Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

içime daral geliyor geliverecek diye korkuyorum kırmızı kart

aman sus canım ağzını hayra aç:)

merhametli..................14 aralık (bir dahaki sefere inşallah üzülme)
berkerim.....................18 aralık?
ilksen.........................18 aralık ?
zmg...........................20 aralık?
pijema2......................21 aralık(birdahaki aya inşallah canım)
filozofcan....................22 aralık
sweetwitchhh..............22 aralık
esmerm.......................22 aralık
sedosumm...................23 aralık
AlxFa..........................23 aralık (birdahaki aya inşallah canım)
medne........................24 aralık
cicekdemeti.................24 aralık
dilekce61....................24 aralık
ahminelask..................25 aralık
eymen_berat...............25 aralık
gizemsami...................26 aralık
esraefe80...................26 aralık
Tkale.........................29 aralık
tuuba_87....................30 aralık

listeyi yeniliyorum arada böyle Eki Görüntüle 312070 Eki Görüntüle 312070

ay işlh canım işlh dileyen herks hamiştir... ya bu arada ben mesaj gönderemiorum kızlar dilse bulguroğlu eklemek isteyen eklesin geçici süreliğine açık yapacağım... bir 5 dk sonra ekleyin ama ayar yapacağım

kızlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın mucuk mucuk yarın görüşürüz 22 ler haber verin yarın bize byeee

kayra_-_ysmn@hot benım face ımı burdan bulabılırsınız arkadaslar eklemek ıstersenız faceden

kızlar bende yeni katıldım aranızaaaa :) benimde adet tarihim 1 ocak bakalım 8 günüm kaldı kasık ağrım oluyo arada bir üşüme ve uyku var ama ümitlenmekte istemiyorum çünkü kırmızılar gelince üzülüyo insan :KK43: inşallah hamişimdir bende sizlerle beraber bekleyip görücem birbirimize destek olmak ne güzellll

kızlar bende yeni katıldım aranızaaaa :) benimde adet tarihim 1 ocak bakalım 8 günüm kaldı kasık ağrım oluyo arada bir üşüme ve uyku var ama ümitlenmekte istemiyorum çünkü kırmızılar gelince üzülüyo insan :KK43: inşallah hamişimdir bende sizlerle beraber bekleyip görücem birbirimize destek olmak ne güzellll

hos geldın cnm aramıza bende 3 gunluk uye yım bu ortam cok sıcak ve herkes cok bırbırne destek oluyo cok sanslıyız burda oldugumuz ıcın sende hoc geldın yas kac :)

Hallo canlarim aman yas muhabbeti baslamis hemide bensiz :KK37: bende yas 28 kilo 64 birden profilimi yazasim geldi :KK60::KK60::KK60:
Face'de eklemeler olmus ama ben kacirmisim :KK14::KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
X