Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

bugun dr gittim. bebeğim benimle :) :) :) rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin. isteyen herkesin kucağına versin Allah'ım

Gozunaydin Cnm allah bebeğini sana bağışlasın
sağlıkla gelsin bebeğin darısı tüm isteyenlere:KK19:

Merhabalar, adetime yaklasik 10 gun kaldi. Bugun 20. gun. 4. denememiz olacak. Hic bir belirti yok, icimde herhangi bir his de yok. :63:

İlk ay cok umutluydum, hemen hemen her belirti vardi. Anladim tabi ki psikoljik oldugunu.:olamaz: Hayirlisi olsun tabi. Bekliyoruz bakalim. :KK73:

Kızlar bugün regl günüm ama gecikebilir geçen ay ki gibi.. belirti olarak kasık ağrısı baş ağrısı hafif göğüs um fln ağrısı ama takmiyorummm:dondurma::KK12::63:

Test yapsam mi yarın acaba yoksa beklesemmi kızlar ya

Kızlar bugün regl günüm ama gecikebilir geçen ay ki gibi.. belirti olarak kasık ağrısı baş ağrısı hafif göğüs um fln ağrısı ama takmiyorummm:dondurma::KK12::63:

Bence bekle canım.geç döllenme falansa çıkmayabilir.

Umarım hayırlısı olur, hepimiz için. Kırmızıları gördün mü merak ettim cnm :KK16: Eğer hala görmediysen, test yapmak için 1-2 gün daha bekle derim ben.

Umarım hayırlısı olur, hepimiz için. Kırmızıları gördün mü merak ettim cnm :KK16: Eğer hala görmediysen, test yapmak için 1-2 gün daha bekle derim ben.
Yok test yapmak istiyorum ya daha çok üzülürüm yoksa gibi geldi haber veririm inş kızlar size dua edin:dua:

Kızlar negatif cikti hayırlısı buymus bu ay..
Belirtileri takmamakla hakliymisim:dondurma:
Regl im henüz gelmedi hayirlisiii:KK49:

Arkadaslar oncellikle merhaba. Allahim bebek isteyen sherkese hayirli evlatlar nasip etsin kimsenin kucagini bos birakmasin insallah.size bisey soracagim bu ay klomen kullandm 29 unda adet olmam gerekiyo ama bi haftadir hep adet olacakmışım gibi yani sanki akti akacak gibi bi haftadir suanda sancim var ara ara kasik agrim oluyo gogus ucumu elleynce cok agriyo ve sis sizce hamilemiyim yardimci oln lutfen

Arkadaslar oncellikle merhaba. Allahim bebek isteyen sherkese hayirli evlatlar nasip etsin kimsenin kucagini bos birakmasin insallah.size bisey soracagim bu ay klomen kullandm 29 unda adet olmam gerekiyo ama bi haftadir hep adet olacakmışım gibi yani sanki akti akacak gibi bi haftadir suanda sancim var ara ara kasik agrim oluyo gogus ucumu elleynce cok agriyo ve sis sizce hamilemiyim yardimci oln lutfen
test yapmadın mı canım ?

Kızlar bugün test yaptım ve maalesef o ikinci çizgiyi göremedim. Eşimle yaşadığımız hayal kırıklığı sanki uzun süredir bunu planlayan hatta tedavi olanların yaşayacağı gibiydi. oysa ben eşimin ısrarı ile yeni korunmayı bıraktım.bu kadar istediğimizi bilmiyordum. bilemiyorum, belirtileri yanlış anlamış olabilirim ya da bile bilemiyorum işte. eşimi ve kendimi buna ümitlendirdiğim için kızıyorum kendime..
İnşallah Allah bütün bebek isteyenlere hayırlı zamanda nasip eder ve ettiklerine de ona bakma ve taşıma gücü verir.

Adetine 10 gün kala test yapıp negatif gören rooa :) bu ay aslında hamileydim çok şükür

X