Doğuma Hazırlık internette pijama dünyası adlı siteden alışveriş yapan var mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

lilyumane

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
292
14
arkadaşlar bulunduğum yer de maalesef içime sinen loğusa pijama takımları bulamadım.internette pijama dünyası adlı siteyi buldum.görünüşte güzeller ama penyeleri kaliteleri incelikleri nasıl bilmediğim için sipariş vermeye cesaret edemedim.acaba bu siteden ya da buna benzer sitelerden alışveriş yapanlar var mı?memnun kaldınız mı?paylaşırsanız sevinirim...

cnm bende bu siteden bakmıştım sonra mağazaları dolaştım aynı markalardan mağazalardada vardı aqua, senfoni ,haluk bayram, artışa baktım hepside iyiydi aqua ve artışınkiler biraz daha şık tam penye görünümünde değil hoş duruyorlar diğerleride bildiğin penye kumaştan. ben geceliğimi aquadan aldım lohusa takımımda lizözlü alt üst pijama takımı olarak barinadan aldım. barinanında ürünleri harika ama nette hiç bir fotosu yok kendi sitesinde de sadece saten takımları gösteriyor. yaşadığın şehirde bulabilirsen öneririm kalitesi ve modelleri çok iyi

canım teşekkürler ama bulunduğum yerde bulamadım oyüzden internetten bakayım dedim.neyse artık biraz daha bekleyeyim..

canım ben pijama dünyasından aldım pijamamı.. daha bugün geldi elime artışın 1606 stok kodlu ürünün kremini aldım.. çok memnun kaldım.. penyesi tiril tiril incecik çok rahat... boyum 158 kilom da su an 63, 30 haftalık da hamileyim s bedeni hafif bol olmak üzere tam geldi.. üzerimde dökümlü duruyor çok beğendim.. siteye de gelince aynı gün hemen kargoya verdiler çok memnun kaldım canım. umarım yardımcı olabilmişimdir

Son düzenleme:
Canım bende pijama dünyasından sipariş verdim bir gün sonra elime ulaştı.penyesi cok güzel .allah kolaylık versin
arkadaşlar bulunduğum yer de maalesef içime sinen loğusa pijama takımları bulamadım.internette pijama dünyası adlı siteyi buldum.görünüşte güzeller ama penyeleri kaliteleri incelikleri nasıl bilmediğim için sipariş vermeye cesaret edemedim.acaba bu siteden ya da buna benzer sitelerden alışveriş yapanlar var mı?memnun kaldınız mı?paylaşırsanız sevinirim...

Cnm bende gördüm ama almadım penyesi çok ince geldi bana. Hastanede giymek için alacağım için düşünmedim. Kalın olanlar da 80-100 arasıydı fiyat olarak pahalı geldi almadım. Hala bakıyorumm :KK49:

Merhaba arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip ediyordum yeni üye oldum =)37 haftalık hamileyim pijama olarak dagiden aldım tavsiye ederim penyeleride gayet iyi özel emzirme bölümüde yapmışlar çok kullanışlı bakmanızda fayda var fiyat olarak 50 tl civarında birşey ödemiştim.

bugün bende iki tane gecelik aldım pijamadünyası ndan
bakalım kargo gelince yazarım nasıl oldugunu

bugün bende iki tane gecelik aldım pijamadünyası ndan
bakalım kargo gelince yazarım nasıl oldugunu

Geldi mi kargonuz ben de almayı düşünüyorum Şırnak'ta öğrtemenim de burda güzel birşey bulamadım maalesef mecbur netden alıcam ben de beden konusunda kararsızım pijama ve gecelik hakkında bilgi verir misiniz

Geldi mi kargonuz ben de almayı düşünüyorum Şırnak'ta öğrtemenim de burda güzel birşey bulamadım maalesef mecbur netden alıcam ben de beden konusunda kararsızım pijama ve gecelik hakkında bilgi verir misiniz
şimdi aldım canım
geceliklerim güzel güzel de
ama ben biraz kısa oldugum için, gecelik boyları uzun oldu biraz:KK48:
kestiririm diyorum artık napiym :KK64:
öyle uzun uzun uzunda giymek istemem emanet gibi :KK76:

şimdi aldım canım
geceliklerim güzel güzel de
ama ben biraz kısa oldugum için, gecelik boyları uzun oldu biraz:KK48:
kestiririm diyorum artık napiym :KK64:
öyle uzun uzun uzunda giymek istemem emanet gibi :KK76:
Güzel Günler'de kullan canım bedenleri nasıl pekİ çok mu bol

ben normal kaç beden giyiyorsam aynısını aldım
tam oldu
zaten doğum yaptıktan sonra giyeceğimiz için gecelikleri
1 beden büyük almaya gerek yok. ki ben pek kiloda almadım zaten.
birde her zaman için pijama takımına göre, geceliklerin kalıbı hep büyük olur
normalde kaç beden giyorsan öyle al derim naçizane fikrim tabi sen bilirsin

ben de alışveriş yaptım bu siteden tavsiye ederim. fiyatları çok uygun. ama ürünün gerçeğini görerek sipariş verirseniz daha iyi olur. mağazada görüp beğendiğim ürünü çok çok daha uygun fiyata bu siteden aldım. aynı gün kargoya verdiler hem de memnun kaldım

selamlar
Siteye sırf bu konuya yazmak için üye oldum. bugün çok canımı yaktılar. ben de pijama dünyası mağazasında yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Bugün sahibi olan satıcı kadının hakaretlerine maruz kaldım. Sadece satın aldığımız iki tane pijamanın solduğunu ve genişlediğini söyledim ve kasanın yanındaki teyzeye de bakar mısın dediğim için suçlandım. gerçekten annem daha yıkamadan ilk giyişte diz verdi şekli bozuldu ve genişledi. ben de insanlara kötü mal sattıklarını ve mağdur olduğumuzu anlatmaya çalıştım ama dinlemediler dahi. bunun böyle olmadığını yalan söylediğimi, yüksek derecede yıkadığımı, gerizekalı olduğumu, mal olduğumu, aptal olduğumu tek tek dile getirdi oradaki bayan. polis çağırınca orada çalışan beyfendi özür diledi, pijamanın tekini aldı ve incelemeye gönderdiler. arayacaklar. gidip almam o pijamayı da. ilahi adalete güveniyorum.

internetten siteyi inceledim ve magazasına gittim aynı ürünler orda vardı.ikimodel begenmiştim ikisinide aldım biri dantelli diger modelide spor ayıcıklı aldım.çalışanlardan herhangi bir sorun yaşamadım hatta bür sürü model acıp gösterdiler.sitede olmayıp magazada olan daha çok çeşit var.güzel bir yer

X