Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

"Rabbimiz bize hayırlı evlat ver. Eğer hayırlı evlat bahşedersen elbette sana şükredenlerden olacağız." (A'raf,7/189)

Bir de burası öyle bir yer ki. Eğer hamileysem belirtileri sizinle paylaşayım diye özellikle dikkat ediyorum kendime. Bu nasıl bir şey böyle..

test aldım bende ama yapmaya korkanlardanım biz hiç korunmadık evlendiğimizden beri ama olmadı dr. kontrolüne gittiğimizde hiç bir sorunun olmadığı testlerin hepsinin temiz çıktığını söylemişti dr muz bize bekleyelim biraz daha dedi olmazsa tedaviye başlarız bende önümüzdeki ay tekrar gitmeyi düşünüyorum ama bu ay kendime incir kürü eşimede keçiboynuzu kürü uyguladım her ihtimali denemek istedim açıkçası diyorum ya belirtileri ilk defa bu ay yaşadım korkum var adet günü yaklaşınca yaşadığım belirtilerin psikolojik olmasından yana ama fazlada ümitlenmek istemiyorum kırmızılar gelince sonu hayal kırıklığı oluyo

Ahhh bu beklmekk waryaaa n kadar zormuş yaaa belim kasıklarım gogüslerim nasıl agrıyor böylee vcudumun ısısı inip yükselmeye basladı her an bas agrısı cekiyorum bakalm... umarım psikolojiktir..

Merhaba herkese..Biz daha çok yeniyiz bu yolda daha yeni evlendik ama korunmuyoruz adetimde gecikti kasıklarımda ağrı var sürekli uyku hali falan..ve bu konular hakkında hiç bir bilgim yok..ben hamile miyim acaba:KK43::44::44::44::44:

Merhaba herkese..Biz daha çok yeniyiz bu yolda daha yeni evlendik ama korunmuyoruz adetimde gecikti kasıklarımda ağrı var sürekli uyku hali falan..ve bu konular hakkında hiç bir bilgim yok..ben hamile miyim acaba:KK43::44::44::44::44:

hoşgeldin cnm hayırlı olsun :)))
1. madem gecikti bence test yapmalısın :)
2. hormonların değişiyor bu yüzden geçikme yaşabilirsin :)
3. Allah gönlüne göre verir inşallah :)):KK3:

Hayirlisi olsun insallah canim kac gün gecikti??? canim adetin düzenli ise test yap hamile olabilirsin

test aldım bende ama yapmaya korkanlardanım biz hiç korunmadık evlendiğimizden beri ama olmadı dr. Kontrolüne gittiğimizde hiç bir sorunun olmadığı testlerin hepsinin temiz çıktığını söylemişti dr muz bize bekleyelim biraz daha dedi olmazsa tedaviye başlarız bende önümüzdeki ay tekrar gitmeyi düşünüyorum ama bu ay kendime incir kürü eşimede keçiboynuzu kürü uyguladım her ihtimali denemek istedim açıkçası diyorum ya belirtileri ilk defa bu ay yaşadım korkum var adet günü yaklaşınca yaşadığım belirtilerin psikolojik olmasından yana ama fazlada ümitlenmek istemiyorum kırmızılar gelince sonu hayal kırıklığı oluyo

ahhhhhh ahhhhhh..... Kardeşim bende 1,5 yıldır hiç korunmadım tahliller falan hepsi temizdi ama genede olmadı bu ay dr gidcem bende..:KK53::KK53::KK53::KK53:

hoşgeldin cnm hayırlı olsun :)))
1. madem gecikti bence test yapmalısın :)
2. hormonların değişiyor bu yüzden geçikme yaşabilirsin :)
3. Allah gönlüne göre verir inşallah :)):KK3:

Cevap verdiğin için teşekkürlerr:))amin canım ya ama bilmiyorum aslında çok istiyoruz bebek ama inanasım gelmiyor daha çok yeni çünkü 3-4 seferde olur mu bilmiyorum hiç:26::26::KK25:

Cevap verdiğin için teşekkürlerr:))amin canım ya ama bilmiyorum aslında çok istiyoruz bebek ama inanasım gelmiyor daha çok yeni çünkü 3-4 seferde olur mu bilmiyorum hiç:26::26::KK25:

zamanlama ve şartlar uygunsa neden olmasın.. :)
inşallah hamişsindir, al bi test yapalım hadiii meraklandım çook :KK17::KK17:

zamanlama ve şartlar uygunsa neden olmasın.. :)
inşallah hamişsindir, al bi test yapalım hadiii meraklandım çook :KK17::KK17:

inşallah ama bizim evliliğimiz biraz farklı oldu nikah yaptık düğün aslında ağustosdaydı karışık durumlar yani:)hamile gelin olmalı mıyım bilmiyorum:KK9::KK9:

Bence de kendi adıma kafayı yemiş olabilirim. Eğer bu ay hamile değisem bu belirtilerle, i dahaki aylarda hiçbir belirtiyidikkate, ciddiye almam.

X