Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ya arkadaşalar beni cildimin üstü pul pul dökülüyo resmen kuruluktan ama alttan sivilce çıkmaya devam ediyo ..tca yaptırmıştım izler açıldı ama aradan 3 hafta gecti beter oldu yüüzm daha fena hemde neden olmuştur dersiniz doktor cildsin kusuyo diyo da .ÜSTÜ KURU NE YAPACAGIM BİLEMEDİM.VARSA doktor ismi bile söleyebilirsiniz

merhaba kızlar bende dün sabah başladım kullanmaya sırtımdada çıkıyodu tek tük sivilceler birde boynumun altında minik minik.oralarada süreyim dedim sabah sürdüm akşam sürdüm bu sabah uyandığımda boyun çevrem kıpkırmızı pıtır pıtır ve inanılmaz bir kaşıntı var,bepantene sürüp işe geldim yüzümde bişey yok ama boyun çverem çok kötü napıcam yaaa :KK43: sürmeyi bıraktım korkup acaba oralarda çok bişey olmadığı için tahriş mi oldu bilmiyorum ki :KK43:

Bende dün akşam itibariyle kullanmaya başladım kötü kokusu haricinde bir sıkıntı yok şimdilik

Tuliş'e teşekkürler paylaşımı için :1hug:

merhaba arkadaşlar ben de sivilce için tedavi görüyorum.şu an 25. günümdeyim azitro, akniloks,aknefug kullanıyorum.dün doktora gittiğimde buna benzer tonik yazdı.ama iç,nde salisilik asit var benimkinde aseton yerine.1 hafta sonra tekrar gel toniğin etkisini göreyim dedi doktorum.sivilce hala çıkıyor ama leke olan yerlerim hafifledi gibi.kontrole gittiğimde yine yazarım

Süper ya Tüliş burdasın...:teytey:yoktun sen uzzun zamandır.....
Canım aslında sürekli yazılanları izliyorum ama müdahale etmedim pek.Özelden yazanlara cevap yazıyordum ancak kullanıcıların gidişatını izlemekle yetiniyorum topicte.Çünkü söyleyebileceğimher şeyi zaten konunun ilk yazısında söyledim.Gerisi herkesin kendi bileceği şey...üstelik gayet de güzel paylaşım oluyor,bakıyorum.şutarafagitti

merhaba.. bende son 8 aydır cildim için tedavi görüyorum.. sivilce değilde sivilceden sonraki izlerim hiç gitmiyor.. yüzüm benek benek hatta delik deşik gibi görünüo.. antibiyotik kullandım dünya kadar krem kullandım imex nerisona isotrexsin aksil cleoksin falanfalan ya bi sürü yani.. ama izlerim 8 aydır ne yazıkki gitmedi.. eskisi kadar kötü değil tabi okadar kreme ilaca ama yinede halen duruyor izler.. son gittiğimde doktor hormon ilacı verdi.. hemde bunu hormon testi falan yapmadan verdi ilacı. okadar nefret ettimki yüzümdekilerden çaresiz kabul edip kullanmaya başladım henüz 1 hafta oldu.. izler duruyor yine.. şimdi ben hem hormon ilacı kullanıp hemde garip bi merhem kullanıorm.. senin verdiğin karışımı kullanırsam sıkıntı olur mu :KK43: off off valla bıktım ..

slm arkadaşım,bende seninle aynı sorundan dolayı çokkkkk dert yandım.50 ürünü denedim resmen banamısın demedi..Ama en son Ozon yağı die bi ürün aldım bi internet sitesinden ve acayip faydasını gördüm.yüzde yüz geçmesede %90 kadarı geçti izlerin..bence sende bi bak istersen umarım sanada bi faydası olur.(botanikshop.com/productDetail.asp?id=492&kat_id=190) link bu adı OZON YAĞI ve fiyatı bu sitede inanılmaz uygundu.normalde bi arkım 35 e mi ne almış kozmetikçiden..

arkadaşlar tamam ben bu ozon yağını araştırıp bulup kullanırım ama asıl sorum hormon ilacı ve en son verdiği merhem ilacını kullanıorm şuan doktorun.. acaba aynı anda kullanırsam bi sıkıntı olur mu.. aslında pazartesi randevum var hem o asetonlu karışımı hemde ozon yağını doktoruma sorarım.. verdiği cevabı sizlerle paylaşırım.. bu arada ilginize teşekkür ederim

mrblar tuliş ben de sivilceden muzdaribim. bu formülün yan etkileri var mı acaba bir de gece mi uygulayacağız ?doktor tavsiyesiz kullanmamız mümkün mü bu losyonu? bu losyonu suyla yıkamıyoruz sanırım ? nolur bu soruları cevaplar mısın ben de 10 yıldır sivilcelerle uğraşıyorum lütfennn.....

merhabalar.. dün doktora gittim. ozon yağını sordum hiçbi garantisi olmadığını söyledi. hormon testi yaptı hormonlarım gayet normal çıktı ama hormon ilacına devam et dedi.. e hormonlarım iise neden hormon ilacı kullanayım ki ide 2 yıl kullanmaktan falan bahsediyo.. losyonu soramadım çünkü gerçekten çok kalabalıktı.. bi krem verdi.. antibiyotik yazmasını hızlı iyileşmesini söyledim.. verdiği krem antibiyotik içeriyomuş yavaş iyileşmesi benim açımdan daha iyi olucakmış aynen böle söledi.. verdiği kremi en fazla 2 hafta daha kullanıcam.. bıktım artık ilaçlardan kremlerden.. baktım yine izler aynı şekil duruo.. losyonu kullanıcam.. gelişmelerden haberdar ederim.. hoşçakalın..

Ben de aldım bu karışımdan, yalnız içine aseton yerine salisik asit koydurdum. Asetondan çekinenler için tavsiye ederim. Bu karışımı da bana doktorum vermişti 2 sene önce ben tarifi kaybetmiştim, burda yeniden buldum, çok sağol tuliş. opuyorumnanaktan

merhabalar kullanmaya başladım dün akşam.. ama eczacı değişikliler yapmış içinde cleonin t falan var.. benim işe yaramaz doktorum ben hariç herkese yazmış meğersem bu karışımı.. deli oldum ya ... umarım hayırlısı olur sonuçlardan haberdar ederim. aa bu arada tekrarşlıorm ben sivilcelerim için değil izlerim için kullanıorm..

bu karışımlar her doktorun bildiği karışımlar kullanılmasında çekinecek bişey yok tabi cildiniz de sorun varsa..Benim karışımım daha geliştirilmişi içinde antibiotik ve salisik asitte var...Ben sürdükten sonra nemlendirici sürmüyorum. cildim ilacı iyice emsin istiyorum ilk an kuruluk yapıyor ama sonra geçiyor extra yağlandırmak istemiyorum.

X