Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

arkadaşlar merhhaba,tek taraflı kasık ağrısı hamilelik belirtisimidir acaba,ben 12gün önce aşılama yaptırdım 5.gün ve 11.gün keskin ama kısa süren ağrılar oldu hep tek tarafta,bende 2 yumurta vardı gelişen sağ taraftaydı fakat benim sol tarafım ağrıyor hep ,tedirgin oldum

arkadaşlar merhhaba,tek taraflı kasık ağrısı hamilelik belirtisimidir acaba,ben 12gün önce aşılama yaptırdım 5.gün ve 11.gün keskin ama kısa süren ağrılar oldu hep tek tarafta,bende 2 yumurta vardı gelişen sağ taraftaydı fakat benim sol tarafım ağrıyor hep ,tedirgin oldum

benim ekim ayında sağtarafımda kasık agrım vardı yatakta sağa sola dönerken çok agrı yapardı adetime 5 gün kala gittim kan testi yaptırdım hamile çıktım ama sonlandı biyokimyasal gebelik geçirmişim bu ay yine aynı şekildeyim kasık agrısından ve şişlikten eğilip birşey bile alamıyorum yatakta donömiyorum çok sancı yapıyor inşallah vardır yarın belli olucak bakalım senin için dehayırlısı olsun

benim de adetime 5 gün var acaba idrar testini ne zman yapsam geçen ay 1 inde adet olmuştum fikri olan arkadaşlardan cevap bekliyorum :44:

benim de adetime 5 gün var acaba idrar testini ne zman yapsam geçen ay 1 inde adet olmuştum fikri olan arkadaşlardan cevap bekliyorum :44:

idrar testi için adetin geciktikten sonra yaparsan daha iyi olur. ama kan tahlili i.in daha erken olabiliyo sanırım tam bilmiyorum. ama idrarın kana gore daha yavas ve netsonuc verdigini biliyorum

ahhhhhhh ahhhhhhhhh
2gun once esim yanlislikla icime bosaldi korunmuyoruz da iki senedir yani esim korunuyor geri cekilme yontemi ile.. bir oglum var ikinciyi dusunmuyordu esim ama ben istiyordum... sizce hamile kalma sansim nedir? regalim 7sinde bitmisti ve tekrar c.tesi baslamasi gerek.... ogunden beri aklimdan cikaramiyorum aceba mi diye ve inanin sanki karnimda sislik varmis gibi..

ahhhhhhh ahhhhhhhhh
2gun once esim yanlislikla icime bosaldi korunmuyoruz da iki senedir yani esim korunuyor geri cekilme yontemi ile.. bir oglum var ikinciyi dusunmuyordu esim ama ben istiyordum... sizce hamile kalma sansim nedir? regalim 7sinde bitmisti ve tekrar c.tesi baslamasi gerek.... ogunden beri aklimdan cikaramiyorum aceba mi diye ve inanin sanki karnimda sislik varmis gibi..

valla kısmet, yumurtlama dönemine denk gelmişse neden olmasın...:KK53:

idrar testi yapıracaksan adetinin geçmesini beklemelisin, kan tahlili yaptıracaksan muhtemelen çıkar tabi geç döllenme olmadıysa

kızlar benimde adetim 1subatta bekliyorum ama hiç bir belirti yok agrı falan.bebek olmasını da cok istiyoruz inşallah olur yaa 1 senedir bekliyoruz yoluunu

merhaba arkadaşlar.aranıza bende katıldım.benimde ocak 31 şubat 1 gibi adet günüm.eşim askerden geleli 3 hafta oldu.çocuk çok istiyoruz ve bunun için çabalıyoruz.bu 3 hafta içerisinde hamile kalabilirmiyim acaba.eşime müjde vermeyi çok istiyorum.,

merhaba arkadaşlar.aranıza bende katıldım.benimde ocak 31 şubat 1 gibi adet günüm.eşim askerden geleli 3 hafta oldu.çocuk çok istiyoruz ve bunun için çabalıyoruz.bu 3 hafta içerisinde hamile kalabilirmiyim acaba.eşime müjde vermeyi çok istiyorum.,

inşallah hamilesindir ben 1 yıldır uğraşıyorum 2 günüm kaldı adetime bekliyorum inşallah olur bu defa:KK25:

arkadaşlar bende geldimmm bende ocak sonu şubat başı gibi olmam lazım ama inşallah olmam :) 5. denememiz bu sefer olcak gibi bi his var içimde ama inşallah yanılmıyorumdur.. göğüslerimde biraz ağrı var olucam diye üzülülüyorum ama çok da kasmak istemiyorum artık olmassada hayırlısı bir daha ki sefere inşllh.. rabbim hepimizin gönlüne göre versin... :KK59:

kızlar ne kadar zormuş bebek yapmak yaa :KK43: yumurtlama gününü hesapla vucut ısısını ölç sonrada adet ol kaç aydır kısır döngü gb sonuç negatif :84:

ya sabır kızlar rabbim izin verirse olacak inşallah sıkmayın canınızı bu günümüze hamdolsun binlerce kez :KK9::KK9:

bizde eşimle tatili ayrı ayrı geçireceğiz o ailesinin yanına ben ailemin yanına gideceğim azcık özleyelim bir birimizi ilk bebişte bu şekilde gelmişti hayırlısı bakalım neler olacak bu sefer:KK31:

canımcım zamanı gelmişse kalırsın tabi neden kalamayasın :21:

bizde eşimle tatili ayrı ayrı geçireceğiz o ailesinin yanına ben ailemin yanına gideceğim azcık özleyelim bir birimizi ilk bebişte bu şekilde gelmişti hayırlısı bakalım neler olacak bu sefer:KK31:

ilk bebismi???? tostim senin cocugun mu varr??:KK53: ben niye bilmiyorum:26:

hadi bakalım tosticim hayırlısı inşallah güzel haberlerle dönersin...:KK52:

X