Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

Gerci adet snrasinda tatile gitmistik enfeksyon varmis biraz dr fitil verdibikac gundur onu kullaniyorum. Usuttugum icin de olabilir diorum. Ayin 10 unda kontrolum var bakalim nolcak.

Gerci adet snrasinda tatile gitmistik enfeksyon varmis biraz dr fitil verdibikac gundur onu kullaniyorum. Usuttugum icin de olabilir diorum. Ayin 10 unda kontrolum var bakalim nolcak.

kuzu enfeksiyon varsa tutması zor oluyormuş..ben 4 ay idrar yolu enf yaşadım. doktor bana boşa deneme olmaz çocuğun dedi ve denediğim halde olmadı.. 6 aydır bebek istiyoruz ve ben 5 ay boyunca hep hastaydım. 4 ay idrar yolu 1 ay da lenf bezlerimin şişmesiyle hep antibiyotik kullandım..ilk kez bu ay normaldim denedik ama sanırım olmadı zira hafif lekem başladı bile.

kuzu enfeksiyon varsa tutması zor oluyormuş..ben 4 ay idrar yolu enf yaşadım. doktor bana boşa deneme olmaz çocuğun dedi ve denediğim halde olmadı.. 6 aydır bebek istiyoruz ve ben 5 ay boyunca hep hastaydım. 4 ay idrar yolu 1 ay da lenf bezlerimin şişmesiyle hep antibiyotik kullandım..ilk kez bu ay normaldim denedik ama sanırım olmadı zira hafif lekem başladı bile.

tatlım aynı sorunlar bende vardı..neredeyse 1 yıla yakın enfeksiyon ve iltahapla mücadele ettim...o durumlarda da zor tabi hamilelik...bi sonraki ay için dene

Son düzenleme:
Bana olmaz demedi sadece az bise enf var dedi fitili kullan dedi. Hormon testi fln da istemedi. Zaten biz de yeni dusunmeye basladik. Enf icin sogan kurunu okudum ama yakinlarim cok erken onu dusunmen icin ddi. Zaten benim ilk alttan muayenemdi o kdr yeniyim yani ama burdan okuduklarim sayesinde baya bi hakim oldum konuya :))

tatlım aynı sorunlar bende vardı..neredeyse 1 yıla yakın enfeksiyon ve iltahapla mücadele ettim...o durumlarda da zor tabi hamilelik...bi sonraki ay için dene

canım bu ay da yumurtlamadan sonra yanmam ve sık idrara çıkmam oldu ama 2-3 gün sürdü şükür ki...nasıl kurtuldun peki? bir de benim bu idrar yolundan sonra yaşadığım bir durum var. dar, sıkı şeyler giyince ve uzun süre oturunca vajina girşim yanıyor..sende de olmuş muydu? iki farklı doktora da muayene oldum hiç bir sorun yok dediler. ama hayatımı çok etkiliyor..pantolon giyemez oldum. bu arada 4 aydır idrar yolu enf var ama 1.5 senedir 3 kez yakalanıyorum...geçen sene nisan, eylül ve bu sene şubattan beri.

Bana olmaz demedi sadece az bise enf var dedi fitili kullan dedi. Hormon testi fln da istemedi. Zaten biz de yeni dusunmeye basladik. Enf icin sogan kurunu okudum ama yakinlarim cok erken onu dusunmen icin ddi. Zaten benim ilk alttan muayenemdi o kdr yeniyim yani ama burdan okuduklarim sayesinde baya bi hakim oldum konuya :))

canım sen yine de adetinin 2-3. günü hormon baktır..sadece bebek için değil her anlamda yaptırmamız gerekiyor. ben yaptırdım şükür sorun çıkmadı. eşim de sperm testi yaptırdı o da normal..ama işte olmadı gitti bebeğimiz 6 aydır.

adetim 2 gündür geçti 3 saat önce falan kahverengi akıntı başladı ama çok değil yerleşme kanaması olabilir mi test aldım negatif çıktı kan testi yaptırsam çıkar mı ?

