Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

Canim yumurtlama yünü senin adet gününe bagli,. Önceleri adetim 29 gün sürüyordu 15.gün yumurtlama günümdü.
Ve esimle 12. 14. 16. günlerde calisiyorduk. Son 4 aydir adetim 30 gün sürüyor 16. gün yumurtlama günüm.

son 4 gün heyecan tavan yaptı bende yaaa arkadaşlar inş. yeni yıla hamiş girerizz yaa Allah ım dualarımızı kabul et ben her gün yasin okuyup ellerime üflüyorum sonrada göbüşüme sürüp dua ediyorum inş. bi faydası olur can verecek O nasip edecek O hayırlısı bakalım...

şafakdaşımdan haber varmı acaba ne durumdasınız arkadaşlar????

son 4 gün heyecan tavan yaptı bende yaaa arkadaşlar inş. yeni yıla hamiş girerizz yaa Allah ım dualarımızı kabul et ben her gün yasin okuyup ellerime üflüyorum sonrada göbüşüme sürüp dua ediyorum inş. bi faydası olur can verecek O nasip edecek O hayırlısı bakalım...

şafakdaşımdan haber varmı acaba ne durumdasınız arkadaşlar????

Bende bu gece aniden uykudan uyandiran sol kasik agrisi vardi, ara ara agri kendini hatirlatiyor saolsun. Bakalim yeni yil hedimiz bebisler olacak mi hayirlisi olsun insallah :18::18::18::18: korkuydu heyecandi derken 4 gün kaldi.

merhaba arkadaşlar.4 yaşında oğlum var ve 2.bebek için buay korunmasız ilk kez çalışmalara başladık benimde beklenmeyen batım 25 aralık heray çok düzenlidir.oğluma ilk denemede hamile kalmış ve erken gebelik üzerine hiç bir belirti yaşamamıştım belkide ozaman daha rahat kendimi dinlemiyordum.bunda kendi kendime midem yanıyo yok yok göğüslerimde şiş off uçlarına bakıyım kararma var mı diyorum halbuki göğüs uçlarım doğuma yakın kararmıştı.şimdi bugün yarın ne zaman yaptırsam kan testini diye düşünür oldum.

27 12 2011 İLEyılbası gecesi aktif olmam gerekıyormus yumurtlama gunu hesaplayıcısına göre
allahım hasretını ceken herkese nasip et tez zamanda

benim de son 4 gün ama hiçbi belirti yok gaz sancısından başka.....:KK1::KK1::KK1::KK1:

amin amiinnnn canım:) karnıma ağrılar giriyor 2 gündür başım ağrıyor galiba kırmızı kartı yiyeceğim:KK43:(( yada psikolojik bilmiyorum offf oooffff

arkadaşlar ne olur stres yapmayın ebe bir arkadaşım en önemli şeyin moral olduğunu söylüyor stres ve sürekli düşünmek çok olumsuz etkiliyor lütfen kendinizi sakinleştirin düşünmeyin rahat olun

amin amiinnnn canım:) karnıma ağrılar giriyor 2 gündür başım ağrıyor galiba kırmızı kartı yiyeceğim:KK43:(( yada psikolojik bilmiyorum offf oooffff

benim sol kasığımda hafifi ağrı ve batma var sol bacağıma kadar vuruyo bide ateş basıyo arada ateşimde hep yüksek normalde 2 gün önce gelir adetim çok stres yaptım diye umutlanmakta istemiyorum

eklendin bile tatlım

merhametli..................14 aralık (bir dahaki sefere inşallah üzülme)
berkerim.....................18 aralık?
ilksen.........................18 aralık ?
zmg...........................20 aralık
pijema2......................21 aralık(birdahaki aya inşallah canım)
filozofcan....................22 aralık
sweetwitchhh..............22 aralık
sedosumm...................23 aralık
AlxFa..........................23 aralık (birdahaki aya inşallah canım)
medne........................24 aralık
cicekdemeti.................24 aralık
dilekce61....................24 aralık
ahminelask..................25 aralık
eymen_berat...............25 aralık
gizemsami...................26 aralık
esraefe80...................26 aralık
Tkale.........................29 aralık
tuuba_87....................30 aralık

teşekkür ederim :KK9:

arkadaşlar ne olur stres yapmayın ebe bir arkadaşım en önemli şeyin moral olduğunu söylüyor stres ve sürekli düşünmek çok olumsuz etkiliyor lütfen kendinizi sakinleştirin düşünmeyin rahat olun

son gün olunca böyle oluyor rahattım daha öncesinde. aslında yeni evliyim ve daha yeni istemeye başladık ama iki annede isyan bayrağını çekti artık açık açık söylüyorlar torun istiyoruz toruuuuun diye :))))) ikisinede hayırlısı demekten yoruldum :S

benim sol kasığımda hafifi ağrı ve batma var sol bacağıma kadar vuruyo bide ateş basıyo arada ateşimde hep yüksek normalde 2 gün önce gelir adetim çok stres yaptım diye umutlanmakta istemiyorum

kesinlikle umutlanma canım daha çok üzülürsün diyenede bak :) ben geçen ay çok ümitlendim çok konuştum annem yarın dede mi geliyormuş halası mı geliyormuş, annem baban gelmek üzereymiş falan yıkıldım resmen ağladım :))

benimde sol ve sağ kasığımda ağrılar oluyo bazen bacağıma kadar vuruyo ağrısı göğüslerimde günler öncesinden acımaya başladı halbuki adetime yakın acımaya başlardı başkada bi belirtim yok bende bu ay acaba mı diyorum hayırlısı olsun hepimiz için..

kesinlikle umutlanma canım daha çok üzülürsün diyenede bak :) ben geçen ay çok ümitlendim çok konuştum annem yarın dede mi geliyormuş halası mı geliyormuş, annem baban gelmek üzereymiş falan yıkıldım resmen ağladım :))

bende o yüzden düşünmemeye çalışyorum ama olmuyo ya :KK43:

idrarrım koyu renk ve kötü kokuluydu bide göğüslerim bugün şişti çamaşır bile rahatsız ediyo yeşil yeşil damarlar var

canım maşallah sen çokmgüzel belirtiler yaşıyorsun,hadi bakalım inş.hamişsindir:KK49:
bende hiçbişey yok yaa anlamadım o kadar kafaya takıyom ama piskolojik belirtim bile yokkk...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X