Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

ben turşu sevmem ama :) kızıma hamileyken yerdim durmadan canım çekerdi ve 2 yıl sonra gene aynı şeyi yaşıorum... yoksa her hamile turşu yiyecek die bişi yok :KK70: kızımda böle oldu ondan dedim :KK70:

bende cok yıyorum dun aksam koydum masaya ama hepsini ben yedım kocişe sıra gelmedı:KK1: az öncede ince pırasalardan:KK25: dogradım zeytın yağı biraz tuz biraz ekmekle yedım yemezdım:44: ben boyle deıldım :KK25::KK25:

ya ben 2. çocuğa karar verdim ilacı bıraktım herşey ne güzeldi ta ki eşimin askere gitme haber ortaya çıkıncaya kadar...:KK43: işte şu an sevinsemmi üzülsemmi bilmiorum ama kızım çok istiyo kardeş görümcem de yeni doğum yaptı şimdi gelio kardeş dio göbeğime ellio :) onun için çok istiyorum 2. yi ama işte 2. gebelik ilk gebelik belritileriyle aynı olur mu ki ...

ya ben 2. çocuğa karar verdim ilacı bıraktım herşey ne güzeldi ta ki eşimin askere gitme haber ortaya çıkıncaya kadar...:KK43: işte şu an sevinsemmi üzülsemmi bilmiorum ama kızım çok istiyo kardeş görümcem de yeni doğum yaptı şimdi gelio kardeş dio göbeğime ellio :) onun için çok istiyorum 2. yi ama işte 2. gebelik ilk gebelik belritileriyle aynı olur mu ki ...

Hadi bakalim cimcime kardes istiyor öyle mi insallah, cocuklarin duasi kabul olmurmus hayirlisi olsun

hepinizin ilk mi olcak hamileliği işlh kızlarr :) yok mu benim durumumda olan 2. den şüphelenen:)

Cumartesiye sunun surasinda ne kaldi degil mi demek isterdim ama insan sabirsizlaniyor tabiki de, hakkinda hayirlisi olsun rabbim gönlüne göre versin insallahhhh....

sağol eymen beratcım..bekleme heyecanı bıle guzel. sende umudunu kaybetmemişsin sağlam durusuna hayran kaldım MaşaAllah sana.. Rabbim sağlık versin hersey Onun takdiri. sonuçta biz cocukların dunyaya gelmesınde aracıyız.

benimde böyle devam ederse tahlil yaptırmak istiyorum ama yaşadığım yerde hastane yok sağlık ocağı var sadece yaparlar mı ki

Hadi bakalim cimcime kardes istiyor öyle mi insallah, cocuklarin duasi kabul olmurmus hayirlisi olsun

ay işlh ya valla benim hamileliğim çok fena geçio :KK43: 9 ay kusuyorum durmadan yatıyorum hastanede de yattım kızımda ... valla eşimde gidio kızım ben ve küçük bebiş ( varsa) bekleyeceğiz babamızı :) bu arada sipariş verildi zaten sabah kızım geldi göbeğime elledi kardişşşş dedi dedim kız mı olsun erkek mi ekek dedi :)ay bi güldüm bi güldüm :KK70:

bende cok yıyorum dun aksam koydum masaya ama hepsini ben yedım kocişe sıra gelmedı:KK1: az öncede ince pırasalardan:KK25: dogradım zeytın yağı biraz tuz biraz ekmekle yedım yemezdım:44: ben boyle deıldım :KK25::KK25:

Insallah bu hamilelik istahidir ama bu gidisle sizin kocalar 9 ayi ac gecireceler:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayyy inşallah canım yaaa sağol, SAT 23 kasımdı, 23 aralıkta da adet inşallah olmaz diye umut ediyorum......... Dün dayanamayıp test yaptım ama negatif çıktı...

dün akşam uzandım biraz. aldım da yanıma testi. epey bi baktım teste.. ha kalkayım yapayım. ha bekleyeyim. üşendim. iyi ki üşendim.. sabahda işe geç kalcam diye uğraşamam dedim.. geldim.. 24 e kadar kahve leke geldi mi ben hasta olurum.

Çünkü ben her kahve leke gördüğümde hasta oldun. bir hafta öncesi de iki gün önceside. bakalım şimdiye leke meke yok....

Ayyy inşallah canım yaaa sağol, SAT 23 kasımdı, 23 aralıkta da adet inşallah olmaz diye umut ediyorum......... Dün dayanamayıp test yaptım ama negatif çıktı...

canım benim testte 5 dakika beklesydin benim kızımda 2 3 haftalık hamileyken öğrendim ev de test yaptım ilk ben negatif die çöpe atıodum ki eşim 5 dakika yazıo bekle biraz daha dedi bekledik ve 2. çizgi silik çıktı ve kan testi yaptırdık 2 3 haftalık hamileymişim çok küçükmüş :)

ay işlh ya valla benim hamileliğim çok fena geçio :KK43: 9 ay kusuyorum durmadan yatıyorum hastanede de yattım kızımda ... valla eşimde gidio kızım ben ve küçük bebiş ( varsa) bekleyeceğiz babamızı :) bu arada sipariş verildi zaten sabah kızım geldi göbeğime elledi kardişşşş dedi dedim kız mı olsun erkek mi ekek dedi :)ay bi güldüm bi güldüm :KK70:

Desene senin kocaya cok is düsüyor aman olsunda kocalar dünden razi yardima

kizlar mehaba!
bende ikinci bebegi dusunuyorum, dogumdan sonra hic korunmadim kizim bir bucuk yasinda, ve anne sutu aliyor.
sormak istedigim bir sey var benim adet sirkulasyonum oldum olasi 40 gundur. bu durumda yumurtlama tarihi nasil hesaplanir bir bilgisi olan varmi? durumumu tecrubeli arkadaslar bir degerlendirebilirler mi acaba??

X