Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
birisi yardım etsin yarın eczaneye gidip bu karışımı yaptıracağım tabii yaparlarsa ama su ve sabun konusu ve normal kullandığımız kermler nasıl olacak lütfen kullanan arkadaşlardan birisi yardımcı olsun

pınarcım ben sabah akşam bu suyla yüzümü siliyorum... kafamı lavaboya iyice eğip gözlerimi yıkıyorum her sabah... zaten banyo yapınca yüzümüzü de yıkamış oluyoruz... ayrıca temizleyici, sabun falan kullanmıyosun... ben krem de kullanmıyorum... bu karışım hiç kurutmadı yüzümü...

nası arkadaşlar yaa banyo yaptıımıs günler kullanmıcas mı suyu ben annamadım:KK70:

öyle bişey demıyolar canm banyo yapınca da kullan ama hergün yüzünü yıkama gözlerini temizle banyo yapınca nasıl olsa yuzumüzde yıkanıyo demek ıstıyolar ama sen anlammadıysan forumu en bastan oku ıyı olur

ben iki şişe yaptırdım ve bitirdim arkadaşlar ve yüzüm tamamen düzeldi, tülişin dediği gibi akşam sürüyorsam sabah kurumuş oluyor sivilceler.ama şuan bitti yeniden yaptırıcam da ne kadar kullamalıyım bu suyu tüliş? yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ben çokta memnunum.haftada bir pleeng yapıyorum yüzüme izler biraz var, izler içinde madecassol kullan demişlerdi bu kremide akşamları sürüyorum ama pek faydasını göremedim belki kendiliğinden geçer yüzüm E vitamini kullanının diyenler var cilt yenileyici olarak acaba vitamin takviyesimi kullanmalı?yada sivilce izleri için bana tavsiyede bulunabilecek biri varmı?? ama kullanmış olduğum su ile uyumlu olmalı....

SİVİLCEDEN KURTULMAK İÇİN Bİ YÖNTEM BULDUM UMARIM İŞİNİZE YARAR.
cildiniz sivilce içinde tehtit altında ise yüzünüze bal ve limon ile bir kapta karıştırınız yüzünüze sürünüz ve 15 dk sonra yüzünüzü iyice yıkayanız.Haftada 2 kez yapınız eğer hala sivilce ile tehtitteyseni bunu bilinki zamanla sivilcelerden kurtulacaksınız.eğer çağresiz ve sivilcelerden sıkldıysanız bi doktara gitmenizde fayda görürseniz eğer sıkıLIP sivilce sıkmaya kalkarsanız yüzünüzün mikrop kapmaması için kolanya veya krem sürünüz kremin nivea veya arko olması gerekir

pınarcım ben sabah akşam bu suyla yüzümü siliyorum... kafamı lavaboya iyice eğip gözlerimi yıkıyorum her sabah... zaten banyo yapınca yüzümüzü de yıkamış oluyoruz... ayrıca temizleyici, sabun falan kullanmıyosun... ben krem de kullanmıyorum... bu karışım hiç kurutmadı yüzümü...

canım teşekkür ederim bugün ecznede yaptırdım ama eczacı kadın 125 gr değil de 100 gr koydum dedi emin olmadığı için asetondan cildine zarar gelir diye öyle yapmış farketmez herhalde değil mi cevabın için ayrıca teşekkür ederim.

yha tulişcimmm benimde sana sorularım olucak lütfeeen çok acil cevaplarmısın böylece beni acaipp mutlu ediceksin:)şimdi soruma geçiiiiiim ben 21 yaşımdayım ve ergenlik dönemimde dahil tertemiz bir cilde sahiptim tabi arada ufak tefek olurdu ama bir iki gne kalmaz geçerdi..şimdi ise özellikle çene bölgemde böle içi dolu dolu sivilceler çıkmaya başladıı ve malesef hiç oynamadım sıkmadım halde izler bırakmaya başladı çooooooook üzülüyorum..şimdi bu senin formülü okuyunca çook heveslendim yalnız benim hani antibiyotik kullanacak kadar bi sivilcem yok ama o tonikten kullansam olurmuu lütfen beni aydınlaaat.....
Antibiyotiği zaten doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın diye yırtınıp duruyorum.Suyu kullanabilirsin,normal cilt temizleme amaçlı,çok da faydasını göreceğini düşünüyorum ama son karar senin.Sıkılmadan topiğin tamamını okursan daha iyi fikir sahibi olursun canım.Sevgiler.

tuliş öncelikle çok teşekkür ederim bu su gerçekten aktif olan sivilcelerimi kurutmaya başladı ciltteki değişiklik ilk günden fark ediyor ancak sana bir sorum olacak kırmızı sivilce izlerimde hiç bir değişme olmadı bu suyu kullanırken kırmızı sivilce lekeleri için tavsiye edebilceceğin bir şey var mı ...

tuliş gerçekten çok teşekkürler bu suyu bizimle paylaştığın için çok işe yaradı şimdi yüzümde hiç sivilce kalmadı 2 haftadan bu yana kullanıyorum izlerde de çok hafif olanlar artık görünmüyo belirgin olanların ise rengi yavaş yavaş açılıyor.. eskiden sivilceler ve izler yüzünden saçlarımı toplamazdım hatta perçem yaptırmıştım görünmesinler diye şimdi rahatça topluyorum saçımı tekrar çok teşekkürler...

