Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

hos geldın cnm aramıza bende 3 gunluk uye yım bu ortam cok sıcak ve herkes cok bırbırne destek oluyo cok sanslıyız burda oldugumuz ıcın sende hoc geldın yas kac :)

hoşşş buldum ben 26 yaşındayım 6 aylık evliyim bu ay rahim filmi çekindim adetten sonra dr. yumurtlama için ilaçlar verdi folik asit felan bu ay ümitliyiz inş allah kısmet ederse

kızlar bende yeni katıldım aranızaaaa :) benimde adet tarihim 1 ocak bakalım 8 günüm kaldı kasık ağrım oluyo arada bir üşüme ve uyku var ama ümitlenmekte istemiyorum çünkü kırmızılar gelince üzülüyo insan :KK43: inşallah hamişimdir bende sizlerle beraber bekleyip görücem birbirimize destek olmak ne güzellll

Hosgeldin sefalar getirdin bacim, safak 8 demek hayirlisi olsun insallahhhh....

selam inşallah ilk buraya yazıcam zaten:KK9: bugünde karnımda ve belimde ağrılar başladı psikolojik değildir umarım..

selam canlarım maşallah bugün ancak girebildim ama ne kadar msj olmuş öyle çok merak ettim neler konuştunuz ama okuyamadım, arada beni de anmışsınız valla benim günüm 25 aralık bekliyorum daha bakalım yanlız şu ateş olayı sabah düşük çıktı normalden 0.2 derece ama akşama doğru ölçtüm 37.3 tü valla yorumlayamadım bir de kasıklarımda midemde ve belimde çok fena ağrım oldu uzandım kalkamadım bir türlü birde beyaz renkli akıntım var kremsi gibi bir yerde okumuştum süt kesiği şeklinde demişlerdi ya aynen öyle bakalım bir iki gün daha sabredicem hemen test yapmak yok :)

Hamilelik belirtilerinden biri de "tükürükte artis" var mi böyle bir belirtisi olan??

valla eğer bu bir belirtiyse bende de var son bir haftadır canım bazen metal tadı oluyor ağzımda bazende aşırı tükrük oluyor sürekli ağzımın tadı bozuluyor affedersin hep tükürmek için lavaboya gidiyorum inş. belirtidir nette bazı sitelerde okumuştum ama ikiside var ama bizde bu kadar istek varken beynimzde üretiyor olabilir :)))))

selam canlarım maşallah bugün ancak girebildim ama ne kadar msj olmuş öyle çok merak ettim neler konuştunuz ama okuyamadım, arada beni de anmışsınız valla benim günüm 25 aralık bekliyorum daha bakalım yanlız şu ateş olayı sabah düşük çıktı normalden 0.2 derece ama akşama doğru ölçtüm 37.3 tü valla yorumlayamadım bir de kasıklarımda midemde ve belimde çok fena ağrım oldu uzandım kalkamadım bir türlü birde beyaz renkli akıntım var kremsi gibi bir yerde okumuştum süt kesiği şeklinde demişlerdi ya aynen öyle bakalım bir iki gün daha sabredicem hemen test yapmak yok :)

Safaktasim 2 gün kaldi:emir_bebek::emir_bebek: hakkimizda hayirlisi ama unutma haber ver valla merakla bekliyoruz.

valla eğer bu bir belirtiyse bende de var son bir haftadır canım bazen metal tadı oluyor ağzımda bazende aşırı tükrük oluyor sürekli ağzımın tadı bozuluyor affedersin hep tükürmek için lavaboya gidiyorum inş. belirtidir nette bazı sitelerde okumuştum ama ikiside var ama bizde bu kadar istek varken beynimzde üretiyor olabilir :)))))

Ay gözümüz aydin olsun kiz bebis gelmis göbise :KK49::KK49::KK49::KK49:
Benim ilk gebeligimde böyle baslamisti ama ben hamile oldugumu anlamamistim orasi ayri da ama ama ama cok heyacanladim simdi :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Safaktasim 2 gün kaldi:emir_bebek::emir_bebek: hakkimizda hayirlisi ama unutma haber ver valla merakla bekliyoruz.

valla eşime söylemden önce size koşacam canım senin durumun nasıl yeni belirtiler var mı birbirimize benziyoruz bakalım kim ilk müjdeyi verecek ...

Ay gözümüz aydin olsun kiz bebis gelmis göbise :KK49::KK49::KK49::KK49:
Benim ilk gebeligimde böyle baslamisti ama ben hamile oldugumu anlamamistim orasi ayri da ama ama ama cok heyacanladim simdi :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bak şimdi bayılıvercem inş. Allah söyletti canımsınnn geçen de arkadaşlarla oturuyoruz biri dediki rüyamda hamileydim bebeğim karnımda oynuyordu 5 aylık kızı kucağında maşallah çok tatlı diğer arkadaşda demesin mi bence Elif hamile sana ayan olmuş diye çok temiz kalpli bu arkadaş da inş. Rabbim söyletmiştir hiç istediğimi çalışmalara başladığımı da bilmiyorlar çok şaşırdım yani....

bende de bütün belirtiler var bi akıntı yok 8 günüm kaldı ne zormuş beklemek yaaa...

valla eşime söylemden önce size koşacam canım senin durumun nasıl yeni belirtiler var mı birbirimize benziyoruz bakalım kim ilk müjdeyi verecek ...

Valla hastayim ya artik belirti falan hissedemiyorum, öksürmekten hapsurmaktan halim kalmadi olursa yazarim ama ailelerimize söylemiycez benim durum biraz riskli oluyorya allah korusun yine birsey olursa kimse gelip birsey sormasin, valla kafa kaldirmiyor o zaman acinacak cümleleri duymayi. Zaten ailem dahil cevremden hic kimse 6 gebelik yasadigimi bilmiyor sadece ilk iki hamileligimi biliyor. Hamile olsam bile doya doya söyleyemiyoruz ki risk yüzünden. Ama size söyliycem kizlar.

Son düzenleme:
ay kızım da bugün eşimle konuşurken duymuş anlamış gelip kaydiş dio :) :) :) görümcem de doğum yaptı 2 ay önce nerdeyse göbekte oluo ya bebek öğrenmişti şimdi göbüşüme elleyip kaydiş dio :) ona yatak alıp onun odasına koyacakmışız o da ona mama vercekmiş öle dio allahım eğer değilsem çocuğa nasıl anlatacağım :KK43: :KK43: :KK43:

Valla hastayim ya artik belirti falan hissedemiyorum, öksürmekten hapsurmaktan halim kalmadi olursa yazarim ama ailelerimize söylemiycez benim durum biraz riskli oluyorya allah korusun yine birsey olursa kimse gelip birsey sormasin, valla kafa kaldirmiyor o zaman acinacak cümleleri duymayi. Zaten ailem dahil cevremden hic kimse 6 gebelik yasadigimi bilmiyor sadece ilk iki hamileligimi biliyor. Hamile olsam bile doya doya söyleyemiyoruz ki risk yüzünden. Ama size söyliycem kizlar.

canımsın zaten ilk 3 ay pek söylenilmemesi gerektiğini duymuştum bazen hamile olmak bile garantilemiyor 9 ayı Allah hayırlısını versin bende benimle aynı tarihte evlenmiş bir arkadaşım vaRDI hamileydi 2 aylık filan düşük yapmış kalbinin ritmi çok düşükmüş olmadı öyle imreniyordum ki ona herşeyin hayırlısını versin Rabbim sabrımızı bol bebelerimizi sağlıklı eylesin inş.

X