Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

tosti

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2010
6.149
1
Selam arkadaşlar adeti yaklaşanlar hamilelik şüphesi olanlar şüphelerimiz paylaşalım buyrum beraberce bekleyelim bol sohbetli günler diliyorum ve bol hamiş haberli günler ...:KK49::KK49::KK49::KK49:

Benim adet 16 kasım ve bel agrım var birde idrara sık cıkıyorum iki gündür bakalım ne olacak

Ay haden yaaa iki çift laf edelim ama nerdesiniz güzel bayanlar

Tosticim yeni topigin hayırlı olsun ben daha calısmalara baslamadım ama aralıkta gelır bebısim insallah...

tostimm,hayırlı olsun kuzum topiğin:):)
sana ugur getirsin bu tpic,bebişnde gelsin inş bu ay,belirtilerinde varmışş ne güzell

Ay canım arkadaşlarım hoşgeldiniz ilk gelenler sizler oldunuz inş. Pelinim
derdacım cok teşekkür ederim artık adete yakın belirtilerimizi paylaşırız ve mutlaka hamişlerde cıkacaktır tecrübe olur hepimizi bol sohbetli bir topik olur inş.

canım ben malum gunlerdeyim ıkı gun sonra baslıycam:)

kız bende tedavi oluyorsun sandım bir an hadi bakalım bende cok sık idarara cıkıyorum bu ay günüm gecmedi ama bilmiyorum bakalım zman gösterecek üşütmüşte olabılırım

slm kizlar benim 15 kasim adet tarihim ama hic bir belirti yok maalesef ilk belirtilerden gögüs hassasiyeti bile yok yaa ümitsizlige kapildim iyice:KK43:

slm kizlar benim 15 kasim adet tarihim ama hic bir belirti yok maalesef ilk belirtilerden gögüs hassasiyeti bile yok yaa ümitsizlige kapildim iyice:KK43:

hoşgeldi ebrucum benım 16 kasım bende gögüs agrısı yok canım ama sık idrara cıkma var fakat gögüs agrısı bende adetim gecimde olmuştu

Ay canım arkadaşlarım hoşgeldiniz ilk gelenler sizler oldunuz inş. Pelinim
derdacım cok teşekkür ederim artık adete yakın belirtilerimizi paylaşırız ve mutlaka hamişlerde cıkacaktır tecrübe olur hepimizi bol sohbetli bir topik olur inş.

hosbulduk canım ins bu topik ugurlu gelır bize... rabbim daha fazla bekletmez hayırlısıyla hamile kalırız hepimız...

kız bende tedavi oluyorsun sandım bir an hadi bakalım bende cok sık idarara cıkıyorum bu ay günüm gecmedi ama bilmiyorum bakalım zman gösterecek üşütmüşte olabılırım

ins hamilesındır canım dualarım seninle...

X