Pendik Bölge Hastanesinde Doğum Yapan Var Mı?

Katreee

Rabbim sen bizi esirge!
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2010
1.037
2
Selamlar,

Henüz yeni hamileyim, doktor kontrollerine yeni başladım. Pendik-Kurtköydeyim. Kendime uygun hastane arıyorum. Allah nasip ederse normal doğum istiyorum.

Bu yaka da iyi hastane arayışlarım sonucu medipole yönlendim. Ama orası da uzak kaçıyor. Diğer hastaneleri de çok tavsiye eden yok etrafımda.

Pendik Bölge Hast. doğum yapan hanımlar memnun kaldı mı?

Selamlar,

Henüz yeni hamileyim, doktor kontrollerine yeni başladım. Pendik-Kurtköydeyim. Kendime uygun hastane arıyorum. Allah nasip ederse normal doğum istiyorum.

Bu yaka da iyi hastane arayışlarım sonucu medipole yönlendim. Ama orası da uzak kaçıyor. Diğer hastaneleri de çok tavsiye eden yok etrafımda.

Pendik Bölge Hast. doğum yapan hanımlar memnun kaldı mı?

canım ben 18.10.2010 da pendik bölgede doğum yaptım sezeryanla çok memnun kaldım.doktorum banu ergül dü.hastanedende doktorumdanda çalışanlardan da son derece memnun kaldım.

canım ben 18.10.2010 da pendik bölgede doğum yaptım sezeryanla çok memnun kaldım.doktorum banu ergül dü.hastanedende doktorumdanda çalışanlardan da son derece memnun kaldım.

Allah bağışlasın canım. Peki normal doğum olursa gece filan giriyor mu doktor doğuma. benim için en önemli şey bu.

sadece 1 kişi mi doğum yaptı???bende merak ediyorum ve araştırıyorum bu hastaneyi...başka doğum yapan var mı?

merhaba.canım konunun üzerinden çokzaman geçmiş sen doğum yapmıssındır benimde durumum seninkiyle aynı.kurtköyde oturuyorum bölge hastanesine kontrole gittim çok memnun kaldım ama bir de sema hastanesine gitmekistiyorumne yapayım sence?bu hastane ve doktorları hakkında :KK49:bir fikri olan var mı?_

merhaba.canım konunun üzerinden çokzaman geçmiş sen doğum yapmıssındır benimde durumum seninkiyle aynı.kurtköyde oturuyorum bölge hastanesine kontrole gittim çok memnun kaldım ama bir de sema hastanesine gitmekistiyorumne yapayım sence?bu hastane ve doktorları hakkında :KK49:bir fikri olan var mı?_

Pendik şifa hastanesini neden düşünmüyosun Ben oraya dr.burçak tok'a gidiyorum doğumuma 2 ay kaldı doktorumdanda çok memnunum hastane çalışanlarıda çok ilgili takibini yaptığı sürece gece doğumun olursa geliyo fiyatlarıda sema ve bölge hastanesine göre çok daha uygun doğum 430-650tl arası odaya göre değişiyo Epidural de artı 225 istiyolar

Pendik şifa hastanesini neden düşünmüyosun Ben oraya dr.burçak tok'a gidiyorum doğumuma 2 ay kaldı doktorumdanda çok memnunum hastane çalışanlarıda çok ilgili takibini yaptığı sürece gece doğumun olursa geliyo fiyatlarıda sema ve bölge hastanesine göre çok daha uygun doğum 430-650tl arası odaya göre değişiyo Epidural de artı 225 istiyolar

canım inşallah hayırlısıyla bebeğini sağilıklı bir şekilde kucağına alırsın.şifa hastanesine de gidebilirim aslında ama insan bi bilgisi olmayınca böyle çözüm arıyor.oraya daha önce hiç gitmedim.şimdilik bölgeden memnunum.bölge hastanesinde yeliz akçeliğe gitmiştim geçen hafta.bu hafta da kontrole çağırdı bakalım nolacak..

canım inşallah hayırlısıyla bebeğini sağilıklı bir şekilde kucağına alırsın.şifa hastanesine de gidebilirim aslında ama insan bi bilgisi olmayınca böyle çözüm arıyor.oraya daha önce hiç gitmedim.şimdilik bölgeden memnunum.bölge hastanesinde yeliz akçeliğe gitmiştim geçen hafta.bu hafta da kontrole çağırdı bakalım nolacak..

