.gün ama yine gecikti diyorum inş hamileyimdir test yapmaya korkuyorum yalnız gögüs uçlarım acırdı şimdi her tarafı acıyo ve sol tarafımda ara ara ağrı var Allah biliyor yaa varmı yokmu oooofff yaa

Kızlaaar 4 gün sonra batım merakla bekliyorummm :) belirtilerim var ama adet belirtileride olabilir ikiside birbirine çok benziyor...

hadi kızlar hepinizin güzel haberlerini bekliyorum inş.
ben bu topiği açtığımda sizler gibi gün sayıyordum şimdi şükürler olsun 6 aylık bi kızım var
zamani gelince inş. sırayla yaşayacaksınız bu duyguyu inş.

arkadaşlar ben de sizin gibi beklemedeyim:)ben bu ay günümde regl oldum ama normalden farklı oldu ve uzun sürdü.normalde reglimin son günlerinde kasıkta batma olmazdı ama kasıklarımda ağrı,batma geçmedi ve baş ağrılarım geçmedi.böyle bi durum yaşayan var mı merak ettim.neden oluyodur bu şekilde?

canım her ay aynı olacak diye bişey yok :nazar:

Arkadaşlar adetime daha 10 gün var ama bugün benim kasıklarımda bir ağırlık hissi var hafif kasılmalar oluyor yürürken, bu belirti olabilir mi? Birde birtürlü geçiremediğim baş ağrısı... cevap yazarsanız çok sevirim...

Arkadaşlar adetime daha 10 gün var ama bugün benim kasıklarımda bir ağırlık hissi var hafif kasılmalar oluyor yürürken, bu belirti olabilir mi? Birde birtürlü geçiremediğim baş ağrısı... cevap yazarsanız çok sevirim...

şimdi ben de bunu düşüyordumm...benim adetime 13 gün var ama dündenberi hafiff sancılar giriyor rahmime....kasık değil karın değil hissediyorum hafif ama sızı var işte.düşünüyorum hamilelik belirtisi olamaz çünkü daha çok erken...hamilelik belirtisi olması için baya baya erken döllenme olması lazım...yoksa psikolojik mi diyorumm ama yok işte daha önce hiç hissetmediğim şekilde hissediyorum...

selam kızlar benım adetımden 11 gun gectı hala tık yok normalde 28 gunde bır adetoluyorum bu ay cok gecıktı evde test yaptım sonuc negatıftı :KK14:

adetime 5 gün var ama geçmek bilmiyor.bu ay çok farklı şeyler oluyor.sarı ve yoğun akıntım diğer aylarda yoktu bir de pembe akıntı geldi.bu yüzden çok umutluyum çok merak ediyorum inşallah bu ay olur ama geçmiyor günler..........

benm adetime 1 gün kaldı ben 1 hafta önceden adet ağrıları yaşardım hep ama bu ay hiç bişi yok.çok garip geliyor hiç ağrı çekmemek hamilelikte böle bişi olabilir mi?göğüslerde brz dolgnlk var ama ağrı yok(adet zamanında göğüslerimde çok hassas olurdu).annem ve eşim 10 gün içinde kilo aldığımı dile getirdiler bende üzerimde bi ağırlık yorgunluk hissediyorum.bi de yemeklerden sonra çok hafif bi bulantı yada mide gazı tarzı şeyler yaşıyorum...

adetim 1 gün gecikti hiç umudum yok ama yinede buraya yazmak istedim adet belirtilerimin hepsi var yalnız tek bi belirti farklı şimdiye kadar hiç yaşamadım vajinamın içinde pazar günü başlayan bi titreme söz konusu sanki çok düşük voltajda elektirk veriliyormuş gibi titreme yapıyor seğirme değil ama onu biliyorum bu çok farklı bi durum acı vermiyor ama tuhaf tabi herhalde ne demek istediğimi anladınız aranızda böyle birşey yaşayan oldumu??

Benim adetimi tam 8 gun gecmisti bende tam sanirim hamileyim diye dusunurkenn adet oldummm nasil uzulduumu anlatamammm butun hamlilelik belirtilerini de yasadim guya .. demem o ki arkadaslar kendinizi fazla dinlemeyin oluruna birakin cunku sonu husranla bitince acaip uzuluyo insannn :KK43:((((( rabbim hepimizin kucagini saglikli bebislerle doldursun insallah.. aminn

Merhaba arkadaşlar benim de adetim 30-31 günde oluyor... geçen ay 29 günde oldu...en son 29 kasımda adet oldum.Bugün adetimin 29. günündeyim. sadece bugün sabah işe gitmek istemedim, aşırı bulantım, baş ağrım ve halsizlik vardı. Ancak bu durum ben de hamilelik düşünmeden önce de ara ara oluyordu, o nedenle takmadım.Onun dışında her ay adetten önce göğüslerim de aşırı hassasiyet olurdu bu ay olmadı henüz. Ya üşüttüm ve adetim daha geç olacak, ya da hormonlarım düzene girdi.Hamileliği 4 aydır falan istiyoruz ama ancak geçen ay yumurtlama dönemini denk getirebildik. o da tuttuysa bile günde 5-6 tane nar suyu içmekten düşmüştür:KK43:( çünkü erken adet oldum nar söktürücüymüş o nedenle erken adet olduğumu düşünüyorum...Gerçekten şöyle sağlıklı her uzvu yerinde, hayırlı kul, hayırlı ümmet, hayırlı nesil olacak her iki dünyada bahtı açık evlatlar nasib etsin Rabbim isteyen herkese inşaallah...Umutla-umutsuzluk arasında bekliyorum inşaallah Rabbim hayırlısıyla doldurur göbüşlerimizi...

benim adetime daha bır hafta var ama kasıklarımda bır agrı olusuyor dunde belım agrımaya basladı sankı durmadan hastayım ıyılesemıorum acaba hamılemıyımm idrara cok cıkamıorum daha dogrusu bekletıorum ve yogun bır sekılde ıdrara cıkıorum cok merak edıorum umarım hamıleyımdır bunlar sızce hamılelık belırtısımı

X