Walla canim bende de kawik agriai bitmek bilmedi goguslerim sisti belim de agrior adetim de 2 gun gecti. Ben de 2 gun onve predictor yaptim ama bise cikmadi. Ama kahverengi leke yerlesme olabilir bence. Vaktin ve imkanin varsa git yaptir derim merakta kalacagina

Walla canim bende de kawik agriai bitmek bilmedi goguslerim sisti belim de agrior adetim de 2 gun gecti. Ben de 2 gun onve predictor yaptim ama bise cikmadi. Ama kahverengi leke yerlesme olabilir bence. Vaktin ve imkanin varsa git yaptir derim merakta kalacagina

ya benim de kasık ağrım 3 gündür devam ediyo yarın gidip yaptırayım en iyisi kan testini ama bu akıntı kafama takıldı işte inşallah ikimizde hamileyizdir :) cvp için de teşekkürler

Ben de cumaya kadar beklemeyi dusunuyorum snra olmazsam kana gidicem bole agri cekerek oturmaktan iyidir en azindan sebebini bilirim diye dusunuyorum :) biz de ilk defa bu ay denedik olursa buyuk şans olur inş hepimize en kisa zamanda guzel haberler almayi nasip etsin Rabbim

amin inşallah bizim bi sene olcak temmuzda ya bu arada benim kahverengi akıntı sulu kan gibi gelmeye başladı :KK43:

adetime 2 gün var 5 temmuzda adet olmam gerekiyor. şu 2 gündür ayaklarım üşüyor felaket bir gaz gazla beraber sancı kasıklarımda eğlildiğim zaman ağrıyor inşallah hamileyimdir.

kızlar ben agrılara dayanamayıp acile gittim test yaptırdım negatif gelecek diyordumkiiiiiiiiii 176 b hcg çıkmışşşşşş son adetım 5 hazirandı. 25 haziranda kanda çıkmamıştı. 10 gün sonra 176 çıkmış nasıl sizce değerlendirin ayol hamileyim hamileeeee :) Allah herkese bu heyecanı tattırsın yavrime de ömür versin inş :))):KK9:

slm aranız yeni katıldım ama uzun zamandır sürekli yorumları okuyorum. ben de bebiş istiyorum 1,5 yıllık evliyiz, 4 aydır uğraşıyoruz.reglime iki gün kaldı, sanırım bu ay da boş, hiçbir belirti yok :KK43: bırak adet belirtisi bile yokkk. on ikinci günümde yumurtam çatladı,dr gördü. bugün yirmi dokuzuncu gün şimdiye belirti olması gerekmez miydi? bir de silik de olsa idrar testinde çıkmaz mıydı sizce??? nolur bir şeyler yazın :KK43:(

kızlar ben agrılara dayanamayıp acile gittim test yaptırdım negatif gelecek diyordumkiiiiiiiiii 176 b hcg çıkmışşşşşş son adetım 5 hazirandı. 25 haziranda kanda çıkmamıştı. 10 gün sonra 176 çıkmış nasıl sizce değerlendirin ayol hamileyim hamileeeee :) Allah herkese bu heyecanı tattırsın yavrime de ömür versin inş :))):KK9:

maşallah Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah hayırlısıyla kucağınıza alında,tüm isteyenlerde nasip etsin Rabbim. benim bugün yarın regl olmam lazım ama yumurtalıklarda ağrı hissediyorum acaba diyorum farkında olmadan üşüttüm falan mı yoksa,regl başlamak üzere mi, belirtiler arasında var mı yumurtalık ağrısı?

bende belirtiler var galiba kızlar ya.. göğüslerim taş gibi. uçları acıyor.. hele bel ağrısından ölüyorum sanki. akıntım var daha adetime 10 gün varr.. bugğn dayanamadımhamilelik testi yaptım negatif

arkadaşlar ben bebek istiyorum ama bu yumurta çatlaması falan nedir ben hiç bilmiyorum :KK43: yani yumurta oluşumu anlamında mı? off benim doktora gitmem gerekir mi? bebek isteyenler gidiyor mu doktora illaki?

Son düzenleme:

tebriklerr canımm çok sevindimm.. benimde son adetim 18de başladı 24de bitti. tahminince ne zaman kanda çıkar senin bu duruma bakarsak

Merhaba hanımlar,
Reglime 6 gün var ve geçmiyor, Şuan sadece kasıklarımda ara ara ağrı ve kokulara karşı hassasiyetim var... Gögüslerimde herhangi bir belirtide yok :26: Ha bu arada ayaklarım buz gibii. geceleri üşüyorum. Mevsimin ağustos olduğunu düşünürsek değişik tabi.Bu bekleyiş beni öldürecek sanırım :)

Son düzenleme:
X