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

tuliş gerçekten çok teşekkürler bu suyu bizimle paylaştığın için çok işe yaradı şimdi yüzümde hiç sivilce kalmadı 2 haftadan bu yana kullanıyorum izlerde de çok hafif olanlar artık görünmüyo belirgin olanların ise rengi yavaş yavaş açılıyor.. eskiden sivilceler ve izler yüzünden saçlarımı toplamazdım hatta perçem yaptırmıştım görünmesinler diye şimdi rahatça topluyorum saçımı tekrar çok teşekkürler...

eveeeeetttt sonunda muhteşem suyu yaptırabildim bugün uçkunkaya eczanesini aradım ve o mal eczacının sorunu olan alkolün derecesinin kaç oldugunu öğren dediğini söledim ve suyun ilk tuliş tarafından yaptırıldıgı eczaneden(uçkunkaya eczanesi) alkolün derecesini ögrendim :teytey:60 derece:dance: olacak dedi inş. bu bilgide birilerinin işine yarar .

sonra mal eczaneye gittim yine yan çizdi bende aldım kagıdı çıktım baska eczaneye gittim adam bilgili bu konuda belli dedim bunu istiyorum tamam 1 saat sonra gel dedi ayriyetten dedim ki resorchine maddesi bazı eczanelerde olmuyomus onun yerine aynı işlevi gören baska bişey koyuyolarmıs ama görmüyomus ona dikkat edin dedim ( bunu tuliş tembihlemişti) ama eczacı dediki zaten konulmaz bizde koymayız dedi elimizde var merak etme dedi bende gönül rahatlıgıyla aldım ayrıca 10 milyona aldım ve 3 mart tarihiyle başlıyorum gelişmelerden bende haberdar edicem hepinizi inş. yararını görenler gibi banada yararı dokunur yada dokunmasa bile bi zararı olmaz inş. ,arkadaşlar şimdilik iyi akşamlar ben suyu sürmeye gidiyorum ....

ama bikaç sorum var arkadaslar suyu aldıgım eczacı akşamları günde 1 kere sür dedi karambolde kaldım şimdi naapsam die düşünüyorum tuliş bi cvp yazarsan sevinirim şimdilik tulişin yaptıgı gibi sabah akşam yapıcam baktım cok kuruma oluyo o zmn sadece akşama düşürebilirim...

Son düzenleme:
eveeeeetttt sonunda muhteşem suyu yaptırabildim bugün uçkunkaya eczanesini aradım ve o mal eczacının sorunu olan alkolün derecesinin kaç oldugunu öğren dediğini söledim ve suyun ilk tuliş tarafından yaptırıldıgı eczaneden(uçkunkaya eczanesi) alkolün derecesini ögrendim :teytey:60 derece:dance: olacak dedi inş. bu bilgide birilerinin işine yarar .

sonra mal eczaneye gittim yine yan çizdi bende aldım kagıdı çıktım baska eczaneye gittim adam bilgili bu konuda belli dedim bunu istiyorum tamam 1 saat sonra gel dedi ayriyetten dedim ki resorchine maddesi bazı eczanelerde olmuyomus onun yerine aynı işlevi gören baska bişey koyuyolarmıs ama görmüyomus ona dikkat edin dedim ( bunu tuliş tembihlemişti) ama eczacı dediki zaten konulmaz bizde koymayız dedi elimizde var merak etme dedi bende gönül rahatlıgıyla aldım ayrıca 10 milyona aldım ve 3 mart tarihiyle başlıyorum gelişmelerden bende haberdar edicem hepinizi inş. yararını görenler gibi banada yararı dokunur yada dokunmasa bile bi zararı olmaz inş. ,arkadaşlar şimdilik iyi akşamlar ben suyu sürmeye gidiyorum ....

ama bikaç sorum var arkadaslar suyu aldıgım eczacı akşamları günde 1 kere sür dedi karambolde kaldım şimdi naapsam die düşünüyorum tuliş bi cvp yazarsan sevinirim şimdilik tulişin yaptıgı gibi sabah akşam yapıcam baktım cok kuruma oluyo o zmn sadece akşama düşürebilirim...

Canım ben 1 aydır kullanıyorum.. hiç kuruma yapmadı.. çok hafif soyulma oluyo ama belli olmuyo.. benim cildim hassastır yine de bişey olmadı.. tabi yine de sen bilirsin..

evet arkadaşlar 3. seferdir kullandım ve ilk izlenimlerimi söliyecem aynı olanlar veya farklı olanlar da yazsın karsılastıralım ...
1.saydam renkte ve şişeden koklandıgında gül suyu kokusu gelio

2. ama pamuga koyup yüzümü silerken aseton kokusu buram buram gelio (hatta burnumu yaktı :)

3.pamuk sonrasında gercektende gri oluyo cok sasırtıcı bütün kir gidio

4. daha ilk günüm gecmesine ragmen yüzüm temizdi ve arkadaslarımdan birine söledigim zmn bende onu dicektim sivilcelerde bi ilerleme var gibi falan dedi :KK70::KK70: bu süper işte

Son düzenleme:
benimki bariz aseton kokuyo bugun yaptırdımm,rengi şeffaf su gibi,sizinki de böle mi yoksa benimkinde bir yanlışlık olabilir mi:sm_confused:

rengi şeffaf su gibi ama pamuğa döktüğünde hafif sarımtırak kirli bi rengi var. aseton kokusu var ama uçucu olduğu için hemen etkisi gidiyo ağır kokunun ben nerdeyse 1 aya yakın zamandır kullanıyorum.. yüzümde epey bi iyileşme oldu..

X