Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

:) hepinize çok çok teşekkürler ya kafam çok karışık... kızımdaki belirtilerin hepsi var ama işte gene de ihtimal veremiorum...offf işlh hamileyimdir ve size gelip bunu paylaşırım kızlar bana şans dileyin ya... allah hakkımda hayırlısını versin...

:) hepinize çok çok teşekkürler ya kafam çok karışık... kızımdaki belirtilerin hepsi var ama işte gene de ihtimal veremiorum...offf işlh hamileyimdir ve size gelip bunu paylaşırım kızlar bana şans dileyin ya... allah hakkımda hayırlısını versin...

allah gönlüne göre versin canım :)

çok saol canım hepimize işlh :) :) hepimizin bebeği ramimizde tutunuodur işlh :) :) :)

İyi ki leke meke yok dedim hee. :))) aşım ağrımaya başladı şimdide , sarı akıntım da var. akıntıyı bıraktımda bu baş ağrısı her adet dönemi giriyo. öffffff. yine adet olcam..
zaten hiç bişey hisstmiyordum içimde bişey olduğuna dair. yine moralim bozuldu.

inşallah canım ya çok heyecanlıyım bugün adet günüm yarına kadar gelmezse kan testine gidicem zorla yaptırıcam valla :)

gelmiş dayanmış kapıya heyecanla bekliyoruz hayırlı haberlerini inşallah göbişinde bebişin vardır ve senin bu heyecanına daha da güzel duygular katar :))
dularımız ve biz seninleyiz ama yoksa da napıoruz önümüzdeki maçlara bakıyoruz :) :KK16::KK16:

az önce bi arkadaş geldi bende yayılmışım koltuğa giydiğim elbiseninde robadan büzmesi var. karın kısmım büzgüden balon gibi şişmiş :) kız gördü beni aaaa dilek yoksa hamilesmisin kız niye demiyon. ahh içimi yardı sanki... adet olcam ondan şiştim dedim..öfffffffffff ha yani evet hamileyim diyebilseydim keşke ne var yaaaa....

az önce bi arkadaş geldi bende yayılmışım koltuğa giydiğim elbiseninde robadan büzmesi var. karın kısmım büzgüden balon gibi şişmiş :) kız gördü beni aaaa dilek yoksa hamilesmisin kız niye demiyon. ahh içimi yardı sanki... adet olcam ondan şiştim dedim..öfffffffffff ha yani evet hamileyim diyebilseydim keşke ne var yaaaa....

nie hemen umutsuzluğa kapılıyorsun ki belkide Allah söyletmiştir adet olmadın ki daha :))
kırmızı kart yiyene kadar :KK23:siz senden umutluyuz :)

inşallh canım allah kalbine göre versin :)

başımda hunim hissediorum bugün burda yazanların hepsi yhamiş... ay sizi küçük hamişler:) :) :) sıkmayın sakın canınızı size en önemli şeyi söyleyebilirm tecrübeli biri olarak bu konuyu bu kadar kafaya takmak direk olmamasına sebep oluyormuş ay bu ay hamile kaldım mı yada ilikiden sonra oldumuki vs vs düşünmek direk olmamasına sebep oluomuş yumurtalar kadın psikolojisine çok bağlıymış aklınızda olsun fazla kafaya takmamak lazım ve size şunu söyleyebilirim görümcem doğum kntrol hapı kullanırken 2.5 senedir kullanıodu hamile kaldı arkadaşım spiralle hamile kaldı allah çocuun kaderini yazmışsa ister isteyin ister istemeyin o çocuu sizin rahminize konduruo :) :) :) bu işler böle herşeyin hayırlısı sizin de bebişler zamanı gelince tutunacak yaşamak isteğiyle rahminize:) ve bugünlerinize güleceksniz ben neler yaptım :KK70: :KK70: :KK70:

X