Amin inşallah. İçin hangisinde rahat edicekse ona git zaten. Bende bölge hastanesine oya hanıma gitmeyi düşünüyodum ama orda epidural yok bide gece doğuma gelmiyolar kim nöbetçi doktorsa doğumu o yaptırıyo diye tercih etmedim

Amin inşallah. İçin hangisinde rahat edicekse ona git zaten. Bende bölge hastanesine oya hanıma gitmeyi düşünüyodum ama orda epidural yok bide gece doğuma gelmiyolar kim nöbetçi doktorsa doğumu o yaptırıyo diye tercih etmedim

hımm.daha ben bunları hiç sormadım.yarın tekrar kontrole gideceğim.ama daha çok var benim doğuma.o zamana kadar bi karara varmış olurum herhalde:-)

arkadaşlar ben bölge hastanesinden mustafa beye gidiyorum. doktor işine bişey diyemem. yani herkese göre değişebiliyor. ama ben doğum konusunda danışmadan bilgi almıştım. normal doğum 550, sezaryan 750 imiş. ben ekstra kendi doktorumu çağırabilir miyim, o zaman ücret ne kadar dedim. gerisini doktorunuzla anlaşacaksınız dediler. mustafa bey kendisi doğuma giriyormuş ama ne kadar isteyeceğini henüz konuşmadık. bilgilerinize......:21:

bende burda doğum yapcm inş..gece sancın geldiğinde dr una haber veriyolar zaten hemşireler ve kesin gelirim dedi..... benim dr um cüneyt uzun..çok seviyorum kendisini....inş doğumdada memnun kalırım....allahım yardımcımız olsun...:KK34: yorumları bekliyorum yazın lütfennn

bende burda doğum yapcm inş..gece sancın geldiğinde dr una haber veriyolar zaten hemşireler ve kesin gelirim dedi..... benim dr um cüneyt uzun..çok seviyorum kendisini....inş doğumdada memnun kalırım....allahım yardımcımız olsun...:KK34: yorumları bekliyorum yazın lütfennn

merhaba cnm cüneyt bey çok ii bi doktor sen kontrollerini cihan tıp merkezine mi yoksa bölge hastanesindemi yaptırıyosun. kaç aylık hamilesin

sakın yeliz hanıma gitmeyin ben yeni hamileyim 3 kere ona gittim artık hayatta gitmem acaip moralimi bozdu yok bu akşamda düşürebilirsin yok düşürmeyebilirsin de diye:KK50: sakın:KK20:

merhaba cnm cüneyt bey çok ii bi doktor sen kontrollerini cihan tıp merkezine mi yoksa bölge hastanesindemi yaptırıyosun. kaç aylık hamilesin

kontrole cihana gidiyorum cnm bugün yarın bekliyorum artık....son günlerimdeyimm inş normal olurrr

benim olan merhabalar ben de cüneyt beyin hastasıyım da araştırırken sizi buldum,bana da cüneyt bey bölge hastanesinde doğum yaptırıyorum dedi de ben çok korkuyorum ya sancılarım tuttuğunda ararsak ve gelmezse diye,siz doğum yapmadınız daha sanırım,yaptığınız zaman beni bilgilendirirseniz seviniim benim daha 1,5 ayım var.Bir de ben ısrarla normal doğum istiyorum ve cüneyt bey taraftar gibi gözüküyor sizinki nasıl olucak?şimdiden teşekkürler

Evet yaaa kizlar dogum yapanlar tercih edelimmi?? Kime gidelim memnun kaldiniz mi??

ben 23 02 2012 de normal doğumla orda yaptım dr um cüneyt uzun harika bir dr kesinlikle öneririm ayrıca ebe miz kezban hanıma çok teşekkür ediyorum doğumdan sonra bana su içirdi ısıtma tutduğu için hemen daha masada üzerimi örttü hakkını ödenmez...yaşayanlar bilir....temiz ve hijyenik bir hastane öneriyorum şükürki herşeyleri var ve bebek hemşiresi pasuman hemşiresi hepsi ayrı ayrı gelip bakıyor tavsiye ediyorum...:KK9:

X